Jump to content
Dogomania

uciekać stąd


Mokka

Recommended Posts

Kochani, ja nie żartuję. trzeba się ewakuować z dogomanii z całą naszą agilitową historią, bo dogo zachowuje się jak rozkapryszona zdzira i jeśli to ma byc nasze kompendium wiedzy o polskim agility, to ja dziękuję.
Dopóki nie powstanie strona w całości poświęcona agility, trzeba by się gdzieś przenieść, bo nie możemy zdać się na to, co nam dogo proponuje.
Zarejestrujcie się na psach sportowych, forum bc, belgach, gdziekolwiek i przenieśmy gdzieś wszystkie ważne informacje o zawodach i innych imprezach, bo jak to kiedyś dupnie, to obudzimy się z ręką w nocniku.
Ja jestem już zła na dogomanię i wolałabym, aby agilitowcy spotykali się gdzie indziej.

Link to comment
Share on other sites

No z tego co pamiętam już było jedno forum o agility i tylko parę osób się tam odzywało i forum zamarło, przynajmniej Ja nie odwiedzam, bo zawsze wszystko się działo tutaj. Ale zgadzam się, bo znowu dzisiaj wchodziłam i była informacja, ze forum w naprawie :/

Link to comment
Share on other sites

Popieram wniosek!
Ale to istniejące forum (na f o r a.pl) się chyba raczej średnio nadaje.
Najlepiej stworzyć nowe , razem ze stroną, jakąś bazą danych itd (tak chyba miało być?)... Tylko kto się tego podejmie i to ogarnie...
Może na psysportowe się narazie przenieść należy, tam agilitowy dział jest martwy.

[quote name='PATIszon']to:
[URL]http://www.agility**********/[/URL][/QUOTE]

sie wzięło wykropkowało

[URL]http://www.agility.f[/URL] o r a .pl (spacje należy usunąć)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PATIszon']Byle szybko.....[/QUOTE]

"Psysportowe" to też nie głupi pomysł bo spora agilitowa grupa użytkowników już tam jest zarejestrowana
Poza tym część z nas nie tylko agility uprawia i wszystko byłoby w jednym miejscu, administrowane chyba też jest dobrze więc może tam...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='IraKa']"Psysportowe" to też nie głupi pomysł bo spora agilitowa grupa użytkowników już tam jest zarejestrowana
Poza tym część z nas nie tylko agility uprawia i wszystko byłoby w jednym miejscu, administrowane chyba też jest dobrze więc może tam...[/QUOTE]

Ja jestem jak najbardziej za, zwłaszcza, że nie bardzo lubię to forum agility na fora.pl ... Bardziej konkretnie będzie na Psysportowe :) Wielu agilitowców już tam jest ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 5 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...