Jump to content
Dogomania

Western &Harmony


*Agnieszka*

Recommended Posts

  • Replies 7.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='niunka04']no byłam byłam;) Blondynka w niebieskiej bluzie wpatrzona w Twojego psa;) Z takim naburmuszonym chłopakiem;)[/QUOTE]

O jaa teraz już kojarzę!!!!kurczę szkoda że nie podeszłaś!!!bo ja pierwsza bym Cię raczej nie poznała:(,no to już widziałaś Harmoniego na żywo he he:)no i jak może być??trochę był potargany he he:)Nie no szkoda że nie podeszłaś....

Link to comment
Share on other sites

wiesz ja ogólnie mam słaby wzrok a nie wzielam okularów i nie byłam pewna;) No świetny jest;) a najbardziej się przyjżałam jak go ważyłaś...;) Włosy ma cudne takie zadabane. Ale się chyba maleńki bał bo się troszkę trząsł:-o a tak wogole to świetna smycz a warkoczyk mnie rozbroił;) nastepnym razem napewno podejdę bo już będę kojarzyć;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='niunka04']wiesz ja ogólnie mam słaby wzrok a nie wzielam okularów i nie byłam pewna;) No świetny jest;) a najbardziej się przyjżałam jak go ważyłaś...;) Włosy ma cudne takie zadabane. Ale się chyba maleńki bał bo się troszkę trząsł:-o a tak wogole to świetna smycz a warkoczyk mnie rozbroił;) nastepnym razem napewno podejdę bo już będę kojarzyć;)[/QUOTE]

Oj tak bał się:)a widziałaś jeszcze tego maleńkiego toya rosyjskiego???ten to mnie rozczulił!!!no tak ważyliśmy się:)dziś szoku nie dostałam ale jak ważyłam tam Westa,to musiałam go ważyć dwa razy bo myślałam że coś waga nie teges heh:)3700!!!!a smyczka to Westa,pożyczona:)
No szkoda że dziś nie zagadałyśmy,no ale mam nadzieję że następnym razem.....:)przyjedz do Legionowa na nasz debiut.

Link to comment
Share on other sites

Koszty wystawy to nie tylko 80 zł na zgłoszenie.. trzeba doliczyć dojazd, ewentualny nocleg, zawsze się kupi jakąś kawę, coś do jedzenia.. No i nierzadko masę gadżetów dla psiaka :eviltong: Trzeba to mieć na uwadze wybierając się na wystawę..
Na moje nie ma co na siłę zgłaszać, jechać kawał drogi jak nie jest się pewnym ;)

Link to comment
Share on other sites

Gdyby nie kasa mogłabym już jechać nawet i dziś:)ale na wystawy właśnie już tak przygotowana będę w pażdzierniku,najpierw trzeba pozamykać jedne sprawy by móc zacząć następne:)Dokładnie Beata ma tu rację,po co na siłę,ja lubię sobie coś zaplanować,przygotować się.....teraz jesteśmy na etapie ćwiczeń chodzenia w hałasie,stacja,samochody żeby póżniej nie było niespodzianki:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Princess_York']Nie bo Arwi cieczke może mieć ,a wole nie ryzykować .. Sierpien to nasza przerwa na włos ,a dopiero 5 września we Włocławku będziemy :)[/QUOTE]

[quote name='*kleo*']Ja nad Włocławkiem się zastanawiam jeszcze. Dla podtrzymania tradycji zjawię się pewnie w Bydgoszczy na yorkowej, a przerwę na włos będziemy miały przez zimę :p[/QUOTE]

Aż musiałam się jeszcze raz zalogować ;)
Dziewczyny oświećcie mnie :oops::oops::oops: ... o co chodzi z tą przerwą na włos ??? :crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

No tak ,ale rośnie tak o .
A w przerwie to przynajmniej u mnie jest codzienne zmienianie papilotów ,natłuszczanie (mocniejsze) .
No i jest przerwa (u mnie będzie na miesiąc) Więc pokażemy się 1 sierpnia w Chojnicach z włosem " takim se" a 5 września z poprawionym ,efekt będzie widać bo przez ten msc nie będzie widać Arwi na ringu :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...