Jump to content
Dogomania

Ca de Bou NOWOŚCI (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Janusz45

Recommended Posts

  • Replies 490
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

@
szanowny kolego pisałem już tobie że cieżko mi było zejść do twojego poziomu odpowiadam tobie jak ty odpowiadałes innym to twój styl swietnie sie przy tym bawie.Zanim sprawdzisz moje posty to zweryfikuj sobie swoje oraz swoje poglądy na różne tematy wczesniej i obecnie to zobaczymy kto ciągle zmienia zdanie dla własnych celów.

Link to comment
Share on other sites

@Gorzała
Najpierw wypowiem się co do tego zdjęcia - zabawa Che z Chimą, jeszcze kilka dni temu che miał wymazany pyszczek na czarno (gumką)wiesz o co chodzi???:p Bałeś się że ktoś zrobi zbliżenie jego uzębienia i zobaczy braki???:p Niepotrzebnie bo i tak wszyscy o tym wiedzą.....;) W tej chwili na twojej stronie na tym samym zdjęciu Che ma dziwnie zniekszałcony pyszczek. Mógłbyś wstawić oryginalne zdjęcie bez obróbki???:cool1:


Widzę że wprowadziłeśzmiany na stronie :p ale w galerii miotu nic się nie zmieniło.... Czyli jednak blefowałeś??? TY który jesteś szczery, prawdomówny, ty który nie musisz kłamać???????:shake: Wzór cnót wszelkich:oops:

Link to comment
Share on other sites

[EMAIL="cyt.@gorzała"][B]cyt.@gorzała[/B][/EMAIL]
"oczywiście, nigdy nie blefuję ani nie kłamię. nie muszę...jak będę miał czas to zrobię zmiany na stronie..."

jak już robisz zmiany na stronie to nie jest wielkim problemem wstawić kilka zdjęć:shake:
No chyba że się ich nie ma..................:placz:

Link to comment
Share on other sites

Auuuuu! Wkurzacie mnie juz!:roll: :mad:

Znam taka jedna laske, ktora robi zarowno taka mine jak Dorada

i tak sie bawi jak Che i Chima, a jest najlepszym psem swiata i cicho mi tu! Bo mnie (jak i pewnie innych :roll: :cool3: ) lekko draznicie chlopaki i dziewczyny! I zaden pies nie jest od niej lepszy! rozmawiajcie na temat. Pliszzz!:mad: Bo temat jest cool!

Janusz! To znaczy ze tego mojego szczeniaka nie ma w tej trojce na zdjeciu? Gdybym miala mozliwosci to bylby moj:loveu: . Ech! te zauroczenia!

Link to comment
Share on other sites

To co z tym Nilem?

hmmm! auuuuu! nudziarzeeeeeeee!:angryy: :mad:
Moj pies ma mnostwo wad. chcecie posluchac? ma nawet takie, ktore sa nowosciami... tyle, ze ona nie jest hodowlana... a no tak! to nikogo to nie obchodzi w takim razie!:roll:

Mysle, ze takie dyskusje nie prowadza do niczego... jedynie do zametu:p Zarowno po stronie Che, Janusza, Agi czy kogokolwiek. Pamietajcie o apelu Ajki - czytaja Was wasi potencjalni kupcy Waszych przyszlych szczeniakow....To powinno dac do myslenia!:cool1:

To co z tym Nilem?:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gorzała']@Aga4

Jesteś jakaś chyba troszkę niedouczona i niedoinformowana...zapytaj kolegę/znaffcę Janusza co i dlaczego on wie dlaczego..."

Nie kumam o co chodzi. tzn. że Janusz ma mi wytłumaczyć dlaczego pyszczek Twojego psa jest zamazany czy dlaczego nie wstawiłeś zdjęć na stonę???:shake:

@Archi
Ja nie wiem co z Nilem;)

Link to comment
Share on other sites

[B]@Archiesa[/B]

Nie mogłem wcześniej odpowiedzieć miałem inne obowiazki.
Na zdjęciu nie ma Nila został on sprzedany wcześniej.
Z miotu Dorada x Ikar zotały dwa pieski Nugat i Nostradamus
Wkleje jeszcze Romka zdjęcie kontrastowo słabe ale jest aktualne.
Pozostałe fotki gdy wróce z szkolenia.

[IMG]http://b.foto.radikal.ru/0602/20566879b1ce.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Jak dobrze, ze ktos go kupil (Nila oczywiscie;) ), bo nie bede miala durnych mysli Nilowych, a i Wam nie bede zatruwac odbioru pytaniami o niego:cool3:

No chybe, ze... zaczniecie nudzic, Robaczki!:mad: :lol:

Romus jest fajniusi, ale cos mnie nie zlapal za serducho, no, ale ja kieruje sie tylko subiektywnym odbiorem i nie potrafie ocenic szczeniaka przyszlosciowo. Jedno jest pewne - ten miocik podoba mi sie bardziej niz czarne zlotko-sreberka :cool1:

Kto jeszcze ma jakies fajne szczeniaki poza p. Renata?:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=1]Ach! Aga! :cool1: [/SIZE]
[SIZE=1]ona juz nie wytrzymywala fizycznie na pewnej superanckiej impreze. Byla dusza towarzystwa, ale w pewnym momencie zasnela jak pijak na stole. :cool3: [/SIZE][SIZE=1]Ma to chyba po panci - zasypianie na stojaco:evil_lol: mimo 13 osob na pokladzie:evil_lol:[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Times New Roman][SIZE=3]@Janusz45[/SIZE][/FONT]
[SIZE=3][/SIZE]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]no dla mnie to tez nie nowość ale moze nie zrozumialam....[/SIZE][/FONT]
[SIZE=3][/SIZE]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]@Archiesa[/SIZE][/FONT]
[SIZE=3][/SIZE]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Czyżby Rosce zdarzały się zwiechy jak mojej Eece? Moja czasem stanie sobie i tak stoi, stoi, zamknie oczy i stoi... ja nazywam to „zwiechą”.:evil_lol:[/SIZE] [/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...