Jump to content
Dogomania

Western &Harmony


*Agnieszka*

Recommended Posts

  • Replies 7.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='agamewa']Witamy się wtorkowo:)
U nas wtorek nie zaczął się ciekawie,Westowi przytrafiła się biegunka po brzuchu mu tak coś "jeżdzi"że słychać aż głośno na zewnątrz:shake:
Nie wiem co się stało?będę obserwować.[/QUOTE]

Hej Aga :)
My kilka tygodni temu mieliśmy też rewolucje brzuchowe: ostrą biegunkę, no i to "jeżdżenie" ale ja tego nie słyszałam, tylko wetka słuchawkami...
Nie wiadomo od czego to było, prawdopodobnie coś wszamał na dworzu... Apetytu nie miał jak zwykle, ale wciąż się bawił:p
No po 2 dniach poszliśmy do weta i od razu mały dostał antybiotyk.. 3 zastrzyki na raz były, nacierpiał się co nie miara...
Ale na szczęście po 2 dniach kuracji mu przeszło. Prawie w ogóle mu jeść wtedy nie mogłam dawać, głodówka:( a chodził taki struty i wciąż tylko spał...

Za długo Aga nie czekaj, jak nie przejdzie to leć do weta, bo Weścik się męczy pewnie :(

Link to comment
Share on other sites

[url]http://i54.tinypic.com/28rz2w0.jpg[/url]
kurcze, jak to się stało że ja nie widziałam tego macho?!! hihi oj macho on macho hahahhahahaha
co ty mu zrobiłaś?! pozwolił se kurcze tak machnąć maszynką?! jakim to ostrzem go potraktowali?
hmhm jak ja to mogłam przeoczyć hmhm

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agamewa']Witamy się wtorkowo:)
U nas wtorek nie zaczął się ciekawie,Westowi przytrafiła się biegunka po brzuchu mu tak coś "jeżdzi"że słychać aż głośno na zewnątrz:shake:
Nie wiem co się stało?będę obserwować.[/QUOTE]
O widze ze Was tez chorobsko jakies dopadlo..:roll:
zdrowka dla Westa:)
no fakt klejnoty to az po oczach swieca teraz heheh
[url]http://i54.tinypic.com/28rz2w0.jpg[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kiniaaa']Hej Aga :)
My kilka tygodni temu mieliśmy też rewolucje brzuchowe: ostrą biegunkę, no i to "jeżdżenie" ale ja tego nie słyszałam, tylko wetka słuchawkami...
Nie wiadomo od czego to było, prawdopodobnie coś wszamał na dworzu... Apetytu nie miał jak zwykle, ale wciąż się bawił:p
No po 2 dniach poszliśmy do weta i od razu mały dostał antybiotyk.. 3 zastrzyki na raz były, nacierpiał się co nie miara...
Ale na szczęście po 2 dniach kuracji mu przeszło. Prawie w ogóle mu jeść wtedy nie mogłam dawać, głodówka:( a chodził taki struty i wciąż tylko spał...

Za długo Aga nie czekaj, jak nie przejdzie to leć do weta, bo Weścik się męczy pewnie :([/QUOTE]

[quote name='dysia-u'][url]http://i54.tinypic.com/28rz2w0.jpg[/url]
kurcze, jak to się stało że ja nie widziałam tego macho?!! hihi oj macho on macho hahahhahahaha
co ty mu zrobiłaś?! pozwolił se kurcze tak machnąć maszynką?! jakim to ostrzem go potraktowali?
hmhm jak ja to mogłam przeoczyć hmhm[/QUOTE]

[quote name='Pegaza']O widze ze Was tez chorobsko jakies dopadlo..:roll:
zdrowka dla Westa:)
no fakt klejnoty to az po oczach swieca teraz heheh
[url]http://i54.tinypic.com/28rz2w0.jpg[/url][/QUOTE]

Cześć dziewczyny:)
Z małym już dobrze,na szczęście,chwilowa nie dyspozycja go na szczęście dopadła,podejrzewam że musiał coś zjeść.
Taaa te foty to się udały,nawet nie podejrzewałam że tak to wyjdzie..biedny Weścik:oops:..ale powiedział mi przed chwilą że się nie gniewa ech:evil_lol:..ale to ma być ostatni raz:p

Link to comment
Share on other sites

Cześć Aga :)

czytam że z Weściem było coś nie tak, ale dalej czytam i jest ok na szczęście :multi:

i czytałam dalej że chciałaś ciachać dalej maszynką po włosach :cool3: kusiło Cię :diabloti: ale córa zabroniła .. ;) ciekawe jak By Western wyglądał :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='chrupcia']Cześć Aga :)

czytam że z Weściem było coś nie tak, ale dalej czytam i jest ok na szczęście :multi:

i czytałam dalej że chciałaś ciachać dalej maszynką po włosach :cool3: kusiło Cię :diabloti: ale córa zabroniła .. ;) ciekawe jak By Western wyglądał :razz:[/QUOTE]
Cześć Kasia,zaraz idę do Ciebie na nowe fotencje....

[quote name='Yoko2009']hej Aga:) Wieścik cudny, gładziutki ma ten brzuszek:):), dobrze, ze smekta podziałała i facecik już dobrze się czuje:)
Może na fotki wpadniesz?[/QUOTE]
Zaraz będziemy..

[quote name='Aleksandra:)']co ta niedobra pańcia zrobiła Westowi?:mad::mad::mad:






:diabloti::evil_lol:[/QUOTE]
No widzisz jaka niedobra:mad:
[quote name='jot11']He,he...no Martyna ,Ty chyba też nie oglądałaś.:eviltong:


Cześć Aga !!
Weścikowi nie jest zimno w brzusio teraz? :crazyeye:[/QUOTE]
Cześć Jola:multi:chyba mu nie zimno...???on jest gorący:razz:
[quote name='slawi']Może brzusio się zestresował od maszynki;)[/QUOTE]
Cześć Iwonka:multi:podejrzewam raczej coś innego...bardzo lubi kocie jedzonko:roll:
[quote name='Princess_York']hehe no raz zerknęłam :evil_lol: Ale mówiłam cenzure wstawić ;p .

Aga zapraszam na kąpielowe fotencje :)[/QUOTE]

To już więcej nie zaglądaj,no,no ,no....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='chrupcia']Aga u mnie nie ma nowych fotencji :eviltong:
ostatnio dałam baardzo dużo i musze zastopować ;) a dzisiaj mam lenia i nic mi się nie chce :p[/QUOTE]
Ostatnio pojawiło się u Ciebie małe co nie co,ale nie zaszkodzi jeszcze jedna porcyjka:)
[quote name='Mawe']Witamy się wieczorkowo.[/QUOTE]
I my się witamy :multi:
[quote name='Gucci13']my też wpadamy z wizytą:)[/QUOTE]
Cześć Guciaki:multi:
[quote name='Paaula']oj ja też mam dzisiaj lenia, a fotki w mojej galerii by się przydały ;d[/QUOTE]
Oj by się przydały....;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...