Jump to content
Dogomania

Ratujemy Szczecińskie ASTY!!! Wątek zbiorczy psów (Nadzieja Amstaffa - TTB Szczecin)


Marta666

Recommended Posts

  • Replies 5.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No już zdążyłam nadrobić zaległości w postach :D
ja też będę w sobotę w schronisku :multi: czym więcej tym lepiej :) ja będę chyba od 11 czy 12
[SIZE=1]( dziś mi się śniło że wzięłam 2 bulki do domu może to jakiś znak :D )

[SIZE=2]jejku dobrze ze jesteście tu bo może razem znajdziemy jakimś psom domy [/SIZE]
[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ageralion']Faaaaaaaajne. Co potem robicie z takimi firmowkami? Gdzie je pokazujecie swiatu?[/QUOTE]

Drukujemy i wieszamy np w bibliotekach, zoologikach itp. mają też wartość informacyjną, np. gdy zgłasza się do nas jakiś domek to dajemy linka co by sobie wybrał, któregoś z naszych podopiecznych. :)
Spiszcie numer chipa tego bulka, będziemy myśleć, może odszukamy, może się uda, warto spróbować. :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rybka_39']Kurcze...znaczy musimy się spieszyć...[/QUOTE]
No niestety. Tak otwarty apel schroniska o pomoc bullowatym, moze byc faktycznie poczatkiem czystek. Jak to napisala Agnieszka, nie dostalismy pomocy, to nie bylo innego wyjscia i uspilismy. Szczegolnie, ze zajmuja miejsce dwom, czasem trzem innym psom schroniskowym...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rybka_39']Kurcze...znaczy musimy się spieszyć...[/QUOTE]

no musimy ... bo to lada chwila i psa nie ma .... a jeśli jest agresywny w stosunku do ludzi (różnie to bywa mógł się przestraszyć lub być zestresowany) to biada takiemu ... też bywa tak ze usypiają jak jest agresywny w stosunku do innych psów

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Enigma79']jestem za PIERWSZĄ opcją gdyż nie potrafię nic wklejać poza linkami do zdjęć z imageshack...[/QUOTE]
Wpisz [ IMG ]http:// imgeshack ble ble[ /IMG ] usun spacje kolo nawiasow i masz wstawianie zdjec...:)

Zapraszam do korzystania z banerku :cool3:
[CENTER][URL="http://www.dogomania.pl/threads/182926-Apel-do-miA-oA-nikA-w-bulowatych-13-w-schronisku"][IMG]http://img163.imageshack.us/img163/4521/ttbszczecin.jpg[/IMG][/URL]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Ja bym nie piasal ze 13 bulli, bo moze ich byc z kazdym dniem wiecej badz mniej. Adres schronu faktycznie by sie przydal. Sunia druga juz ma imie nadane i prawdopodobnie na dniach idzie do DT. No i faktycznie pol filmu to muzyka bez obrazow...

PS ja gdzies mam fotki tej suni z cycuchami do ziemi. Bardzo fajna dziewczynka :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...