Jump to content
Dogomania

Junior handling


Marek z Gromem

Recommended Posts

  • Replies 4.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witajcie kochani prezenterzy :) Młodzi prezenterzy.
Kto wybiera sie do Legnicy w sierpniu?
Ja będe wystawiać Roxy w klasie szczeniat, ale nei wybieram sie na MP, ale chetnie podpatrze, jak wystawiacie i moze sie czegos naucze 8)

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj:
Młodsza
1.Marta Osińska z wetsem :) Wielkie rawa dla niej
2. Patrycja Buczyńska z chartem polskim (:lol:)
3. Karolina Bruczko z ast'em
4.Dziewczynka z sheltie

starsza:
1.Konrad Czarny z border terrierem :)
2.Prezenterka z cavalierem ?
3. nie pamietam
4.Przemek Walczak z beaglem

Cóż, niestety spadliśmy na 3, ponieważ pierwszy raz bralam sunie od hodowcy, p sedzina stwierdzila ze wyszla nam apatycznie. Pozniej bylo ok, tylko co do 2 lokaty (potwierdzi Marta), ze niestety jak biegalismy w parach trzymac pieska po WEWNETRZNEJ to trzymala po zewnetrznej. Taki wybor sedziny, ale ja sie nie przjemuje. ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asta']Dzisiaj:
Młodsza
1.Marta Osińska z wetsem :) Wielkie rawa dla niej
2. Patrycja Buczyńska z chartem polskim (:lol:)
3. Karolina Bruczko z ast'em
4.Dziewczynka z sheltie

starsza:
1.Konrad Czarny z border terrierem :)
2.Prezenterka z cavalierem ?
3. nie pamietam
4.Przemek Walczak z beaglem

Cóż, niestety spadliśmy na 3, ponieważ pierwszy raz bralam sunie od hodowcy, p sedzina stwierdzila ze wyszla nam apatycznie. Pozniej bylo ok, tylko co do 2 lokaty (potwierdzi Marta), ze niestety jak biegalismy w parach trzymac pieska po WEWNETRZNEJ to trzymala po zewnetrznej. Taki wybor sedziny, ale ja sie nie przjemuje. ;)[/quote]
gratulacje dla wszystkich:klacz: a kto sędziował??

Link to comment
Share on other sites

ASTA tak Cie boli ze Patrycja z Toba wygrala?? Wg sedziny byla lepsza, swietnie poradzila sobie z charcica polska, ktora nie dosc ze nie jest latwym psem do prowadzenia, zostala przez nia "wyhaczona" na wystawie 15 minut przed konkursem. Nic wiecej nie mam do dodania, chwyty ktore stosujesz wobec niej sa od pewnego czasu bardzo niesmaczne i niegodne dla handlera..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='=VioaoiV=']ASTA tak Cie boli ze Patrycja z Toba wygrala?? Wg sedziny byla lepsza, swietnie poradzila sobie z charcica polska, ktora nie dosc ze nie jest latwym psem do prowadzenia, zostala przez nia "wyhaczona" na wystawie 15 minut przed konkursem. Nic wiecej nie mam do dodania, chwyty ktore stosujesz wobec niej sa od pewnego czasu bardzo niesmaczne i niegodne dla handlera..[/quote]

bo to wlasnie nasz caly junior handling w Polsce ;) Nie mowie ze taki jest kazdy ale w ostatnim czasie wielu osobom konkurs i chec wygranej zamydlil oczy:shake:

Oooo to starsza grupa mnie zdziwila jak na ta sedzine :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Agasia dokładnie.. Smutne to jest, bo ASTA pogrywa tak sobie na Patrycji nawet poza ringiem.. :shake:

A co do wyników starszej ja też jestem w szoku- bo sytuacja była taka jak w Słupsku- Przemek Walczak radził sobie ze swoim psem świetnie, ale z obcym ni w ząb. Z tym że w Słupsku pan Siejkowski przymknął na to oko i dał mu I lokatę, tutaj najwyraźniej nie ;)

Link to comment
Share on other sites

Ale p. Opara bardzo często przymykała oko na błędy Przemka, zawsze podobał jej się sposób jego prezentacji, u niej wygrał Zw.Polski :)

Przepraszam a co ta Patrycja (nie znam ) takiego zrobila, że Asta ma prawo z niej pogrywać? Wygrala z nia...? ;)

A tak wracajac do tematu samego konkursu, to zdecydowalam się, że wezmę udział w JH za granicą ( i to daleką bo aż nad morzem Czerwonym ;) ) gdzie styl konkursu z tego co widzialam sporo się różni od naszego, a więc sama jestem ciekawa wyniku :)

Link to comment
Share on other sites

Niech na ten temat sama Asta się wypowie, bo ja nie znam powodu.. :roll:

Patrycja jest prezenterką która wystawia od bardzo niedawna, do tej pory startowała 2 razy w MP i 2 razy dostała po 5 punktów- to był jej trzeci raz na ringu i zdobyła 2 lokatę z charcicą którą poznała 15 minut przed wejściem- to chyba jednak świadczy o tym, że jest niezła.

Link to comment
Share on other sites

oj dziewczyny...ja też miałam podobna sytuacje...koleżana była zla, bo ja bedac 2 raz na MP zajełam 3 miejsce a ona 4. nie moge powiedziec co czuje taka osoba bo nia nie bylam, ale wiem jak musi czuc sie ta Patrycja...ja czulam sie okropnie...nie wiem czy jest sens wypiominac sobie błędy, bo każdy je popełnia -(rada dla obu stron)
dziewczynki buziaczki dla was!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...