Jump to content
Dogomania

"Kosice"


Gosik71

Recommended Posts

  • Replies 306
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='BarbeSale']ok ;] mialem sie pytac czy ty kiedys spisz :D dobranoc[/quote]
Jak sam widzisz, śpię dosyć mało. Ale tyle się dzieje wokół mnie, że szkoda czasu na sen. Lecz na pewno nie jestem z żelaza i czasami po prostu "padam" i wtedy potrzebuję 1-2 dni, gdy ppłd nie mam nic do roboty i wtedy odsypiam. Tak jest mniej więcej raz na 3-4 tygodnie. W taki czas "nie ma mnie dla nikogo", choc i to nie do końca prawda;) .

Ja też dzisiaj dostałam do skrzynki potwierdzenia. No to co, odliczanie?:multi:
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

My tez juz mamy potwierdzenie;)
Powiedzcie mi orientacyjnie jak dlugo sie jedzie od granicy do Koszyc? i czy latwo odszukac ten park, na ktorym sie odbywa wystawa?
Jedziemy pierwszy raz, mam nadzieje ze nie bedziemy miec zbyt wielu niespodzianek:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zbigi']My tez juz mamy potwierdzenie;)
Powiedzcie mi orientacyjnie jak dlugo sie jedzie od granicy do Koszyc? i czy latwo odszukac ten park, na ktorym sie odbywa wystawa?
Jedziemy pierwszy raz, mam nadzieje ze nie bedziemy miec zbyt wielu niespodzianek:roll:[/quote]

Przyłaczam sie do pytania. Granica w Barwinku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zbigi']A to jest na terenie lotniska czy parku miejskiego? jesli na lotnisku to by wynikalo z tego ze trzeba sie kierowac jeszcze na poludnie od Koszyc[/quote]
Nie, nie, nie. Wystawa jest na terenie parku miejskiego. Ale jak jechałam w ubr. na wystawe, to pamietam, że kierunek był na lotnisko.
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Z przejścia granicznego w Barwinku (Vysny Komarnik) jest ok. 100 km. do Kosic. I tam trzeba kierować się w kier. lotniska. a potem ... to już pytać tubylców.
Pzdr.[/QUOTE]
Dzieki :) Tubylcow pytac o park Kosice-Barca.

Link to comment
Share on other sites

Zaraz za granicą jest trochę miejscowości i zakrętasów,trzeba uważać.Poza tym w najbliższych miejscowościach za granicą lubi się trafić policja , więc lepiej nie przekraczać prędkości, żeby nie wydawać niepotrzebnie koron.
Trasa jest generalnie przyjazna, po drodze dobre jedzonko w restauracjach, które się tam nazywają "Motorest" , za niewielkie pieniądze.

W samych Koszycach trzeba się kierować na Miszkolc- to droga wylotowa na Węgry, a z niej zjeżdża się na lotnisko.Mam nadzieję,że trasa na wystawę będzie oznakowana.

My będziemy już w sobotę,żeby podziwiać stare centrum Koszyc- min. śliczne fontanny.Jest też podziemna trasa do zwiedzania (stara zabudowa Koszyc), ale z psem będzie trudno.:)

Jeszcze raz proponuję wydać 150 koron na winietę (zakup w budce na granicy) i jechać niewielki wprawdzie, ale jednak kawałek autostrady z Preszowa do Koszyc.

Do zobaczenia :) Zapraszamy do ciapkowa pod niebieskim namiotem :)

Link to comment
Share on other sites

Ktos z wybierajacych sie ogladal moze film Hostel?:evil_lol:
My wczoraj ogladalismy i jak sie okazalo akcja toczy sia na Slowacji:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Nic wiecej nie powiem, bo sie jeszcze ktos wycofa:lol: :cool3:

A tak na powaznie moze komus sie przyda [URL="http://147.232.145.11/mapindex.html"]http://147.232.145.11/mapindex.html[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kika']W samych Koszycach trzeba się kierować na Miszkolc- to droga wylotowa na Węgry, a z niej zjeżdża się na lotnisko.Mam nadzieję,że trasa na wystawę będzie oznakowana.
[/quote]
Kika, a przez Koszyce przejezdza sie w poblizu starowki? Wysadzilabym tam tesciowa z ciotka i dala im "czas wolny" ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zeliika']Kika, a przez Koszyce przejezdza sie w poblizu starowki? Wysadzilabym tam tesciowa z ciotka i dala im "czas wolny" ;)[/quote]

O Ty paskudo - starszych Pań chcesz sie pozbyć?:)

Tak , widzę to miejsce przed oczami, gdzie mozesz je wysadzić, tylko nie wiem jak Ci to wytłumaczyć.Może potem popatrze na mapę i coś wymyślę :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kika']O Ty paskudo - starszych Pań chcesz sie pozbyć?:) [/quote]

Tak, ale kierujac sie tylko i wylacznie ich dobrem :evil_lol:

[quote name='Kika'] Tak , widzę to miejsce przed oczami, gdzie mozesz je wysadzić, tylko nie wiem jak Ci to wytłumaczyć.Może potem popatrze na mapę i coś wymyślę :)[/quote]
Bylabym bardzo wdzieczna!

Mam jeszcze pytanie co do potwierdzenia - wiecie moze co to jest "ockovaci preukaz psa" ktory kaza ze soba zabrac?

My mamy ocene w ringu 15.

Link to comment
Share on other sites

[URL="http://147.232.145.11/mapindex.html"]http://147.232.145.11/mapindex.html[/URL]-- Zellika szukaj na tej mapie Starego Miasta - tam na 100% znajdziesz w pobliżu miejsce , gdzie obie Panie wysadzić.O ile pamiętam to w takim miejscu , gdzie na planie jest taki ślimak trzeba zjechać do centrum, a stamtad na lotnisko też można dojechać .

[COLOR=green]"ockovaci preukaz psa"- a język miał być podobny do naszego:) [/COLOR]
[COLOR=#008000][/COLOR]
[COLOR=black]Wydaje mi sie że o szczepienia chodzi, ale mogę być w błędzie :( przecież masz paszport, wiec go pakuj i jedź spokojnie :)[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kika'][URL="http://147.232.145.11/mapindex.html"]http://147.232.145.11/mapindex.html[/URL]-- Zellika szukaj na tej mapie Starego Miasta - tam na 100% znajdziesz w pobliżu miejsce , gdzie obie Panie wysadzić.O ile pamiętam to w takim miejscu , gdzie na planie jest taki ślimak trzeba zjechać do centrum, a stamtad na lotnisko też można dojechać .

[COLOR=green]"ockovaci preukaz psa"- a język miał być podobny do naszego:) [/COLOR]

[COLOR=black]Wydaje mi sie że o szczepienia chodzi, ale mogę być w błędzie :( przecież masz paszport, wiec go pakuj i jedź spokojnie :)[/COLOR][/quote]
Dzieki wielkie i do zobaczenia!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...