Jump to content
Dogomania

Badania genetyczne krwi-uwaga, ostrzegam


wetka

Recommended Posts

Nie wiem czy w dobrym miejscu zaczelam watek...Najwyzej usmiechne sie do Admina o przesuniecie watku w odpowiednie miejsce.

Dlugo sie zbieralam do napisania tych informacji.Mialam opory,a jednak to zrobie.Jakis czas temu (chyba w pazdzierniku) bylo ogloszenie o organizowanej zbiorce krwi, ktora miala zostac wyslana do Stanow do Optigenu.Zbiorke organizowala Ewa Lukasik (hodowca border collie)...Juz nigdy wiecej nie skorzystam.Probke krwi dostarczylam,pieniazki dalam (niemale) i co?Kontakt utrudniony (zeby nie napisac,ze zerowy).Po 5 (PIECIU) miesiacach kiedy zaczelam dopytywac sie w Stanach o wyniki swojego psa (ktore to mialy byc w ciagu 2-3 tygodni) dowiedzialam sie,ze krew i kasa nigdy nie dotarly...Po 5 miesiacach dowiedzialam sie,ze probki krwi ulegly zniszczeniu...Teraz czekam na zwrot kasy...Mam nadzieje,ze nie kolejne 5 miesiecy...Moze uda mi sie ostrzec pare innych osob,ktore beda chcialy skorzystac z takiej zbiorki...Pani Łukasik obiecala przelac pieniazki 16 marca.Do dzis pieniedzy brak.Kontak niemozliwy...Ostrzegam przed zbiorka krwi przez ta osobe

Watek zalozylam rowniez na Forum Owczarka Collie
[url]http://collie.info.pl/viewtopic.php?t=5486&sid=16715dd61eeafae5b4ab75abe3270c4a[/url]

Czy ktos jeszcze zostal oszukany przez ta osobe?

Link to comment
Share on other sites

No a już myślałam, że to tylko ja zostałam "wyrolowana" ...

Moja historia była podobna:
na wystawie w Poznaniu 08.11.2009 dałam p. Ewie Łukasik próbkę krwi i pieniądze.
Krew miała być wysłana do Optigenu (Clinic 20/20) na badania w kierunku CEA.

W styczniu, kiedy zaczęłam dopytywać się, czemu jeszcze nie ma wyników, p. Ewa poinformowała mnie, że krew została wysłana ...z opóźnieniem ...:-o..kiedy naciskałam "tzn. dokładnie kiedy ?" powiedziała, że ...przed świętami :crazyeye:.
No, nie tak się umawiałayśmy :shake:.

Ale cóż , poczekałam kolejne 6 tyg. i napisałam bezpośrednio do Optigenu.
Okazało się, że moja próbka ani pieniądze , w ogóle do nich nie dotarły :angryy:.

Pieniądze, po długich naleganiach, odzyskałam.

Ale nikomu nie polecam Clinicu w wykonaniu tej pani.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...