Jump to content
Dogomania

Grudziadz 2010


rodzice

Recommended Posts

tak ostatnio w posredniej tylko Meisi miała konkurencje w innych klasach były pojedyńcze sztuki .Ja zresztą teraz do wystaw mam zupełnie inne nastawienie jak kilka lat temu - jeżdżę dla rozrywki a jeśli cos przywioze to traktuje to jako mily dodatek . Liczy się miła atmosfera , spotkanie fajnych ludzi itp.

Link to comment
Share on other sites

a ja słyszałam, że w Nowym Dworze wystawa była, moja znajoma pisała mi wczoraj mail-a że jednak się odbyła
myślę, że mimo wszystko wystawa w Inowrocławiu też się odbędzie ale można zadzwonić do Związku i podpytać
"rodzice" masz rację, patrz jak fajnie było w Katowicach, nikt na nikogo "psów nie wieszał", wręcz przeciwnie, wszyscy trzymali się razem, zwłaszcza w obliczu "pogromu" jaki miał miejsce

Link to comment
Share on other sites

wystawa w Nowym Dworze Mazowieckim odbyła się w sobotę, byłam osobiście. Na wystawie były tylko dwa hawańczyki - All z Przemożnej Chętki i Nayra Białe Bursztynki. Na stronie oddziału Legionowa zamieszczono informację , że wystawa niedzielna zostaje odwołana. O tym dramacie dowiedziałam się w drodze na tą wystawę. Ogromny smutek.

Link to comment
Share on other sites

przyjechałam pooglądać hawany i trochę liczyłam że zobaczę Meisi na żywo. Ale od powrotu wczoraj z tej wystawy nie wyszłam jeszcze z domu. Oczy spuchnięte, głowa obolała a jutro do pracy. Nawet nie mam siły iść na Krakowskie Przedmieście.Ale jak wystawią ciało Prezydenta , pójdę się pożegnać. Nawet nie mogę dalej pisać.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[quote name='rodzice']No własnie trwa walka :mad:kto weźmie aparat bo latorośl jutro jedzie nad morze - ale jak wygram te batalie to chetnie polatam i popstrykam :lol:[/QUOTE]
Może sie uda :)
a takto trzymamy kciuki za was !!!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hawanka']Niestety martika5 nie jedzie :(

Ja sie dobrze orientuje ma byc POLLY BIAŁE BURSZTYNKI siostra pedra:)
Jak by ci sie rodzice udało fotke zrobić byłabym wdzieczna ;)[/QUOTE]



ja bardzo bym chciała jechać ale nie dam rady .Trzymam kciuki i czekam na fotki:lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...