Jump to content
Dogomania

Western &Harmony


*Agnieszka*

Recommended Posts

[quote name='olico']przykro mi aga, łącze się z Tobą w bólu :(
następnym razem, już na międzynarodowej pójdzie wam lepiej i Harmony wygra, wygra, bo będę trzymać za niego kciuki :)[/QUOTE]
Bardzo ci dziękuje ze nam współczujesz wiedziałam że na ciebie zawsze można liczyć,pewnie trzymaj za nas mocno kciuki na pewno międzynarodowa nam pójdzie super....zapastuję go pastą do butów..chyba będzie ok..

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 7.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='agamewa']Bardzo ci dziękuje ze nam współczujesz wiedziałam że na ciebie zawsze można liczyć,pewnie trzymaj za nas mocno kciuki na pewno międzynarodowa nam pójdzie super....[/QUOTE]

prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie, pamiętaj!
buziak na zgode :*
trzeba poznać smak porażki..... aby bardziej rozkoszować się sukcesem :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agamewa']Hmmmm??a z kont taka w tobie zmiana??dziwne,dziwne.....[/QUOTE]

eee jaka zmiana? Zawsze jestem jednakowa,
przypomnij sobie, że ty rozpętałaś burzę, ale to jeszcze nie powód, by cię znienawidzieć....

strasznie przykre musi być, kiedy nastawiasz się na medal, a wracasz z niezadowoleniem.... :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ania90']jeden wygrywa a drugi przegrywa takie juz jest zycie...
nie przejmuj sie Aga:)[/QUOTE]

Hejka:)Nie no spoko,wiadomo pierwsze chwile taki może nie smak ale z drugiej strony nie przesadzajmy wystawy to nie jakaś ważna rola w życiu przez którą ma się ważyć nasze życie i popadać w paranoje z tego powodu że nie wygrałam..przecież to tylko zabawa,wiadomo fajnie jest wygrać i owszem bo to fajne uczucie ale trzeba się z tym liczyć że nie zawsze tak będzie..
A tak serio to wczoraj zeszliśmy z oceną doskonałą bez lokaty i bardzo ładnym opisie..był tez Weściak heh grubasek,z Weroniką przemierzał całą halę no i spodobała mu się Kasia naszej Iwonki...
Było też spotkanko ,spotkałam dziewczyny z tego forum i innego jeszcze ogólnie baardzo fajnie.Z czego baardzo się cieszę...
A i Weronika od naszego Pączka wracaj na forum...

Link to comment
Share on other sites

za jasny kochana, za jasny..... jasne maja mniejsze szanse na wygraną, niestety :(
nie doceniałaś konkurencji...... obawiałaś się tylko francuskiego psa, a tymczasem niespodzianka, trzeba też brać pod uwagę, zwykłe, polskie psy :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ania90']tez wystawy traktuje jako zabawe bo przeciez psiaka nie zmienie z takiego powodu ze przegra:)
tzn ja Bobiego nie wystawiam ale tak uwazam i jak rozmawialam z os ktore wystawiaja to tez tak uwazaja ze to tylko zabawa:)[/QUOTE]

a co mają mówić..... :evil_lol:
dla zabawy można iść do pubu i za koszt wystawy się dobrze napić, wtedy jest zabawa

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Yourii']o tam, to żadna porażka Aga ;) raz się wygrywa, raz jest się trzecim, raz czwarty, a raz nie i tyle - i w takich kategoriach trzeba to odbierać :)
zresztą dostaliście doskonałą i dobry opis. Tylko się nie zniechęcaj.[/QUOTE]

Absolutnie:)dobrze jest...heh gorzej wczoraj..jak sobie o czymś przypomniałam heh..o moich butach,które mało nie zgubiłam i jak zostałam w tyle jak sierota hihi,która nadążyć nie mogłam.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...