Jump to content
Dogomania

Junior handling


Marek z Gromem

Recommended Posts

  • Replies 4.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='sheltia12']dzięki bardzo, ale jest mi troche przykro, bo to tylko JA uratowałam honor Polski i zajęłam 3 miejsce otrzymujac tym samym tytuł II V-ce Zwyciescy Świata

Anna Kulawiak[/quote]
Aaaaaaaaaaaaaaaaaa

:multi: słonko gratulacje!!:multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sheltia12']dzięki bardzo, ale jest mi troche przykro, bo to tylko JA uratowałam honor Polski i zajęłam 3 miejsce otrzymujac tym samym tytuł II V-ce Zwyciescy Świata

Anna Kulawiak[/quote]
[SIZE=4][COLOR=Red]BRAWO!!![/COLOR][/SIZE]
Ale jest przecież jeszcze [B]Rafał[/B], który ma nominację na Cruft'a? Więc nie tylko
Ty...:razz:
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lonka']Asiaczku całe Mistrzowstwa moim zdaniem troche niedopilnowane.Nie bylo to takie uroczyste:shake:
Gratulacji dla Perl :loveu::loveu::loveu:za punktacje otzrymała tytuł 2 Wiceprezenter roku.Szkoda ze tylko tyle:-([/quote]
Dzieki, ja nie ukrywam że na ta wystawe przyjechałam "do pracy" ...i troszke sie zabawić;) Dziś wróciłam do domu a z myśla o Kielcach i Zagrzebie za 2tyg musze szybko sie wziąść w garść i zmobilizowac siły regeneracyjne. Właściwie naśmieszniejszym moim wydarzeniem z wystawy jest wystep ze szczotka do teleekspressu, nie mialam pojecia skad w wiadomosciach sie znalazlam, ale teraz mi sie telefony urywaja heheh
Zobaczymy co Patka zwojuje za rok, moze mnie przegoni;) Tego życze!

Gratulacje dla AGASI, RAFAŁA, ANI!!!! Super Polska górą, ja juz poza konkursem (z czego sie w sumie ciesze) trzymam kciuki za dalsze sukcesy!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='palma']Hmmm .... to jest na punkty ile rocznie wystaw ''zaliczcie'' aby zdobyć dość dużą ilość ?!?[/quote]
Gdybys sie jeszcze bardziej wglebila poznalabys wiele bardziej interesujacych "tajnikow" jh w polsce... :evil_lol:

Dlatego ja ciagle zbieram sie zeby zrezygnowac z ta dziecinada... ale ciagle ktos namowi, a raz sie wygra i chce sie drugi raz.. i tak wkolko :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='palma']Hmmm .... to jest na punkty ile rocznie wystaw ''zaliczcie'' aby zdobyć dość dużą ilość ?!?[/quote] Ja nie wiem na ilu wystawach byłam....chyba ponad na 40, ale na JH nie chodze od sierpnia - byłam tylko raz. Niestety indexy mi poslzy do kosza to nie moge powiedziec. Ale srednio to chyba ok.110pkt zeby dostac sie na finał. Głowy nie dam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pearl']Ja nie wiem na ilu wystawach byłam....moze na 40, ale na JH nie chodze od sierpnia - byłam tylko raz. Niestety indexy mi poslzy do kosza to nie moge powiedziec. Ale srednio to chyba ok.110pkt zeby dostac sie na finał. Głowy nie dam.[/quote]
I za taka ilosc pkt dostalas tytul v-ce prezentera? Tuż to ja mialam wedlug pan siedzacych przy ringu jh 340pare..:D

Palma - chociazby podrabianie punktow czy nie przyznawanie sie do wieku... dla mnie zalosne... :cool1:

Link to comment
Share on other sites

Hihihi podrobiony to moze jeden z moich bo byl wypisany BEZ podpisów sedziowskich. Od polowy. A niestety jeden z moich indexow zostal na wystawie w chorzowie, poniewaz zglosilam sie i zostawilam bez wystepu. Ale jak cos to zawsze mozna sprawdzic kserokopie wynikow z konkursow;)

A toż ja nie wiem ile mialam pkt, nawet nie bylo mnie na rozdaniu nagród. Jakos troche mnie to olało. A oceny nikt mi na ringu nie zatrzyma, zwlaszcza ze mialam klasy rownoczesnie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pearl']Hihihi podrobiony to moze jeden z moich bo byl wypisany BEZ podpisów sedziowskich. Od polowy. A niestety jeden z moich indexow zostal na wystawie w chorzowie, poniewaz zglosilam sie i zostawilam bez wystepu. Ale jak cos to zawsze mozna sprawdzic kserokopie wynikow z konkursow;)

A toż ja nie wiem ile mialam pkt, nawet nie bylo mnie na rozdaniu nagród. Jakos troche mnie to olało. A oceny nikt mi na ringu nie zatrzyma, zwlaszcza ze mialam klasy rownoczesnie.[/quote]

Nie, podrobiony byl w ten sposob ze osoba x wpisywala sobie lokaty i punkty ktore zdobywaly inne osoby... :cool1:
Bylo jakies rozdanie nagrod..?
Ja w czwartek na cala "uroczystosc" rowniez sie spoznilam, bo musialam psy przygotowac a wiec z gory bylam skreslona u pani sedziny... :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='carotina']Aniu ja Ci serdecznie gratuluje!! widziałam Twój występ i naprawde wypadłaś super! Byłam pewna, że bedziesz druga... przyznam się tylko, że do samego końca nie miałam pojecia, ze jestes reprezentantką Polski:eviltong: ;) hehehe;)[/quote]

Sedzina też sie troche zdziwiła jak sie spytała z jakiego kraju jestem, ale była mile zaskoczona :)

Dla mnie nie ma już w tej chwili różnicy czy 2 czy 3 miejsce, i tak jestem w szoku bo tylko chciałam przejśc do cwierfinałów w piątek... :P


[quote name='Agasia']Ania wielkie brawa!! Nie znalam cie do tej pory wogole, twoja twarz byla dla mnie obca, a tu take osiagniecie! Brawo!!

Brawo rowniez dla Rafala!

i dziekuje za gratulacje... :) Chociaz moj "awans" to czysty przypadek :D[/quote]

Agasia, ja za często na MP nie chodze w tym roku byłam moze z 7 razy, ale startuje juz ponad 2 lata, raz napewno musiałyśmy się na ringu spotka :P

A twarz Ci nie znama może przez to że nigdy nie zostałam zwycięzcą dnia ani nie miałam 1 lokaty :)

[quote name='Pearl']Dzieki, ja nie ukrywam że na ta wystawe przyjechałam "do pracy" ...i troszke sie zabawić;) Dziś wróciłam do domu a z myśla o Kielcach i Zagrzebie za 2tyg musze szybko sie wziąść w garść i zmobilizowac siły regeneracyjne. Właściwie naśmieszniejszym moim wydarzeniem z wystawy jest wystep ze szczotka do teleekspressu, nie mialam pojecia skad w wiadomosciach sie znalazlam, ale teraz mi sie telefony urywaja heheh
Zobaczymy co Patka zwojuje za rok, moze mnie przegoni;) Tego życze!

Gratulacje dla AGASI, RAFAŁA, ANI!!!! Super Polska górą, ja juz poza konkursem (z czego sie w sumie ciesze) trzymam kciuki za dalsze sukcesy![/quote]

Dzięki Pearl :)


Czy ktoś ma jeszcze jakieś zdjęcia?


Pozdrawiam,
Ania

Link to comment
Share on other sites

Sheltia to naprawde piekne osiagniecie brawo ;)

I tak to wlasnie jest ze slawy polskiego jh sa na takich wystawach niezauwazana chociaz staraja sie o wejscie do finalu przez wszystkie dni, a wybijaja sie taki istotki jak ty :) I zreszta ja tez, bo nikt nawet w snach mnie nie umieszczal tak daleko bo to tylko "ja" .. Super, wielkie gratulacje ! :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...