Jump to content
Dogomania

Junior handling


Marek z Gromem

Recommended Posts

  • Replies 4.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Asta']Mam do Was wszystkich pytanie... Czy p. Piotr Król ma jakieś swoje ulubione rasy? Raczej czy mogę iść do tego pana z jamnikiem :)[/quote]

A przepraszam bardzo czy do jakiegoś sędziego nie można iść z jakimś psem...? Na JH byłam może z 8 razy, ale z tego co pamiętam zawsze ocenia się tam umiejętnośći dzieci, a nie sentyment sędziego do danej rasy.

Link to comment
Share on other sites

I dlatego dla mnie wystawy straciły na wartości. Każdy robi wszystko by wygrać, nie ważne czy robi to kosztem innych czy chociażby psa. Dobija mnie widok jak jest dziewczynka ubrana oczywiście jakby na komunie szła, szczerzy się do sędziego, ringóweczke na szyji wiesza i cudowna handlerka. Tylko rozmawiając z sędzią, przyzna Ci, że to widok żałosny... ;) I w taki o to sposób taka dziewczynka chce "pokonać" konkurencję.

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]uśmiechać się nie uśmiecham, bo za bardzo się stresuję[/QUOTE]
polemizowalabym... :D

[QUOTE]a co myslicie o zwrotach przy podejciu do sedziego typu "DZIEŃ DOBRY!"... "ŁADNY DZIŚ MAM Y DZIEŃ"... "ALE GORĄCO, WSZYSTKEI PSY JUŻ ZMĘCZONE..."[/QUOTE]
To sa tak zwane "przydupasy" prawda Martus :D :D (niech sobie nikt do serca nie bierze... ;) )

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...