Jump to content
Dogomania

Galeria Pączusia <3


Connected

Recommended Posts

  • Replies 974
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A ja teraz na trójkach jadę, prawie z każdego przedmiotu ;) Ale to liceum, więc jak to nasz sor od PO powiedział: "[I]Trójka to bardzo dobra ocena, pochodzicie jeszcze trochę do szkoły, to i z dwójek będziecie się cieszyć[/I]" :lol: W gimnazjum wiadomo że różnie bywało, ale te piątki i czwórki na koniec roku zawsze były - a i czasami szóstka się trafiła. A jak się poszło do najbardziej wymagającego liceum w okolicy, to i taka trójka nie jest złą oceną ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='slawi']o matko, co to? :)[/QUOTE]

nowy znajomy Agnieszki :evil_lol:

[quote name='Gucci13']hej:multi: ratulujemy 5 z gegry, ja narazie mam dwie 3:evil_lol:

a tamten Edzio bardziej mi się podobał:loveu:[/QUOTE]

a dziękuję :oops: a mi w tym roku z giełdy baardzo dobrze idzie ;)

[quote name='Yoko2009']Cześć Pączusie:)[/QUOTE]

Hej:loveu:

[quote name='Karolina.']A ja teraz na trójkach jadę, prawie z każdego przedmiotu ;) Ale to liceum, więc jak to nasz sor od PO powiedział: "[I]Trójka to bardzo dobra ocena, pochodzicie jeszcze trochę do szkoły, to i z dwójek będziecie się cieszyć[/I]" :lol: W gimnazjum wiadomo że różnie bywało, ale te piątki i czwórki na koniec roku zawsze były - a i czasami szóstka się trafiła. A jak się poszło do najbardziej wymagającego liceum w okolicy, to i taka trójka nie jest złą oceną ;)[/QUOTE]

no w liceum to trudniej wiadomo.. obawiam się wlaśnie tych cały testów, nowej szkoły..Gim i podstawówkę mam w tej samej szkoły, czyli od najmłodszych lat chodzę to tej samej szkoły znane twarze znani nauczyciele a to wszystko ma się zmienić . eh

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Connected']no w liceum to trudniej wiadomo.. obawiam się wlaśnie tych cały testów, nowej szkoły..Gim i podstawówkę mam w tej samej szkoły, czyli od najmłodszych lat chodzę to tej samej szkoły znane twarze znani nauczyciele a to wszystko ma się zmienić . eh[/QUOTE]


my tez mamy gim i podstawowke w jednym:p jeszcze ten i następny rok i do liceum:lol:

Link to comment
Share on other sites

Cześć Weronika i Pączuś :multi:


[quote name='Viky i Ja']Hihi widzisz Jolek my juz tu za stare ;)

Cześć Pączusie :)[/QUOTE]

Jak my???? :crazyeye:
Ty to rozumiem-prawie siedemdziesiątka na karku. :evil_lol:
Ale ja??? Ledwo trzydziestka :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jot11']Cześć Werka i Pączuś :multi:
A tutaj szkoła i lekcje :D[/QUOTE]
Cześć :loveu: no niestety , ale mamy już weekend :multi:

[quote name='Gucci13']my tez mamy gim i podstawowke w jednym:p jeszcze ten i następny rok i do liceum:lol:[/QUOTE]
a u mnie to już ostatni rok w gim.. szybko strasznie zleciało

[quote name='chrupcia']Cześć Weronika :p
jak w szkole :razz: u mnie kartkówka z biologi - porażka :roll:[/QUOTE]
Hej ;)
a z czego miałaś konkretnie ?:eviltong:
a u mnie super dziś, z niemca nic się nie uczyłam praktycznie ,a tyle słówek było do nauczenia. na kartkówce pani dała nam 10. 5- dostałam :multi::multi: szok przeżyłam :oops:


[quote name='jot11']Cześć Weronika i Pączuś :multi:

Jak my???? :crazyeye:
Ty to rozumiem-prawie siedemdziesiątka na karku. :evil_lol:
Ale ja??? Ledwo trzydziestka :eviltong:[/QUOTE]

[quote name='Viky i Ja']Hihi widzisz Jolek my juz tu za stare ;)

Cześć Pączusie :)[/QUOTE]

Cześć dziewczyny, jakie tam stare bez przesady :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='*kleo*']Te krzyżówki z genetyki są proste, w ogóle genetyka to był mój ulubiony dział :p A na I roku studiów miałam genetykę jako osobny przedmiot, tam to dopiero można było rozwinąć skrzydła ;)[/QUOTE]

ja za biologią nie przepadam :eviltong: niektóre dokładne rzeczy mnie po prostu brzydzą :oops: ale taki naj dział to chyba o człowieku , bo to mnie ciekawi akurat ;)

[quote name='chrupcia']Ja też te krzyżówki sama robiłam i nawet tłumaczyłam kilku osobom te krzyżówki, a przyszło coś napisać to taka pustka mnie dopadła że masakra... :roll: wszystko mi się pomieszało te heterozygoty, homozygoty :shake:[/QUOTE]
mi się zawsze wszystko miesza jak się mocna zdenerwuję przed sprawdzianem , a odp ustnych to już w ogóle nie lubię , zaraz zaczynam się trochę jąkać nie wiem co mówić słowa mi z głowy wypadają :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Karolina.']Ja biologię lubię, ale zależy jaki dział. W gimn. lubiłam się uczyć o anatomii człowieka, natomiast nienawidziłam tematów typu ochrona przyrody itd. Nuuuda :roll:


Cześć Pączusie :loveu:[/QUOTE]
właśnie o człowieku lubię też, ekologia itp też mnie nudzą :evil_lol: a znów te tkanki różne to mnie brzydzą troszkę :oops::eviltong:
Hej

[quote name='Ola & Kajtek']Hej wam :multi:
kiedy nowe fotki :mad:[/QUOTE]
Cześć ;) nowe fotki dam wieczorem , muszę je wgrać i zlinkować :p

[quote name='kiniaaa']Hej ;) mam ochotę na coś słodkiego, może być pączuś :p[/QUOTE]
Cze :cool3: a proszę , jak masz ochotę bierz. Oferuję i żywego i takiego do jedzenia :evil_lol::evil_lol:

[quote name='agamewa']Cześć Weronika,część Pącz:multi:[/QUOTE]
Hej Aga :multi:

Oj dziewczyny, Pączek się dzis wyhasał, teraz leży zmęczony. U babci byłam na wsi a tam duża działka, to jak go spuściłam to od razu dyla dał :evil_lol: naganiał się za wszystkie czasy, i jeszcze z psem się bawił drugim ;)
Tak jak już pisałam później wkleję zdjęcia :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Connected']Oj dziewczyny, Pączek się dzis wyhasał, teraz leży zmęczony. U babci byłam na wsi a tam duża działka, to jak go spuściłam to od razu dyla dał :evil_lol: naganiał się za wszystkie czasy, i jeszcze z psem się bawił drugim ;)
Tak jak już pisałam później wkleję zdjęcia :p[/QUOTE]

No to super, że się chłopak wyhasał :D trzeba korzystać z ostatnich kilku dni ładnej pogody ;)
Więc czekamy na fotki... :p
I przy okazji wpadnij do nas na coś nowego :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Connected']ja za biologią nie przepadam :eviltong: niektóre dokładne rzeczy mnie po prostu brzydzą :oops: ale taki naj dział to chyba o człowieku , bo to mnie ciekawi akurat ;[/QUOTE]
no, takie płazińce albo jeszcze gorzej obleńce fuj

pogoda była dzisiaj idealna na zmęczenie naszych psiaków ale nam się spacer nie zmieścił w programie ....przestawiamy meble żeby miejsce na klatkę zrobić :)
czekamy na zdjęcia

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...