Jump to content
Dogomania

Kąpiel Yorka!


Gonia_20

Recommended Posts

  • Replies 123
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 months later...

[quote name='Jofka']Ja używam takiej szczotki,bo grzebien sie nie sprawdzil, co ma takie niby wloski,ale twardsze i sie nadaje do rozczesywania, nie sa bardzo twarde,bo wtedy z kolei go boli...to takie włoski jakby z żyłek ...[/quote]

Na rynku jest tyle wynalazków, że można probowac do woli..:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jagódka&Uzi']Na rynku jest tyle wynalazków, że można probowac do woli..:lol:[/quote]
dokładnie,a Tolek i tak lubi najbardziej szczotke ktora kiedys nalezala do mnie, taka super od babci z Usa dostałam, no ale coz milosc to milosc:lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jofka']cooo??? to jakis wyjatek!!! Tolek nienawidzi kapieli, nawet chce uciekac z wanny i stoi zawsze tak sztywno...musze zamykac lazienke po kapieli,bo ucieka itd. Brawo dla Uziego!!!:loveu:[/quote]


wiesz..trochę podeszłam Uziego. Zanim zrobiłam mu jego pierwszą kapiel najpierw nalałam trochę wody do wanny tak, żeby miał łapki zamoczone i rzucałam mu ulubioną piłeczkę. Zdziwił się, że cos się chlapie, że tak mokro i ciepło i mu się spodobało bieganie w wodzie:) Potem go wykąpałam to nawet nie zauważył:) Teraz sam chce do wanny. Czasem mu nalewam duzo wody a on sobie pływa hehe..dziwny jest:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jagódka&Uzi']wiesz..trochę podeszłam Uziego. Zanim zrobiłam mu jego pierwszą kapiel najpierw nalałam trochę wody do wanny tak, żeby miał łapki zamoczone i rzucałam mu ulubioną piłeczkę. Zdziwił się, że cos się chlapie, że tak mokro i ciepło i mu się spodobało bieganie w wodzie:) Potem go wykąpałam to nawet nie zauważył:) Teraz sam chce do wanny. Czasem mu nalewam duzo wody a on sobie pływa hehe..dziwny jest:evil_lol:[/quote ale super to rozegrałaś...Tolkowi to się źle wanna kojarzy,...o ja chciałabym zobaczyc pływającego yoreczka w wannie..hihi:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jagódka&Uzi']Ja tez grzebieniem o rzadkich ząbkach. Szczotke z naturanego włosia uzywam do wygładzania, do rozczesywania sie nie nadaje:)[/quote]


Dajcie fotki grzebieni, których używacie albo poradźcie który wybrać, bo dostaję oczopląsu :roll:
[URL]http://www.karusek.com.pl/index.php?page=3[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jagódka&Uzi']wiesz..trochę podeszłam Uziego. Zanim zrobiłam mu jego pierwszą kapiel najpierw nalałam trochę wody do wanny tak, żeby miał łapki zamoczone i rzucałam mu ulubioną piłeczkę. Zdziwił się, że cos się chlapie, że tak mokro i ciepło i mu się spodobało bieganie w wodzie:) Potem go wykąpałam to nawet nie zauważył:) Teraz sam chce do wanny. Czasem mu nalewam duzo wody a on sobie pływa hehe..dziwny jest:evil_lol:[/QUOTE]
Brawo, o to chodzi, żeby się psiakowi kąpiel dobrze kojarzyła :)
Mojemu Torkowi wystarczy, że powiem wskakuj do Masterka, to on już hop do wanny sam :lol:
On to w ogóle uwielbia przebywać w wannie też na sucho, wskakuje i się bawi korkiem:diabloti:
Wrzucam chłopakom piłki ping-pongowe do kąpieli- zabawa jest przednia :lol:

Filmik:lol::
[url]http://s131.photobucket.com/albums/p301/madziasto4/?action=view&current=065.flv[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madziasto4']Brawo, o to chodzi, żeby się psiakowi kąpiel dobrze kojarzyła :)
Mojemu Torkowi wystarczy, że powiem wskakuj do Masterka, to on już hop do wanny sam :lol:
On to w ogóle uwielbia przebywać w wannie też na sucho, wskakuje i się bawi korkiem:diabloti:
Wrzucam chłopakom piłki ping-pongowe do kąpieli- zabawa jest przednia :lol:

Filmik:lol::
[URL]http://s131.photobucket.com/albums/p301/madziasto4/?action=view&current=065.flv[/URL][/quote]
o ja ale cudnie!!! Mój Tolek to nienawidzi kąpieli, w sobotę może poeksperymentuję i zobaczę może już zmieni trochę zdanie:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jofka']o ja ale cudnie!!! Mój Tolek to nienawidzi kąpieli, w sobotę może poeksperymentuję i zobaczę może już zmieni trochę zdanie:cool3:[/QUOTE]
Jeśli Tolek tak bardzo się stresuje samą kąpielą, to najpierw może próbuj takiej krótkie sesje "na sucho" w wannie, postaw go w środku, daj kilka smaczków, potarmość ulubioną zabawką i wyjmij go, pochwal.

Poźniej przed kąpielą tak samo, na sucho wrzuć mu piłeczki ping-pongowe, napuszczaj wodę stopniowo, chwal itd.
Widzisz jaką Torek ma frajde w wannie z piłeczką :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madziasto4']Jeśli Tolek tak bardzo się stresuje samą kąpielą, to najpierw może próbuj takiej krótkie sesje "na sucho" w wannie, postaw go w środku, daj kilka smaczków, potarmość ulubioną zabawką i wyjmij go, pochwal.

Poźniej przed kąpielą tak samo, na sucho wrzuć mu piłeczki ping-pongowe, napuszczaj wodę stopniowo, chwal itd.
Widzisz jaką Torek ma frajde w wannie z piłeczką :lol:[/quote]
zrobię jak mówisz!!! dzięki za radę...Ty rozegrałaś to mistrzowsko!!!:lol::cool3:

Link to comment
Share on other sites

Pierwsza kąpiel za nami.... w bidecie :lol:
Psunia troszkę się stresowała ale jakoś poszło. Potem suszenie i galopowanie po pościeli :-)
Do rozczesania kupiłam zwykłą metalową szczotkę w supermarkecie.
Jagódka&Uzi czekam na fotkę twoich grzebyków :kiss_2:
Madziasto4 genialne filmiki, obejrzałam kilka, Master przy oczku wodnym z żabą przezabawny :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...