Jump to content
Dogomania

Lipiec. Austria i Węgry.


aro

Recommended Posts

  • Replies 52
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No tak, ale w statystykach nie ma jaki to pies, może tez ktoś takiego zgłosić. Również mieliśmy problemy ze zgłoszeniem i zupełnie nie wiem jak to będzie.
Obi, a jakiego masz psa i skąd jesteś?
My mamy wolne jedno miejsce dla człowieka z małym psem. :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jamnicze']No tak, ale w statystykach nie ma jaki to pies, może tez ktoś takiego zgłosić. Również mieliśmy problemy ze zgłoszeniem i zupełnie nie wiem jak to będzie.
Obi, a jakiego masz psa i skąd jesteś?
My mamy wolne jedno miejsce dla człowieka z małym psem. :)[/QUOTE]

jamnicze wielkie dzięki za pamięć ale jedzie nas dwie osoby od piatku do niedzieli i to z wielkim psem hihi, teraz jestesmy na etapie szukania czegos do spania w rozsądnej cenie ,może ktoś coś ma na oku to może sie podzieli ,aha jestem z podkarpacia

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

a ja mimo, ze zglaszalam dawno temu nie dostalam do teraz zadnego potwierdzenia na meila!
co ciekawsze... probujac zalogowac sie do ich systemu, wyskakuje mi ze TAKIEGO meila nie ma :crazyeye: a konta mialam z dwoch roznych meili i na zadnego wejsc nie moge :roll: :razz:

niby zaraz pod dodaniu psa, wyskoczyl on w statystykach i dodatkowo wczesniej wyslalam zgloszenie na meila... ale martwi mnie brak jakiegokolwiek potwierdzenia :placz:

oczywiscie wyslalam im meila z zapytaniem...

Link to comment
Share on other sites

Ja mam jedno wolne miejsce w pokoju ze mną i Saidą :), dwa noclegi na Węgrzech.
Ponieważ też nie byłam pewna czy pies został prawidłowo zgłoszony wysłałam o to pytanie do obu organizatorów i dostaliśmy potwierdzenie, że wszystko ok od jednych i drugich, tak więc jedziemy :]

Link to comment
Share on other sites

[B]plan sedziowania, schemat ringow itp na Oberwart[/B]

[URL]http://oberwart.oekv.info/Default.aspx?AspxAutoDetectCookieSupport=1[/URL]

u mnie zmiana sedziego - na szczescie oczekiwana przeze mnie ;)

nie ma to jak zglaszac i liczyc ze jednak sedziego zmienia :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

nikt sie nie chwali ? :crazyeye:

moj [B]Waciak V1/2 kl.championow CACA, CACIB & BOB[/B]

i ukonczyl [B]CHAMPIONAT AUSTRII[/B] :multi:

wniosek wyslalam wczoraj - mysle ze za 2 tyg juz powinnam miec dyplomik w domu :)

[IMG]http://lh5.ggpht.com/_FKfnsrcSHoQ/TESUeXnvgjI/AAAAAAAAC2s/PO3CPwnz2MQ/DSC_3737.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jamnicze']To ja też się pochwalę :)
Saidi, czyli LOVE IS ON MY SIDE asiaczek: 2xCAC, 2xCACIB
Elitesse a tą szklankę i pucharek dostał na BOG?, my dostaliśmy tylko wstążeczki.[/QUOTE]


szklanki fundowal klub sznaucera - za CACA

a pucharki za CACIB byly do odebrania w sekretariacie od godziny 15 - tak jak zawsze w Austrii

no i za CACIby z obu krajow powinnas odebrac dyplom i rozete za Zwyciestwo Austro - Wegier - rowniez w sekretariacie od godziny 15 :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elitesse']szklanki fundowal klub sznaucera - za CACA

a pucharki za CACIB byly do odebrania w sekretariacie od godziny 15 - tak jak zawsze w Austrii

no i za CACIby z obu krajow powinnas odebrac dyplom i rozete za Zwyciestwo Austro - Wegier - rowniez w sekretariacie od godziny 15 :roll:[/QUOTE]
Szkoda, że ja o tym nic nie wiedziałam :(
A byłam w sekretariacie i tam przybili mi tylko pieczątki na dyplomie. W Austrii siedzieliśmy do końca BISów :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jamnicze']Szkoda, że ja o tym nic nie wiedziałam :(
A byłam w sekretariacie i tam przybili mi tylko pieczątki na dyplomie. W Austrii siedzieliśmy do końca BISów :([/QUOTE]

to na nastepny raz pamietaj ze w Austrii na kazdej wystawie za CACIB i Zwyc Ml sa puchary - idzie sie ok 15 do sekretariatu ( najczesciej jest wielka kolejka), daje sie kartoniki z tytulami i oni wydaja pucharki

a za BOB, najlepsze szczenie i najlepszego weterana daja rozety na finalach

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jamnicze']A jak jest na Słowacji? Jeszcze w tym roku tam się wybieram. Bardzo mi szkoda tego pucharku z Austrii, nie wiem czy jeszcze tam pojedziemy, to jednak kawał drogi.[/QUOTE]

za CAC i CACIB sa medale do odbioru w sekretariacie, obojetnie o jakiej porze, za BOB puchary na bisach
czasem sa pucharki / rozety za dodatkowe tytuly

Link to comment
Share on other sites

ja tez sie pochwalę, a co :)

grzyw - [B]BRUNO BANANI Gattaca[/B] - CAC, res.CACIB (za Interem) :)
[img]http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs179.snc4/38311_1389771983412_1205478570_30873401_3445344_n.jpg[/img]




Błyskotka - chowy z Austrii (na Węgrzech nie bylam)
PSY
młodziez
MARUSO`S MIDNIGHT MACHO

championy
WOODLAND-XISHAN BLACK DIAMOND

SUKI
otwarta
MEI MEI DEL FIUME GIALLO

sędzia: Dusan Paunovic (SRB)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...