Jump to content
Dogomania

Muszu - mały Afrykańczyk w polskich realiach


Kaya

Recommended Posts

  • Replies 326
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zabezpieczenia fajne,tylko że moja Szepsi(Ola) umie już rozplątywać siatki druciane :angryy: i sobie zwiedza okolicę za płotem.Teraz ja uczę się je zaplątywać :evil_lol:.
Świetny ten niski płotek(trochę niski,ale super!).Gdzie takie można dostać?A wyższe były?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Proszę, jaką zdolną córcię powołałam do zycia...

Pzdr.[/QUOTE]


Nie ma się czym chwalić,ta Zaraza wszystko otwiera,wszędzie wlezie i rozrabia jak nie wiem co,Buszi była grzeczniejsza w jej wieku.
Mam nadzieję,że Muszu ma charakter po babci i też będzie grzeczny.

Link to comment
Share on other sites

Muszu [B]I WO BOB baby[/B], mały super pokazał się dopiero na bisach, ale przynajmniej pokazał co potrafi, natomiast dla mnie ta Łódź troche pechowa, bo głowa mnie cały czas bolała, może pogoda, fotki powinnam wstawić jutro :)

Link to comment
Share on other sites

Po wystawie w Łodzi skończyłam na antybiotykach no cóż coś za coś, 2 dni przeleżałam, dopiero rozpakowuje graty z Łodzi, mam lekkie opóźnienie ale fotki już na komputerze musze tylko wybrać ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kaya']Muszu [B]I WO BOB baby[/B], mały super pokazał się dopiero na bisach, ale przynajmniej pokazał co potrafi, natomiast dla mnie ta Łódź troche pechowa, bo głowa mnie cały czas bolała, może pogoda, fotki powinnam wstawić jutro :)[/QUOTE]



Zuch chłopak! Oby tak dalej.A gdzie te fotki?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...