Jump to content
Dogomania

Nieopłacona wystawa za granicą


basia

Recommended Posts

Mam pewien kłopot.
Zgłosiłam swoją suczkę na tegoroczna wystawe w Brnie. Niestety z powodu fatalnej pogody nie udało nam się dojechać i w związku z tym zapłacić za tę wystawę (miałam płacić na miejscu). Ponieważ obawiałam się kłopotów przy zgłaszaniu na inne wystawy w Czechach, napisałam do nich z pytaniem jak ten problem rozwiązać. W odpowiedzi otrzymałam, że mam się kontaktować z organizatorem każdej kolejnej wystawy, na którą chcę zgłosić suczkę. Pytanie jak to zrobic, kiedy na ich stronach nie ma podanego maila do np. Ostravy. Nie wiem czy chociaż jest telefon, co i tak wiele by mi nie pomogło, bo pewnie bym się z nimi nie dogadała.
Czy ktoś z Was miał kiedys taki problem, albo chociaż wie jak go rozwiązać? Bardzo prosze o radę... :roll:

Link to comment
Share on other sites

ja w zeszlym roku nie dojechalam do Trencina - dostalam pismo ze jezeli nie zaplace to nie przyjma mnie na zadna Slowacka wystawe, zglaszajac do Bratyslawy wyslalam pieniadze przekazem tylko za ta wystawe, na potwierdzeniu zgloszenia mialam adnotacje ze mam nieoplacony Trencin - i oplacilam go w sekretariacie Bratyslawskiej wystawy
podejzewam ze w Czechach bedzie podobnie

Link to comment
Share on other sites

Ja też mam przechlapane na Słowacji, nie zapłaciłam i nie chcą mnie już przyjąć.Z tym ze ja nie zapisywałam sie na tą wystawę, a podejrzewam że wzięli sobie moje zgłoszenie z innej ich wystawy.I co jakiś czas przychodzą do mnie papierki żebym zapłaciła.Także myślę ze jeśli chcesz jeszcze jechać do Czech to lepiej opłac, bo oni zgłoszenie Twojego psa w katalogu traktuj ą jako reklamę psa.

Link to comment
Share on other sites

Zapłacić chcę tylko nie wiedziałam jak aby im wszystko w papierach grało. Z doświadczenia wiem, że to dziwny naród ;)
Dziś mija termin zgłaszania na Ostravę, więc zgłoszę i zobaczymy co będzie. Spróbuje też napisać do nich.
Jak radzicie, pisac po polsku czy próbować po angielsku?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...