Jump to content
Dogomania

SZCZENIAKI DO UTOPIENIA!-potrzebna pomoc finansowa/DS/DT!


shishka

Recommended Posts

  • Replies 131
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

na początku kwietnia,tzn.w okolicach 10-go,w tym tygodniu zadzwonie,żeby ją zapisać :)
Wystawiłam wczoraj samą suczkę na allegro i już mam chętną:)Pani zabierze ją w piątek pokryje koszty szczepienia które prosiła bym teraz zrobiła.Chyba można je już zaszczepić prawda?Czytałam,że tak.

Link to comment
Share on other sites

Dziś maluszki czeka pierwsza wizyta u weterynarza,Maksiu ma lekką biegunkę i zauważyła kilka pchełek.Szczeniaczki zostaną też odrobaczone.I dobra wiadomość:jest szansa na domek dla nich obu:) Pani ma przyjechać z koleżanką i może wezmą dwa:)

Link to comment
Share on other sites

Dzięki uprzejmości dr Ewy Radzimskiej z Świętochłowic szczeniaczki zostały za darmo odrobaczone i odpchlone,mają też obcięte pazurki i są zbadane w kierunku przepukliny...aż mi się płakać zachciało,bo Pani doktor już nie raz "poleciała po kosztach",jak widziała,że z kasą jest ciężko.Jest świetnym lekarzem,na prawdę z powołania...chciała bym choć raz móc jej się odwdzięczyć...

Link to comment
Share on other sites

Maksiowi nie wypadło na razie drugie jąderko,muszę jutro przekazać nowej właścicielce gdyby go zabrała.Teraz maluchy smacznie śpią zmęczone po nowych wrażeniach:)Ale swoją drogą na wizycie były bardzo grzeczne,suzi tylko ugryzła ucho Pani doktor ale to jest tak mały gryzoń:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...