Jump to content
Dogomania

Czekają na pomoc - schronisko - Inowrocław


ata

Recommended Posts

O lekach nie rozmawialismy... wet powiedział, że to już jest staruszek i zaczyna mieć problemy z chodzeniem (ze stawami) można byłoby mu trosz[U]kę ulżyć i podrteperowć co nieco.[/U]
Piesek podobno jest bardzo grzeczny i spokojny, zgadza się z innymi psami....
On musi trafić do ciepłego pomieszczenia....

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 731
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Z mojej strony o to samo, o co poprosiłam także Olly. Zapytaj się go czy ewentualnie schron pokrył by koszty transportu boćka do ZOO w Poznaniu? Skoro otrzymują z Urzędu Miasta kasę na sterylki i kastracje psów to może i Urząd zasponsoruje im transport tego boćka? Myślę, że to by było dla nich dobre rozwiązanie bo skoro muszą go utrzymywać w schronie to zamiast na utrzymanie mogliby kasę przeznaczyć na ten transport i bociek miałby lepiej.

Link to comment
Share on other sites

Ja w zeszłym roku ratowałam bociana i zgodzili się go przyjąć w Myślęcinku w Bydgoszczy, no i jeszcze w Azylu w Warszawie, ale musiałabym dowieźć. Można jeszcze zapytać w Toruniu w zoobotanicznym, ale w zeszłym roku mieli ogromne przepełnienie (pomagał mi go ratować weterynarz, który tam pracuje).

Link to comment
Share on other sites

Agnieszko dzięki za namiary. Jak tylko dziewczyny potwierdzą, że bociek nadal jest w schronie to zadzwonię do Myślęcinka. Już chyba tydzień temu zarejestrowałam się na forum bocianim, aby dać im znać o tym bocianie, ale jeszcze do tej pory nie przysłali mi swojego linka aktywacyjnego.

Link to comment
Share on other sites

Olly, to świetnie, że zrobiłaś bocianowi zdjęcia. Tylko ja nie rozumiem, czy to znaczy, że wet sam będzie szukał mu lokum i nie mamy już w tym kierunku działać? A może mamy robić to równolegle? Co wet powiedział, czy da nam znać jak coś dla bociana znajdzie? A czy zdjęcia beaglowi też zrobiłaś?

Link to comment
Share on other sites

Marzeno, a czy Ty dałabyś może radę podejść do schroniska, aby porobić zdjęcia temu beaglowi? Zgłosiłabym go na [I]beagle w potrzebie[/I], ale wiecie, że dziewczyny zaraz będą pytać o zdjęcia.

Olly, jak znajdziesz chwilę czasu to proszę, wklej te zdjęcia bociana. Będziemy zatem mu też szukać lokum. Oby tylko wet dał znać, jeśli wcześniej coś dla niego znajdzie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marzena1981']jak njbardziej działania równoległe...Olly co z boksinką?[/QUOTE]

młodziutka chudzinka :( (wet mówił, że i tak teraz dobrze wygląda) piękna jest ! dziś wstawimy ją na stronę Fundacji, mam nadzieję, że szybciutko znajdzie domek.

[img]https://lh4.googleusercontent.com/-ctNl_aWHpXU/TuZkzgmrolI/AAAAAAAAAPw/L5xMm0_TlMU/s640/SDC14664.JPG[/img]

[img]https://lh5.googleusercontent.com/-vr7cJcQFHWo/TuZkyuiQx0I/AAAAAAAAAPg/kzbE6-ysW7Q/s640/SDC14675.JPG[/img]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marzena1981']Szczerze to do schronu nie dojde:-(za 2 dni bede jednak U Weta.Poprosze o fotki które wrzuci na strone .Olly slicznie dziekuje za pomoc.[/QUOTE]

nie ma problemu ;) jakby co to piszcie, tyle co będę mogła to pomogę :)

Link to comment
Share on other sites

A co z Myślęcinkiem i bocianem?:) A tak w ogóle to miał dużo szczęścia. Kiedy w zeszłym roku ratowałam tego naszego, to schronisko w Toruniu powiedziało, że nie przyjmie i już, a jak zapytałam do kogo mam zadzwonić, to usłyszałam, że mam sama poszukać... Do Gminy zadzwoniłam, a oni głęboko mieli jakiegoś tam bociana. W końcu zlitował się weterynarz z Torunia i przyjechał go zobaczyć. Więc fajnie że wasz weterynarz i schronisko ma trochę inne podejście niż nasze toruńskie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...