Jump to content
Dogomania

Junior handling


Marek z Gromem

Recommended Posts

  • Replies 4.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ja mam takie pytanie :P
jak zacząć wystawiać psiaki w MP ?? bądź na zwykłym ringu :P

sama nie mam psa z rodowodem a chciałabym zacząć bo za jakiś czas sama będę miała psa z rodowodem i chciałabym jeździć z nim na wystawy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Goldenmanka']ja mam takie pytanie :P
jak zacząć wystawiać psiaki w MP ?? bądź na zwykłym ringu :P

sama nie mam psa z rodowodem a chciałabym zacząć bo za jakiś czas sama będę miała psa z rodowodem i chciałabym jeździć z nim na wystawy[/quote]

Będzies zu mnie już w poniedziałek, tak? To zaczniemy na MP trenować i w Gdyni Ci jakiegoś psiaka znajdziemy na konkurs - to nic trudnego :lol:

Link to comment
Share on other sites

Goldenmanka, ja też myślałam, że przed swoim debiutem będę mocno zestresowana, ale okazało się, że po wyjściu na ring wszystkie emocje opadają, a człowiek skupia się wyłącznie na psie (przynamniej w moim przypadku tak było;)).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='$andwich']Goldenmanka, ja też myślałam, że przed swoim debiutem będę mocno zestresowana, ale okazało się, że po wyjściu na ring wszystkie emocje opadają, a człowiek skupia się wyłącznie na psie (przynamniej w moim przypadku tak było;)).[/quote]
Ja tak samo :lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest Reyes

[quote name='$andwich']Goldenmanka, ja też myślałam, że przed swoim debiutem będę mocno zestresowana, ale okazało się, że po wyjściu na ring wszystkie emocje opadają, a człowiek skupia się wyłącznie na psie (przynamniej w moim przypadku tak było;)).[/quote]
To ja moje 2 pierwsze ringi w życiu nie wiedziałam co kto do mnie mówi, tak się zestresowałam :lol: :D

Link to comment
Share on other sites

Guest Reyes

[quote name='Goldenmanka']
Pies musi być spokojny :evil_lol:[/quote]
To nie ma żadnej zabawy :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

cześć, jestem nowa na tym forum, jeszcze nie wiem co i jak działa. To mój pierwszy wątek a raczej odpowiedź - bo wątku nowego jeszcze nie umien zalożyć :)
poszukuje kogoś kto przebiegnie sie po ringu z moją spanielką (cocker spaniel angielski, sunia biało czarna) na wystawie w Legnicy 6 sierpnai br

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...