Jump to content
Dogomania

Strasznie lękliwa ON-ka


Pafka

Recommended Posts

  • Replies 92
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

prosze cie bardzo.mlode onki maja tendencje do uczulania sie na kurczaka.warto je podchodowac na rybce i wracac do kurczaka czy wolowiny powolutku obserwujac reakcje psa.jak pies jest starszy to rzadko sie uczula.przewaznie uczula sie przed rokiem a potem to juz leci.trzeba temu zapobiegac.

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=black][FONT=Verdana]Axel$- jeśli chodzi wyłącznie o walory smakowe to ja zauważyłem, że co bardziej śmierdzi to pies będzie jadł nawet przez sen. Powinni jakieś smrodliwe substancje do proszków dodawać to psy by się zajadały i niebyło by problemów z podawaniem. Moja sunia to dziś przy worku z nową karmą śpi. Nie wiem, co się z tym psem dzieje :D[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Piłkę na sznurku z twardej lanej gumy kupisz chyba w każdym większym sklepie zoo ;)
A ja dzisiaj specjalnie poszłam po piłkę na sznurku do tesco, bo jest taka fajnie miękkawa ;) Te zwykłe sa twarde, a moje psy wolą takie piłki, które mogą sobie podziamgolić ;)

Ayshe, a czaemu z Gappaya? Jakies specjalne są te piłki?

Link to comment
Share on other sites

:):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):)[COLOR=black][FONT='Times New Roman']to ja chętnie, jeśli tylko okażesz serce biednemu, strachliwemu przedstawicielowi onkowatych do tego małemu, który wystąpi w zadużym łańcuszku na najbliższych zajęciach.[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asher'] Te zwykłe sa twarde, a moje psy wolą takie piłki, które mogą sobie podziamgolić ;)

, a czemu z Gappaya? Jakies specjalne są te piłki?[/QUOTE]


Piłki te są najnajnajfajniejsze pod słońcem:sweetCyb: właśnie takie mięciutkie do podziamiania :razz: a przede wszystkim bardzo trwałe :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']asher no wlasnie inne pilki nie daja sie tak zglamac jak gappaye:loveu: .te pilki sa super no i sa dlugowieczne co wazne w sumie.my je glownie gubimy niestety:cool1: .gappay forever:cool3: :lol: :lol:[/QUOTE]

Chita to chyba uwielbia sznurek od tych piłek:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pafka']Jeśli jedna osoba na forum okaże serce i zlituje się nad Lamią to i jeden piesek więcej pozna co to piłki gapaya.[/quote]Matko, ayshe, zamordowałabym chyba takiego kursanta :evil_lol:

Niech ktos weźmie tę najnajnajfajniejszą piłkę pod słońcem na szkolenie, dobrze? To sobie porównam z tą z Tesco ;)

A własnie w piatek i swięta szkolenie jest?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...