Jump to content
Dogomania

Drejfus - szkolony posokowiec w bydgoskim schronisku ,cudny psiak!!!


Nastkak

Recommended Posts

[quote name='Nastkak']No niestety ,Dreyfus okazal się zupełnie głuchy i wraca do nas do schroniska.
Pani nie jest w stanie sie nim opiekowac ,bo pies ma kiepski kontakt z otoczeniem i komunikuje jedynie potrzebe jedzenia.Zdecydowala ,ze Dreyfus musi miec kontakt z innymi psami .[/QUOTE]

Boziu co za glupoty:shake:..mam na tymczasie 14 letniego dziadka zupelnie gluchego..to kontaktowy pies , nie slyszy ale reaguje na bodzce wzrokowe, ruchy ciala, gestykulacje. Bawimy sie razem, gania za pileczka, dziabie pycholem gdy cos chce, jedynie trzeba uwazac z nim na spacerkach i unikac odpinania smyczy tam gdzie jest np. ulica. Na spacerku podaza za mna , wystarczy ze widzi ruch reki np. poklepuje sie po nodze i dziadus leci do mnie ze hoho:lol::lol:No ale kazda wymowka jest dobra ,jak ktos chce sie pozbyc psa...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 295
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Najmocniej przepraszam za OFFa ale sprawa pilna :(

Perdo, młody pies w typie doga musi znaleźć DT, lub wyląduje w schronisku na Paluchu (Warszawa).
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/191541-Czy-po-tylu-latach-wierno%C5%9Bci-wyl%C4%85duje-na-ulicy-M%C5%82ody-Pedro-potrzebuje-pomocy-na-CITO[/URL]
Prosimy o wszelkie wsparcie !

Link to comment
Share on other sites

Dreyfus wrócił do schroniska, a więc zaczynamy wszystko od nowa.
Teraz jestem już pewna, że on słyszy - reaguje na imię, na głośniejsze, wyższe dźwięki. :)
Kilka zdjęć przystojniaka:
[img]http://img822.imageshack.us/img822/9213/1006401.jpg[/img]

Dreyfik uwielbia aportować :)
[img]http://img827.imageshack.us/img827/4458/1006403.jpg[/img]


[img]http://img836.imageshack.us/img836/4376/1006450.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

dopisałam mu do Allegro, że z racji wieku ma problemy ze słuchem.

To teraz nie wiem czy dobrze zrobiłam. W sumie to zmniejsza jego szanse na adopcje, ale z drugiej strony lepiej by potencjalny adoptujący liczył sie z tym, że on może głuchawy być ;-)

no właśnie też się zastanawiam na ile on rzeczywiście nie słyszał, a na ile po prostu tej pani nie słuchał. :-/

Link to comment
Share on other sites

Trudno, zeby słuchał i był do pani przywiązany już po jednym dniu znajomości ;)
Powtarzam - moja ma słuch znakomity, a często zachowuje się identycznie, jak Dreyf (bo ona to taka niegrzeczna jest... ;))

A co do allegro - dobrze Pani zrobiła. Ludzie muszą od początku wiedzieć, na co się porywają, żeby potem nie było rozczarowań... Będziemy mieć pewność, że osoba, która się po niego zgłosi, jest świadomo jego inności ;)

Link to comment
Share on other sites

No wiec tak,jak mowila Kamila Drejfi jest w schronisku ,dzis zauwazylam go.
Problemy ze sluchem ma NA PEWNO ,ale nie wiemy,czy na pewno jest zupelnie gluchy.Czasem nawet jak slyszy nie jest posluszny,wiadomo są ciekawsze rzeczy do roboty niż słuchanie się jakiś dziwnych ludzi ,którzy zawracają mu głowę :diabloti:.
Raczej nie jest bardzo smutny.
Aha no i jest rasowy.Pracownicy mowili mi ,ze ma tatuaz hodowlany .ale NIC nie dalo sie z niego odczytac ,juz wtedy był zamazany...Pewnie jakis mily mysliwy sie go pozbyl,wiadomo,ze do polowan nadaja sie najlepiej mlode i rasowe pieski.Teraz ma jeszcze jeden tatuaz -zrobiony przy kastracji.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DarkWater']O matko, toć to przedstawiciel prawdziwej arystokracji.


PS. jak mówiłam, dopisałam mu, że głuchy i o dziwo dzisiaj ma dwóch obserwatorów :crazyeye:[/QUOTE]

Proponuję dopisać także, że Drejfi to "psi arystokrata". Oglądalność skoczy tym bardziej :)

Link to comment
Share on other sites

Czy to w tym wątku była informacja, że Dreyfus ma słabo widoczny tatuaż. Proszę dokładniej to sprawdzić - gdyby udało się go odczytać to jest duża szansa na dotarcie do właściciela - pamiętajcie, że nie wszyscy sprawnie posługują się netem. Zawsze jest jeszcze szansa, że gdy znajdziemy hodowcę to on również zaangażuje się w pomoc przy szukaniu nowego domu.

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...