Jump to content
Dogomania

owczarek niemiecki - pies jednego pana - idealny stroz Warszawa Ma dom


mortikia

Recommended Posts

  • Replies 74
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Byłem i sprawa wyglada tak : na wtorek jedziemy z psiakiem na rtg, jesli stawy beda ok , to psiaka zaczniemy przygotowywac do słuzby, nie koniecznie polskiej, ale nie zapeszajmy. Nie ma potrzeby wykorzystywania jego walorów obronnych, te wrecz bedzie wskazane wyciszyc a skupic sie na pracy węchowej. Pies ma pasje do aportu rewelacyjną , szajba . Marzenie do pracy do wyszukiwania narkotyków a i tez potrafi wysiedziec i sie skupic, poczekac na łup , wiec i na materiały wybuchowe lux. Prosiłbym o wycofanie ogłoszen.
A jakie sliczne tam psiaki widziałem. Nasz Lando by pasował to takiego zespołu. A dowiedziałem sie tez , że nasz Bronek to w sumie nie malamut bo ma plamiaste oko. Pewnie to racja , bo porównujac do tych malamutów co dzis widziałem to Bronek wyglada jak czołg , a tamte jak wyścigówki

Link to comment
Share on other sites

Sylwia, mozesz wycofac ogloszenie albo dac na nim info o innym psiaku, zeby sie nie zmarnowalo :-)
Jamor, ciesze sie, ze Joyek przypadl Ci do gustu. Jestem pewna, ze stawy ma idealne, ale zdjecie tylko to potwierdzi :-) A Kama Ci sie podobala? (onka z pierwszego wybiegu z prawej) Szajba tez nie z tej ziemi- czyste adhd. Mozliwe, ze niedlugo ona tez bedzie szukac domu - na razie jej wlasciciele zastanawiaja sie co dalej, to bardzo temperamentna bestyjka.
Nasze malamuciska regularnie biegaja, wiec i talie i kondyche maja :-) A Bronka widzialam przed chwila na filmiku - budowe ma malamucia, niesamowicie mocny bydlak, ale malamuty maja tylko i wylacznie brazowe oczy, wiec on niestety czystym alaskanem nie moze byc :P ;)
Mam nadzieje, ze bede mogla liczyc co jakis czas na fotki i relacje z nowego domu Joysona, prawdaaa? :-) A wykastrowany to on tam bedzie? :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mortikia']Od tygodnia dzwoni do mnie dziwny mezczyzna, ktory za wszelka cene chce Joya, jak mowi, do pilnowania warsztatu i opowiada o tym, jak codziennie pali swieczke na gronie zmarlego psa. To jego numer 605-210-723 Jest nieprzyjemny i bardzo dziwny.[/QUOTE]

Świat jest pełen dziwnych ludzi... ON-ków do oddania jest mnóstwo - dziwne, że az tak się na Joya uparł :/
Ale mortikia, nie wiem czy powinnas podawać cały nr tel - może wygwiazdkuj trzy środkowe cyfry, żeby się nikt nie przyczepił :/

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...