Jump to content
Dogomania

Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)


Szarotka

Recommended Posts

Strasznie się cieszę ,ze bedzie miał puszki .!!Dziekuje !! Gdyby przez ten zakup powstała dziura w budżecie to dołoze coś jeśli bedzie trzeba .Tylko piszcie do mnie bo ja rzadko tu zagladam .Ostatnio mam akcje ,,ratowania w plenerze,, z grubej rury bo i gabaryty psów spore.Ale co nas nie zabije to nas wzmocni .Szkdoa ze nie ma tu jak FB klik i z telefonu fotki się wstawiają same .Pokzałabym wam psa ,który gnił żywcem .

NIusia i Ja prosiła o przekazanie ze nie moze się zalogowac na dogo a jej deklaracja lekko sie opózni ,

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny pilnie potrzebuje kogos do wizyty PA dla Henia Kędzierzyn Kożle .w ostateczności Gliwice . Jutro napisze więcej bo musze uciekać . Od tego zalezy dom Henia brzmi bardzo sensownie !!!

Tam jest schronisko http://www.dogomania.com/forum/topic/48372-k%C4%99dzierzyn-ko%C5%BAle-schronisko-w%C4%85tek-zbiorowy/page-5

 

Napisałam też w dziale Wolontariusze-Wizyty.

Link to comment
Share on other sites

Cieszę się że domek Heniem zainteresowany.Heniuś po takiej długiej tułaczce mógłby wreszcie poczuc co znaczy prawdziwy dom i Pan... ech to sa moje marzenia,tak bardzo bym chciała aby Heniuś był szczęśliwy u boku swojego Pana :) Funia gdy będzie coś wiadomo napisz więcej ,wcześniej chyba nie,

aby nie zapeszać

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny sprwa wyglada nastepujaco .

Dom jest w Kedzierzynie Kożlu .Mieszkanie w bloku .Pan około 60 letni plus syn 23 letni .Psiolubni .Niedawno stracili psa który miał 17 lat .

Z rozmowy ,która przeprowadziłąm ja i Niusiai Ja..klaruje się obraz bardzo dobych ludzi .Zgadzaja się na wszystko .Henio ujał ich smutnymi oczami i jakoś tak po prostu chwycił za serce .

Jedyne o co się boi to zeby nie był chory bo nie chciałby przezywać od nowa tego samego .

Dlatego też ustalieyśmy z Niusią (moze nas nie zabijecie )aby zrobić mu bdania krwi zeby byc spokojnym ,

Pan jest na rencie ,niestety ma chore naerki jest dializowany ale sprawny .W razie gdyby oś tam wynikło syn zajmie się Heniem .Nie wiem co o tym sadzicie ale dla mnie warto spróbować.Jesteśmy z panem Janem na fb i w kontakcie .Sa w stanie gdzies wyjechac po Henia .Moze nawet do Gajowej ,

Duzo rozmaiamy z Niusia na temat tego domu i wydaje nam się  ze nie moz na nie spróbować ,,,,,

Do wizuyty już chyba ktoś bedzie .Niusia wejdzie potem to napisze więcej .

Link to comment
Share on other sites

Pan Jan jezdzi na ryby i uwielbia spacery .Więc Henio byłby wyganiany ,Wydaje się .

Nie wiem jak w tym bloku Henio da rade ....Bo jednak nigdy w nim nie mieszkał ,.zapytałam Jana a jak bedzie wył ?szczekał ? Jan mówi ,,,ze my mówimy a psy szczekają wiec probemu nie widzi ,

Nie podniecam się bo róznie to bywało nie raz ,WIec czekamy do wizyty !

Link to comment
Share on other sites

Hm dom wydaje sie dobry, bo Pan nie pracuje ? to Henio sam w domu bedzie rzadko. No i na Slasku, czyli blisko Krakowa, moglabym Henia odwiedzac jak bede w Polsce. Czy wiecie gdzie Henia Pan wypatrzyl ?? Wiecej bedzie wiadomo po wizycie. Czy juz szukac kogos do wizyty ?? No i trzeba sie pytac czy w razie czego syn sie zajmie ?? Pan jest super mlody :) tylko te dializy, ale mam nadzieje ze sa pod kontrola.

Link to comment
Share on other sites

Witajcie,napisałam do Funi na fb i poprosiłam o bliższe informacje dot.adopcji Heniusia,rozmawiałam z Panem Janem,wydaje się być człowiekiem bardzo  otwartym, prosiłam o zgodę na wizytę przed adopcyjną,Pan się zgodził,nawiązałam kontakt z osobą która mieszka w Kędzierzynie i podejmuje się wizyt przed i po adopcyjnych, gdy ustalę dokładny adres poproszę o wizytę przed adopcyjną.Rozmawiałam z Gajową i zaproponowałam od siebie wyprawkę dla Henia gdyby do adopcji doszło,nic wielkiego jakiś fajny kocyk,witaminki,obróżkę ,smakołyki itp. Jutro będzie miał Henio podstawowe badanie morfologi  krwi,nigdy Heniuś nie miał robionych takich badań a dobrze by było wiedzieć jaki jest stan zdrowia Heniusia,Niepokoję się trochę Pana zdrowiem,bo choróbsko go dopadło poważne :(  Ogólnie Pan Jan bo tak ma na imię, wydaje się być sympatycznymi i rozważnym człowiekiem,trudno cokolwiek więcej powiedzieć po pierwszej rozmowie,Chciałabym aby Heniuś po tylu latach tułaczki znalazł w końcu swoją przystań.Pozdrawiam serdecznie,Ewa

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...