Jump to content
Dogomania

Western &Harmony


*Agnieszka*

Recommended Posts

  • Replies 7.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='*Jot*']Cześć Aga :multi:
Ślicznie się Harmonijka prezentował na wystawie.A Ty laseczka...no,no :razz:
Teraz fotki Westernika się przydadzą :p[/QUOTE]

Harmonijka to może i ładnie się prezentowała ale ja....lepiej bez komentarza..laseczka taaaaa może kiedyś;)w ogóle większość fot poucinałam bo patrzeć nie mogę..odchudzam się teraz na serio...chyba..nie no muszę ...chociaż nie wiem czemu nie jem tak dużo i nadal nie jest tak jak kiedyś...chcę zrzucić te zbędne kilogramy i nie mogę:( w ogóle na tej wystawie to wyglądałam ....:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dysia-u']Aga !!! weż przestań , laska z ciebie ! ja też widziałam fotki
no chyba że photo schopem je robiłaś hihihi
a że te pare deko więcej ?! no cóż w zimie to dozwolone , cieplej[/QUOTE]

Oj po ciąży przyszło trochę i ..a zresztą czym ja się przejmuję;)ale dietka będzie bo na Bydgoszcz naprawdę musi jechać już laska;)..a i udało mi się wycofać nocną wystawę w Bydgoszczy jedziemy tylko na tę dzienną

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Princess_York']Ja też tak mam ,ale no co ? . Jestem jaka jestem i nie zmienie się ,tak o ;) .
A wpłacałaś kase już ? Bo ja słyszałam o takiej histori że kobieta zgłosiła i chciała odwołać i nie dało nic ,bo i tak musiała wpłacić kase :mad: .[/QUOTE]

Właśnie nie wpłaciłam:)przysłali mi aż 2 @ z anulowaniem

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Princess_York']No to dobrze że wszystko się ładnie skończyło ;) . a my dopiero w kwietniu na wystawe ,kurcze ja po ścianach chyba będę chodziła ... Już tęsnie :evil_lol: :loveu:[/QUOTE]
Dasz radę wytrzymać Martyna:)i jak pogodziłaś już się z mamą
[quote name='Gucci13']szkoda że nie będzie Weścia, ale możemy zawsze poczekać :)[/QUOTE]

Weściu teraz sobie śpiocha.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...