Jump to content
Dogomania

przeszkolony, piękny, miły i kochany LEON po wielu latach, znalazł dom! :) za TM :(


Bjuta

Recommended Posts

  • Replies 277
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
  • 5 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 4 months later...

Bardzo żałuję, że nie dałam Wam znać wcześniej, że się udało, bo dziś mam bardzo smutne wieści...

 

 

Dzień dobry Psitulu,
Z ogromnym smutkiem zawiadamiam Was, że mój ukochany staruszek Leoś odszedł za Tęczowy Most. Nie chcę opisywać całej drogi jaką pokonaliśmy, ilu przeszliśmy lekarzy weterynarii. W końcu Leonek z gorączką ponad 40 st. trafił do kliniki na Brynowie. Diagnoza straszna- ostra niewydolność nerek. Ponad pięć dni spędził Leoś pod kroplówką, od rana do wieczora byliśmy przy nim, na noc zabieraliśmy go do domu. Niestety mimo olbrzymich wysiłków lekarzy z każdym dniem było coraz gorzej, w końcu kiedy kreatynina wzrosła do ponad 13,6 i zaczął mieć trudności z oddychaniem pozwoliliśmy mu odejść. Umarł na moich rękach, do końca szeptałam mu do uszka czułe słówka. Jestem bardzo wdzięczna całemu personelowi klinice na Brynowie, którzy walczyli o życie mojego Leosia, a w szczególności lekarzom: p. Aleksandrze i p. Marcie. Bardzo dziękuję za wsparcie... Już nigdy nie przygładzę mu jego siwej bródki, nie podrapię za uszkami. Czy można tak pokochać psa, który był ze mną tak krótko? Widać można.... Leonek był wyjątkowy, bardzo żałuję, że nie spotkaliśmy się wcześniej z Leosiem, los bywa okrutny i niesprawiedliwy. Przez 10 lat nikt go nie chciał przygarnąć i kiedy wreszcie na siebie trafiliśmy okazało się, że zabrakło nam czasu. Byłoby mi łatwiej pogodzić się z jego odejściem, gdyby był ze mną przynajmniej przez rok. Żegnaj Leosiu, odpoczywaj za Tęczowym Mostem, już nic Cię nie boli.
Z poważaniem,
Monika,
mama Leosia (poz. 3564)

549346_10152850352377120_356332461459791
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...