Jump to content
Dogomania

dwie sunie FISIE uratowane z Dobrocina - MAJĄ DOMKI!!!


xmartix

Recommended Posts

  • Replies 96
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Fisia to w ogóle nie jest pies, tylko kotopies: łazi po oparciach kanap, po regałach:
[URL]http://yfrog.com/5xdscf2636j[/URL]
Chyba się zaaklimatyzowała, bo dzisiaj już warczała na obcych. Tylko ma jedną wadę - wynosi żarcie z miski i chowa po kątach.

Link to comment
Share on other sites

Witaj Charna . :lol: Miło że piszesz do nas . Cieszymy się , że Fisia ma domek w Twojej rodzinie . Co do chodzenia po wysokościach , to ja nawet pisałam że łazi :evil_lol:
Jeśli chodzi o chowanie jedzenia , to jej darujcie . Ona głodowała i teraz robi zapasy . Nie rozumie , że już nie musi chować jedzenia i że jej nie braknie .
Ja kiedyś miałam na tymczasie około 30 świnek morskich z masakrycznych warunków , Chore , zawszone , wygłodzone , nie nadawały sie nawet na karmę dla węży , na którą były hodowane :-(Te biedactwa chowały skórki chleba pod siebie , jak już więcej nie mogły zjeść , a jedno chore maleństwo , które dałam znajomej , to nawet do weta nie ruszyło się bez garstki siana .
Fisia kiedyś zrozumie , że to co złe ma już za sobą '
Swoją drogą , ślicznie się prezentuje pomiedzy książkami :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...