Jump to content
Dogomania

Junior handling


Marek z Gromem

Recommended Posts

  • Replies 4.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Reyes']Nie... :shake: ale i tak fajnie. Jeszcze pare takich wystaw i podpatrze jak się pudelki przygotowywuje :evil_lol: .[/quote]

:hmmmm: hmmmmm, myślę że pomyślimy nad tym ;)
Jeżeli jesteś zainteresowana pohasaniem sobie z Luckym na ringu wystawowym, to czemu nie;) :smile:

:klacz:dla Reyes i Martyny2006

Link to comment
Share on other sites

[quote name='alanowak']Hehe, w tej samej gazecie jestem nawet ja na focie:loveu:[/quote]

Ala ja też cie poznałam :D ogladałam gazete w sklepie i w koncu ją kupiłam, było własnie o JH na Crufts'ie i historia rasy collie :)

Pozdrawiam,
Sheltia

Link to comment
Share on other sites

nie wiem ktora to strona, wiem, ze bylo tam cos o wystawach, o raciborskiej, krakowskiej itd, ogolnie o organizajci tych wystaw;) ta fotka (mala ale jest) jest gdzies na dole strony, czarno biała. stoje na pudle na 1 miejscu z border collie:) to byla focia z rzeszowa z zimy 2006 na JH:)

Link to comment
Share on other sites

Guest Reyes

[quote name='Asta']Mam pytanie, jak odbywa się Cruft? Zawsze byłam tego ciekawa, niestety niczego szczególnego sie nie dowiedziałam :([/quote]
Troszeczke szczęścia i poznasz z autopsji :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sonya-Nero']:hmmmm: hmmmmm, myślę że pomyślimy nad tym ;)
Jeżeli jesteś zainteresowana pohasaniem sobie z Luckym na ringu wystawowym, to czemu nie;) :smile:

:klacz:dla Reyes i Martyny2006[/quote]

Dziekuje raz jeszcze za gratulacje i oczywiscie za to że moge pozyczać Tatianę :-)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...