Jump to content
Dogomania

Ratujemy Szczecińskie ASTY!!! Wątek zbiorczy psów (Nadzieja Amstaffa - TTB Szczecin)


Marta666

Recommended Posts

A może ktoś ma jakieś koneksje w TV ????!!!! Wiele razy właśnie udział / interwencja telewizji pomagały w rozwiązaniu problemu.Zrobiłoby się głośno, że nasze schronisko jest przepełnione, że psom grozi uśpienie - może znalazłby się wtedy jakiś sponsor, sama nie wiem, budowa nowych boksów, może miasto by pomogło. Potrzeba nam tv i gazet....

Schron też mógłby ruszyć głową / d*** i zgłosić sytuację np do KRONIKI SZCZECIŃSKIEJ a nie tylko umieścić apel na swojej stronie, której zwykły człowiek i tak nie odwiedza.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sadze, ze w DT dalej bedzie szukala domku i mozna bedzie jej zamiast numeru schroniskowego, imie wstawic :)

Cholera skasowalam fotki tamtej suni z aparatu :placz:

PS w pierwszym poscie, mozna uaktualnic sunie Enigme o adres jej watku na dogo? Sadze, ze po sobocie powstanie kilka nowych watkow bullowatych, wtedy tez by sie je powstawialo :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kamilqax95x']a i czy będziemy z nimi wychodzić bo nikt mi nie odpowiedział ?[/QUOTE]
No ja mam nadzieje na spacer chociaz z polowa z nich. Podejrzewam, ze na poczatek max 2 na raz mozna bedzie wziac, a moze i jednego. Zanim sie z nimi chwile pobawimy, podkarmimy smaczkami, sprawdzimy reakcje na komendy, koty itp itd, to moze i nawet nie polowa psiakow bedzie:shake:

Ja cos czuje, ze agnieszka32 wezmie pod opieke tego biedaka ze zlamana lapka, enigma79 ma juz ulubienice Enigme, ja mysle o tej bidzie z cycuchami do ziemi... moze jakos sie podzielimy na sote co? Wtedy kazda z nasd pociagnela by jeden albo dwa watki na dogo...

Link to comment
Share on other sites

Dokładnie - ja chętnie przypilnuję, aby biedaczek miał tą łapkę w końcu leczoną :angryy: (choćbym codziennie miała tam dzwonić, a w każdą sobotę przyjeżdżać :diabloti:).

Na spacer też weźmiemy psiaki, trzeba tylko pomyśleć o dobrych obrożach (najlepiej szerokich i półzaciskowych - ja właśnie sprzedałam wszystkie na bazarkach), bo to silne psy i zwłaszcza na początku, mogą nieźle ciągnąć - przecież niektóre siedzą już tam tygodniami :-(.

Kupię sporo smaczków i jakichś gryzaków, zostawimy im po spacerku, zajmą się gryzieniem i będą mniej płakać.

Po poznaniu psiaków, nadamy im imiona i porobimy ogłoszenia.
Szkoda tylko, że wizyt przedadopcyjnych nie będziemy mogły robić i nie będziemy mieć wpływu na to, do jakiego domu pójdą psiaki. Schron wyda psa pierwszemu lepszemu, który się zgłosi :shake:

Może by chociaż spróbować wywalczyć kastrację psów? przynajmniej tych w typie TTB...

Ech... nie wiem, czy moja psychika to wytrzyma :-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wala2006']A może jakieś ogloszenia gdzieś porobić dla nich...Jak coś to moge z ogłoszeniami pomuc :)[/QUOTE]

No jasne - ogłoszenia są na wagę złota - dziękujemy :loveu:.
Jak tylko trochę poznamy psiaki, porobimy lepsze zdjęcia, to umieścimy te informacje na forum w formie krótkiego tekstu i będziemy ogromnie wdzięczne za pomoc.


[quote name='Enigma79']Jakaś godzina ustalona ?:)[/QUOTE]

Ja zaproponowałam SAMO POŁUDNIE :evil_lol:, ale może są jakieś inne propozycje? Ja się dostosuję ;)

Link to comment
Share on other sites

bardzo prosze spróbujcie sie choć wstępnie coś zorientować o tym 9 latku :oops: . Dla "starszego " Pana moze byc ciężko o dom :(
a on nie dość ze właściciela stracił ....

i moze nie piszcie w ogłoszeniach gdzie są psy - może choć telefonicznie uda sie wam zweryfikować przyszłych chętnych ./.// mi niejednego idiotę udało się przez tel odstraszyć ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agnieszka32']Dokładnie - ja chętnie przypilnuję, aby biedaczek miał tą łapkę w końcu leczoną :angryy: (choćbym codziennie miała tam dzwonić, a w każdą sobotę przyjeżdżać :diabloti:).[/QUOTE]
Wiedzialam :evil_lol:

[quote name='agnieszka32']Na spacer też weźmiemy psiaki, trzeba tylko pomyśleć o dobrych obrożach (najlepiej szerokich i półzaciskowych - ja właśnie sprzedałam wszystkie na bazarkach), bo to silne psy i zwłaszcza na początku, mogą nieźle ciągnąć - przecież niektóre siedzą już tam tygodniami :-(.

Kupię sporo smaczków i jakichś gryzaków, zostawimy im po spacerku, zajmą się gryzieniem i będą mniej płakać.[/QUOTE]
Obroze kazdy psia ma swoja ale smyczy w schronie brakuje. Dobrym pomyslem, bylo by przyniesc wlasne. Ja tez cos wezme smakowitego. Pewnie kosci wolowe ;)

[quote name='agnieszka32']Po poznaniu psiaków, nadamy im imiona i porobimy ogłoszenia.
Szkoda tylko, że wizyt przedadopcyjnych nie będziemy mogły robić i nie będziemy mieć wpływu na to, do jakiego domu pójdą psiaki. Schron wyda psa pierwszemu lepszemu, który się zgłosi :shake:[/QUOTE]
No niestety, trzeba bedzie pilnowac czy dany psiak wciaz w schronie, bo strona jest slabo uaktualniana niestety,m a i na telefon ze schronu nie ma co liczyc...

[quote name='agnieszka32']Może by chociaż spróbować wywalczyć kastrację psów? przynajmniej tych w typie TTB...

Ech... nie wiem, czy moja psychika to wytrzyma :-([/QUOTE]

Mozna by porizmawiac na ten temat ale tylko z kierowniczka, inne gadanie bedzie strata czasu. Sadze, ze mocnym argumentem bedzie to, jakie przepeknienie TTB jest ajtualnie w schronisku... zobaczymy

Wytrzymasz, nie damy Ci zginac ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdola']ukradlam bannerek od ageralion, bo zrobila i sie nie podzielila ;)[/QUOTE]

Jak nie, jak sie podzielila :mad:
[quote name='ageralion']Zapraszam do korzystania z banerku :cool3:
[CENTER][URL="http://www.dogomania.pl/threads/182926-Apel-do-miA-oA-nikA-w-bulowatych-13-w-schronisku"][IMG]http://img163.imageshack.us/img163/4521/ttbszczecin.jpg[/IMG][/URL]
[/CENTER][/QUOTE]

Tylko zaginal biedaczek kilka stron wczesniej (post 70);)

Link to comment
Share on other sites

Porobiłam dla każdego psiaka osobne kartki ze zdjęciami i opisem, który znajduje się na stronie schroniska. Możemy na nich pisać od razu swoje spostrzeżenia na ich temat, nadamy im imiona i podzielimy się ogłoszeniami i "opieką" nad nimi...

Ja już się boję jutrzejszego dnia, jak będę ryczeć, to się ze mnie nie śmiejcie...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agnieszka32']Porobiłam dla każdego psiaka osobne kartki ze zdjęciami i opisem, który znajduje się na stronie schroniska. Możemy na nich pisać od razu swoje spostrzeżenia na ich temat, nadamy im imiona i podzielimy się ogłoszeniami i "opieką" nad nimi...

Ja już się boję jutrzejszego dnia, jak będę ryczeć, to się ze mnie nie śmiejcie...[/QUOTE]
Jak wpadniemy tak zorganizowane do schrony, to oni zglupieja :roflt:ale pomysl z kartkami uwazam za swietny. Jutro sie okaze, ktrore bulki jeszcze w schronie, ktore sa najpilniejsze do adopcji... bedzie roboty oj bedzie :megagrin: wiem jestem nienormalna :icon_roc:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ageralion']Jak wpadniemy tak zorganizowane do schrony, to oni zglupieja :roflt:ale pomysl z kartkami uwazam za swietny. Jutro sie okaze, ktrore bulki jeszcze w schronie, ktore sa najpilniejsze do adopcji... bedzie roboty oj bedzie :megagrin: wiem jestem nienormalna :icon_roc:[/QUOTE]

Już widzę ich miny :diabloti::diabloti::diabloti:

Eee tam, zaraz nienormalna, lekko stuknięta tylko :laugh2_2::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Napisałam do Fundacji AST odpisali a raczej odpisała mi tak:

Witaj Kamilo,

Śledzimy los psiaków na bieżąco na dogo. Niestety, tak jak pisaliśmy mamy tylko 1 miejsce w hoteliku i brak kasy, więc nie damy rady pomóc. W tym tygodniu zabraliśmy właśnie 2 astki które miały być uśpione.

Jak tylko u nas się coś zmieni, będziemy o Waszych psiakach pamiętać.

Pozdrawiam
Katarzyna K........
doddy z dogo

więc myślę ze niedługo pomogą któremuś

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...