Jump to content
Dogomania

Czekają na pomoc - schronisko - Inowrocław


ata

Recommended Posts

  • Replies 731
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

a więc zdaje relacje :)
byłam dziś w schronie z mama. w sprawie pieska jestem umowiona z panem wetem na piatek na odebranie go ze szczepienia.
Poza tym :) mama byla dzisiaj ze mna w tym schronie i upatrzyla sobie jedna 9 miesieczna suczke ktora mozna bylo wziac od zaraz , wiec mama się dlugo nie zastanawiala i już jest u nas w domciu :) Niunia będzie wysterylizowana za miesiac w ramach schroniska. Jest śliczna ,waży chyba z pół kilo bo sama skóra i kości. Narazie jeszcze jest lekko wystraszona ale już jadła, daje się glaskać po brzuszku i przespała pół wieczora także mam nadzieje ze jej się u nas podoba :) zaraz załaduje zdjęcie i Wam wyślę. a wiec bede miała parke :) pieska i suczke :) Ojciec już ją ochrzcił na " Niunia" i powiedzial że dla niego bedzie niunia i koniec kropka heheheh.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

witajcie, mam chętny sprawdzony domek dla Bernardynki suczki i znalazłam waszą gabi w inowrocławiu (już jednego Bernardyna im wydałam z molosów). Domek z ogrodem i bernardyn do towarzystwa, żeby suni nie było smutno. Pytanie tylko jedno domek mam ze świętokrzyskiego - czy byłaby możliwość pomocy jakoś w transporcie suni i czy wogole ona jeszcze u was jest? I czy jest wysterylizowana?

Link to comment
Share on other sites

Elinka, myślałam że Ty będziesz mogła pomóc, bo jesteś na miejscu.....

Przede wszystkim trzeba zadzwonić do weta i upewnić się czy sunia jest jeszcze w schronisku. Dogadać z nim termin sterylki i zabrać sunię. Elinka nie znasz kogoś w inie, kto mógłby sunie na dzień dwa przetrzymać?? w między czasie trzeba by szukać transportu np. na dogo...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='feliksik']a powiedzcie mi jak ona do innych bernardynów, bo potencjalny domek ma też bernardyna 3 letniego - psa. Mam nadzieję, że w bernardynach ona gustuje[/QUOTE]

Feliksik, wszystkie informacje udzieli Tobie wet schroniskowy, nr. tel jest podany w pierwszym poście.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='shante203'][URL]http://www.schronisko.arvis.pl/index.php[/URL]

tutaj macie stronke naszego schroniska :)[/QUOTE]

Dziękuję. Cholibka :roll: nie wiem jak właściwie prowadzić te wątki. W schronisku robione są zdjęcia, po jakimś czasie znikają co by świadczyło o tym, że dany psiak najprawdopodobniej został adoptowany..... ale czy na pewno.....

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[quote name='shante203'][URL]http://www.schronisko.arvis.pl/index.php[/URL]

tutaj macie stronke naszego schroniska :)[/QUOTE]
Nie działa dziś. Mam nadzieję, że to chwilowe kłopoty, bo na forum rottki skopiowałam info o 2 rottweilerkach ale nie mogłam przekopiować zdjęć. Czy wiesz może czy jeszcze tam są?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Malwla']Nie działa dziś. Mam nadzieję, że to chwilowe kłopoty, bo na forum rottki skopiowałam info o 2 rottweilerkach ale nie mogłam przekopiować zdjęć. Czy wiesz może czy jeszcze tam są?[/QUOTE]

Z tą stroną schroniska ostatnio jest coś nie tak. Niedawno o nią pytałam nawet schroniskowego weterynarza, podobno miała już działać, a teraz znowu nie działa.

Malwla, najlepiej będzie, jak zadzwonisz bezpośrednio do weta i zapytaj się czy te rottki są jeszcze w schronisku. tel. 501-37-37-35

Link to comment
Share on other sites

Jaka bida.... spróbuję ją poogłaszać ....


[IMG]http://schronisko.fresh-art.com.pl/images/stories/234gmale.jpg[/IMG]
Nr psa: 234g
Płeć: Pies
Wiek: ok. 5 lat
Data przyjęcia: 24.11.2010
Pies rasy Akita Inu. Został znaleziony w miejscowości Komaszyce. Jest spokojny, ale nieufny.
Potrzeba czasu, aby się zadomowił. Szuka nowego pana.

[IMG]http://schronisko.fresh-art.com.pl/images/stories/234g.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Kateczka']no właśnie szukałam w schronie akity...i juz nie widze....

poza tym nie widać żadnego zdjęcia na pierwszej stronie ;)[/QUOTE]

Akitek nadal na stronie, wiem, że po świętach miał być wyciągany.....

Co do zdjęć.... przekopiowuje je ze strony schroniska i jeżeli oni na stronie coś mieszają, zmieniają to niestety zdjęcia i tutaj znikają.....:shake:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...