Jump to content
Dogomania

Dogoterapia w Tychach- dziś spotkanie !


Mokisia

Recommended Posts

Ogłoszenie z gazety wyborczej

"Fundacja Dogoterapeutyczna `Właśnie Tak` Tychy poszukuje wolontariuszy do współpracy. Spotkanie organizacyjne odbędzie się 15 marca o godz.18 w pawilonie SDK`Tęcza`(sala klubowa), przy ul. Niepodległości 188
tel.kontaktowy 604 973 007"
ja tam bęe zaraz dzwonić żeby się dowiedzieć co i jak, czy z psem przyjechać itp.
Oczywiście też wybieram się na to spotkanie.
Pozdrawiam!
Lila

Link to comment
Share on other sites

Było dość ciekawie:) W czsie spotkania przdestawiono zaiteresowanym "przyszłym wolontariuszom" jakie cechy powinien posiadać pies-terapeuta, na czym polegać będzie jego praca itp. Fundacja chce rozpropagować dogoterapie na śląsku. Narazie wszystko "raczkuje". Potrzebni są ludzie z pomysłami, z inwencją i chęcią pomagania niepełnosprawnym. to naprawdę piekna sprawa.
Wczorajsze spotkanie było typowo organizacyjne, tak zeby każdy mógł sobie przemyślec czy się nadaje itp. Nastepne spotkanie będzie już dla osób zdeklarowanych. Terminu jeszcze nie znam.
Jeśli jesteś zainteresowana to wszelkie info uzyskasz piszac na:
[email][email protected][/email] lub [email][email protected][/email]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Doda1211']szkoda, że dopiero teraz zalogowałam sie na forum :-(
bo inaczej byłabym na spotkaniu a teraz jest już pewnie trochę za późno...
bardzo interesuję się dogoterapią i chciałabym uczestniczyć w jakichś spotkaniach, bądź kursie...[/quote]


[COLOR=darkred]NIEKONIECZNIE...[/COLOR]
[COLOR=#8b0000]JA TEŻ NIE BYŁM NA PIERWSZYM SPOTKANIU BO DOWIEDZIAŁAM SIĘ O NIM KILKA DNI PO FAKCIE ALE SKONTAKTOWAŁAM SIĘ Z DOROTĄ LIEBNER I PRZESŁAŁA MI KWESTIONARIUSZ I ZAPROSIŁA MNIE NA NASTĘPNE SPOTKANIE 18.04.2006 O 18:00[/COLOR]

[COLOR=#8b0000]WIĘC GŁOWA DO GÓRY SKONTAKTUJ SIĘ Z DOROTĄ liedar@poczta .onet.pl ALBO PO PROSTU PRZYJDZ:cool1: [/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Truskawa i doda. macie przyjechać! Bez dyskusji! Co z tego , że nie było was na pierwszym spotkaniu. Dzis ( tak myślę) będzie wiecej konkretów i byc może bedziemy juz coś działać, tym bardziej że zbliża sie termin pikniku organizowanego przez "właśnie tak".
Do zobaczenia
jesli chodzi o moje psiaki to mozna se o nich poczytac na [URL="http://www.moka.republika.pl"]www.moka.republika.pl[/URL]
lalunia sie nadaje z charakteru na terapeutke bo jest przekochana, tylko że jejewyglad budzi respekt
akita to pluszowy misiek z wyglądu, a z charakteru wredna zołza:eviltong: .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...