Jump to content
Dogomania

Galeria Pączusia <3


Connected

Recommended Posts

[quote name='Connected']Pączuś się boi swojego odbicia w lustrze, uderza noskiem w lustro albo zagląda za lustro i szuka tego kolegi ; D hehe[/QUOTE]

Mój Apollo to siedzi i patrzy w lustro albo warczy na swoje odbicie :evil_lol: Bello już nie zwraca uwagi,kiedyś się podziwiał w lustrze :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 974
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[URL]http://i50.tinypic.com/8yzu4w.jpg[/URL] jej, ale on ma uszy czyściutko zrobione, a jakie różowe w środku :lol: aż szkoda, że nie ma tatuażu w uchu, te w pachwinie to się lubiły rozmywać :roll:
Fajny chłopak, widać, że wesołe dziecko z niego :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jot11'][URL]http://i49.tinypic.com/b5r581.jpg[/URL] fajnie :loveu:

Dlaczego wścieklizna za kilka miesięcy? Moje miały w czwartym miesiącu to szczepienie.:p[/QUOTE]
Jolu dlatego że jak się zrobi wścieklizne przed wymianą zębów, to ciężej zęby mleczne wypadają i to już wiele hodowców się przekonało ,ja też od kilku o tym słyszałam. A Pączuś fajny:lol:

Link to comment
Share on other sites

Witamy nowego kolegę ,Pączuś jest uroczym psiaczkiem- gratuluje wyboru -

[quote name='ladyyork']Jolu dlatego że jak się zrobi wścieklizne przed wymianą zębów, to ciężej zęby mleczne wypadają i to już wo iele hodowców się przekonało ,ja też od kilku o tym słyszałam. A Pączuś fajny:lol:[/QUOTE]

A mnie wet powiedział, że dlatego się szczepi szczeniaki po wyrżnięciu stałych ząbków bo dawniej były szczepionki które uszkadzały szkliwo ząbków ,które się dopiero zawiązują ,a teraźniejsze są już nie szkodliwe dla ząbków ale niektórym wetom został ten nawyk

Zapraszamy do nas

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...