Jump to content
Dogomania

WYRZUCONA Z AUTA- bezdomna---1,5 mies. łapania- MA DOMEK STAŁY


jusstyna85

Recommended Posts

[quote name='Asik1']Witam jestem od niedawna Dogomaniaczką, bardzo poruszyła mnie histora Suni proszę o podanie konta na które mozna by wpłacić jakąś sumkę na utrzymanie psinki.[/QUOTE]
Bardzo dziękujemy :multi::multi::multi::multi:
Puśka ma bardzo mało stałych deklaracji niestety i co miesiąc stajemy na głowie żeby dozbierać na DT. "księgową" Puśki jest Jusstyna85, ale widzę że nie ma jej na Dogo teraz. Zaraz prześlę Ci na pw jej namiary.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zaraz sprawdzę, chcę w piatek zrobić rundkę z plakatami po Rudzie, po wetach,sklepach.Mam tez plakat od Justy&zwierzaki z kotami.

Wczoraj rozmawiałam z P.Andrzejem od Puśki.Pusia wciąż trzęsie sie na jego widok,mimo że on nie zwraca na nią w ogóle uwagi

kto dorzuci grosik dla Puśki....?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Julie']czy jeszcze aktualna jest zbiórka pieniędzy?bo jeśli tak to ja chętnie dam rzeczy na bazarek (niestety ja nie umiem robić),jeśli ktoś byłby chętny to proszę o meila na priv[/QUOTE]


tak,jak najbardziej.Mogę zrobić-dziękuje :)

porozwieszałam z 10 plakatów,ale tekst porozjeżdżał mi sie,nie wygląda to za fajnie.Nie mam Offica,mam taki zastępczy program i to przez to.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jusstyna85']tak,jak najbardziej.Mogę zrobić-dziękuje :)

porozwieszałam z 10 plakatów,ale tekst porozjeżdżał mi sie,nie wygląda to za fajnie.Nie mam Offica,mam taki zastępczy program i to przez to.[/QUOTE]
Może masz inne ustawienia marginesów. Spróbuj pokombinować. Albo zmniejsz czcionkę tekstu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maruda666']Puśka , pokazuj się na pierwszej :) :) Dziewczyno, do odważnych świat należy ;)[/QUOTE]


tylko kto sie odważy dać szanse Pusi? kto będzie tak bardzo cierpliwy,wyrozumiały...czy tacy ludzie istnieją?Ja sama nie wiem czy miałabym tyle odwagi,by ją adoptować.To mi daje też do myślenia.

Gdyby ktoś miał ochote dorobić jakieś ogłoszenia
Pusia-Pies,który KOCHAŁ ZA BARDZO....Tragizm psychiczny wyrzuconego psa z samochodu. " Trochę tak, jakbyś znalazła się w obcym kraju - widzisz wszystko, pojmujesz, co się wokół ciebie dzieje, ale nie potrafisz się porozumieć i uzyskać znikąd pomocy, bo nie mówisz językiem tubylców. " Coleho idealnie opisuje psie myślenie Pusi przekładając je na ludzi język

[B]Cechy charakteru:[/B]
Ludzie prześcigają się w wymyślaniu sposobów pozbycia się swoich pupilów,szczególnie tych najwierniejszych,wpatrzonych w nich. Taka właśnie była Pusia-wzór wierności w stosunku do swojej wyidealizowanej właścielki.Ludzie nie wiedząc jak pozbyć się problemu,który być może powstał po śmierci jej właścicielki,postanowili,że WYRZUCĄ JĄ W MROŹNY DZIEŃ Z SAMOCHODU. Tak też zaczęło się najgorsze 1,5 miesiąca w życiu tej suni. Pies,który tak bardzo kochał, nie miał zbytnio kontaktu z innymi ludźmi,popadł w całkowitą negację otoczenia i ludzi. Dnie sunia spędzała biegając,by nie zamarznąć,a nocą dygocząc z zimna,leżała przyciśnięta do ściany bloku.Nie chciała zaufać, nie chciała pomocy,na każdą próbę złapania jej reagowała paniczną ucieczką.Po 1,5 miesiąca wyziębienia organizmu Pusia opadła całkowicie z sił fizycznych i psychicznych-PODDAŁA SIĘ WOLI CZŁOWIEKA. Na szczęście nie zasiliła szeregów schroniska, pewne małżeństwo postanowiła dać jej chwilowy dom do czasu aż znajdą się ludzie chcący ją adoptować. W domu szybko okazało się,że sunia to pies,który KOCHAŁ ZA BARDZO, oprócz poprzedniego życia ma problem z przystosowaniem się do nowej sytuacji.Podejrzewa się,że sunia mieszkała z samotną osobą i była wypuszczana w obrębie tylko domu.Być może po śmierci właścicielki,rodzina w ten sposób postanowiła się pozbyc problemu. Pusia to pies szczególnej troski psychicznmej.Pies,który ufa tylko jednej osobie,a pozostałych ludzi boi się,reagując ucieczką i strachem, w żadnym razie jednak nie przejawia agresji.W nowym domu po krótkim czasie zaufa najprawdopodobniej kobiecie i mniejszym dzieciom.Sunia boi się wychodzić na dwór,boi się dosłownie wszystkiego.Szczytem marzeń byłby dla niej wyrozumiały,cierpliwy,stabilny dom z ogrodem,który dałby jej czas. Pusia akceptuje inne psy,koty,jest łagodna, dla swojej wybranej Pani jest psem idealnym, bez problemu wychodzi z nią na spacery bez smyczy. Osoby chcące zaadoptować Pusie,lub jej pomóc w jakikolwiek sposób proszone są o kontakt pod nr telefonu 794 044 200,gg 1788222,[email protected]

Link to comment
Share on other sites

ja mam nieciekawe doswiadczenia z podobna sunia. tez taka dzika. szukamy takiego domku specjalnej troski juz od wiosny. sunia w hotelu, w kojcu. tam sie czuje idealnie. ale tak ciezko znalezc ds dla lekliwej, nieufnej suni :(

nasza ma 8 lata, jest spora i nie grzeszy uroda.

oby tutaj poszlo szybciej :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kora78']ja mam nieciekawe doswiadczenia z podobna sunia. tez taka dzika. szukamy takiego domku specjalnej troski juz od wiosny. sunia w hotelu, w kojcu. tam sie czuje idealnie. ale tak ciezko znalezc ds dla lekliwej, nieufnej suni :(

nasza ma 8 lata, jest spora i nie grzeszy uroda.

oby tutaj poszlo szybciej :)[/QUOTE]

Puśke to nikt nie przebije...jest od marca,czy kwietnia i do dzisiaj jak P.Andrzej wchodzi,to trzęsie sie .Nie reaguje w ogóle agresją,tylko tymi swoimi oczami i trzęsieniem sie.

Jak Wasza zachowuje sie w tym kojcu?

Link to comment
Share on other sites

nasza o swoich- 3 domownikow jest super. glaskanie lubi, a czsem woli amotnosc. raz podejdzie na wolanie, a raz nie. jak jej sie zachce.
ale do obcego w zyciu nie podejdzie. jak lata luzem to trzyma sie na kilkadziesiat metrow z daleka.

ds jej nie chca takiej dzikiej, co sie bedzie aut bala, czlowieka na ulicy. ona na te chwile tylko na wies sie nadaje, do budy. a ludzie na wsiach rzadko sa normalni i szukaja psa po przejsciach w internecie... :( i jej szanse na ds sa znikome. teraz wiec jedzie na domowe dt, platne. zobaczymy, czy sie przekona do czlowieka, jak bedzie zamykana w domu z czlowiekiem, jak bedzie czesciej obcych widywala za plotem.


moze Pusia musi isc do samotnej starszej pani :) bez faceta. i po problemie :)

piszcie w tytule ogloszenia- sunia dla samotnej kobiety

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kora78']nasza o swoich- 3 domownikow jest super. glaskanie lubi, a czsem woli amotnosc. raz podejdzie na wolanie, a raz nie. jak jej sie zachce.
ale do obcego w zyciu nie podejdzie. jak lata luzem to trzyma sie na kilkadziesiat metrow z daleka.

ds jej nie chca takiej dzikiej, co sie bedzie aut bala, czlowieka na ulicy. ona na te chwile tylko na wies sie nadaje, do budy. a ludzie na wsiach rzadko sa normalni i szukaja psa po przejsciach w internecie... :( i jej szanse na ds sa znikome. teraz wiec jedzie na domowe dt, platne. zobaczymy, czy sie przekona do czlowieka, jak bedzie zamykana w domu z czlowiekiem, jak bedzie czesciej obcych widywala za plotem.


moze Pusia musi isc do samotnej starszej pani :) bez faceta. i po problemie :)

piszcie w tytule ogloszenia- sunia dla samotnej kobiety[/QUOTE]

Myślisz,że nie będziesz gorzej ,jak wyląduje w budzie?

Pusia jest dosyć ładna i dosyć młoda, była 2 razy w adopcji i po 1 dniu wróciła.Ludzie wiedząc o jej zachowaniu,mówili,że poradzą sobie...szybko zmianiali zdanie.Jej nawet do Niemiec wyadoptować nie można,to zbyt wielkie ryzyko.Ona musi miec kogoś stąd i kogoś,kto poświęciłby sie przyjeżdżając do niej...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...