Jump to content
Dogomania

Ceny leków.


ArchiveDB

Recommended Posts

Witam!

Wyszukiwarka na Dogomanii mi nie działa, mam nadzieję, że nie ma takiego tematu a bardzo by się przydał, żebyśmy wiedzieli, czy weterynarze z nas zdzierają, czy nie.

Pamiętam, jak kiedyś kupiłem psu obrożę na kleszcze i pchły (swoją drogą - jest to lepsze, niż krople?) i wet skasował 80 zł. Mój sąsiad kupił taką samą obrożę, też u weta, za 22 zł (!).

Mam pytanie o antybiotyk KEFAVET® vet. 500 mg - ile może kosztować za np. 20 tabletek?

W necie nie ma szans na znalezienie cen w Polsce.

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

obroża za 80 zł-to pewnie klitix i faktycznie troche drogo... ale za 22 to na 100 % nie był kiltix
za kefavet zapłacisz około -20 tabletek 35 zł do 40 zł-ceny uzaleznione sa od wielu rzeczy ale przede wszystkim od cen w hurtowniach -jezeli lecznica ma duze rabaty to niektóre leki moga byc tańsze, jak chcesz wiedziec co ile kosztuje to poprostu zadzwon do kilku lecznic i bedziesz wiedzieć
a tak na marginesie-wielce niestosowne jest mówienie o tym ze weterynarze zdzierają z was kase -poucz sie 6 lat + specjalizacja 3 lata i prowadz swój biznes to wtedy zobaczysz skad biora sie rózne ceny w rónych gabinetach i przychodniach,wybacz ale za taki sam zabieg u człowieka zapłacisz 10 razy wiecej ,a koszty sa podobne,wiec nie mów zanim nie poznasz sprawy od srodka -pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Wow, to nieźle, bo ja za te 20 tabletek zapłaciłem 100 zł...

Co do zdzierania - mów co chcesz, ale w moim mieście lekarz proktolog z 30-sto letnim doświadczeniem, ex-ordynator bierze za wizytę porównywalnie do weterynarzy przed 30-stką... No i on na pewno nie sprzeda leku za 200 czy 300% ceny hurtowej... A praca chyba bardziej niewdzięczna ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...