Jump to content
Dogomania

Lhasa apso (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Dzidtka_Gl

Recommended Posts

  • Replies 5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='bognik']Gratulacje! :multi:
Jakie kolorki? :cool3:[/quote]

Kolorki bardzo ciekawe: jedna to melanż kawy z mlekiem, oraz dwie białe, które ponoć mają szanse być koloru jasnej wanilii. Jak zrobię jakieś fajne zdjęcia to wstawię.

Dziekuję wszystkim serdecznie za gratulacjie i życzenia:calus:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sylv']Lilianna,
Agata, wielkie gratulacje z okazji narodzin maluszków. Trzymam kciuki za ich rozwój. Myślę, że jakieś maleństwo zostanie .

Dora, czego się denerwujesz kobieto. Przecież ogólnie wiadomo, że niektórzy wyznają prawo Kalego, co robi Kali to jest dobre, to samo zrobione przez innych to wielka zbrodnia.
Honda to piękna suka i pewnie niektórym w głowie się nie mieści, że właścicielka nie użyła jej do hodowli już z 5 razy.[/quote]

Sylwia podpisuje sie pod Twoim postem.
Teraz Kali nie ma odwagi sie tu odezwać to wysyła Kalątka :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
A co do szczeniaczków to też nie dogodzisz - jesli kryjesz regulaminowo - to jesteś rozmnażacz, jesli nie kryjesz to zapewne cos z Twoimi psami nie tak. Tak żle tak niedobrze .
Pozostaje sie z tego wszystkiego śmiać. Ludzka złośliwosć i wścibstwo powstają głównie z braku zajecia, u niektórych jest to juz chyba stan chorobowy.
Ja mam swoje zycie, zainteresowania, futerka , którym wolę poswiecić czas a nie knuć kolejne intrygi.
Absolutnie nie ma co sie denerwować:evil_lol: :evil_lol:

[quote name='Apso']Troszkę z opóźnieniem, ale też sie pochwalę :lol:, na wystawie w Legnicy moja [B]XANELLA Dar Tybetu - CWC, Najlepsza Suka w Rasie, Zwycięzca Rasy[/B].....

[URL]http://img162.imageshack.us/img162/4633/nelegnicabr6.jpg[/URL][/quote]

Bożena gratulacje, widzę ze sie rozkręcacie. Jak pozostała stawka ?

My teraz do Sopotu sie wybieramy.Mam nadzieje ze choć trochę morza zobaczę:lol: :lol:

AGATA -GRATULUJE MALUSZKÓW.:multi: :multi: Są słodziutkie i ciekawe kolorki.Buziaczki od tatusia i mam nadzieję ze śmietanka, kremówa czy wanilka ( któraś z nich ) zostanie ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AgataM']Kolorki bardzo ciekawe: jedna to melanż kawy z mlekiem, oraz dwie białe, które ponoć mają szanse być koloru jasnej wanilii. Jak zrobię jakieś fajne zdjęcia to wstawię.[/quote]
Ale fajnie :loveu:
Czekamy na fotki ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='EwikB']Bożena gratulacje, widzę ze sie rozkręcacie. Jak pozostała stawka ?
[/quote]

W Legnicy jak zwykle stawka bardzo skromna....razem 3 lhasaki - moja Nelka i dwa lhasa w rękach jednej osoby....ale wiadomo, że może być nawet tylko jeden pies i "wyjść" z niczym z ringu, jak coś jest "nie tak";)
Pies klasa szczeniąt - [B]LORD OF THE RING z Czańca [/B]- ocena :niewiem:
Suka klasa młodzieży - [B]LIBRABIS Rawipon[/B] - ocena :niewiem:
...no i [B]Nelka[/B], o której sukcesach juz pisałam...
Pani z dwoma lhasa wypytywała mnie o niektóre sprawy dotyczące pielęgnacji włosa , jednak po ocenie od razu opuściła wystawę, tak , że nawet jej suka nie stawała do porównania o BOBa z moją Nelką:razz:

W Sopocie będzie trochę lhasaczków, tak więc będziemy czekać na relacje:lol:...

[quote name='sylv']

Dora, czego się denerwujesz kobieto. Przecież ogólnie wiadomo, że niektórzy wyznają prawo Kalego, co robi Kali to jest dobre, to samo zrobione przez innych to wielka zbrodnia.
Honda to piękna suka i pewnie niektórym w głowie się nie mieści, że właścicielka nie użyła jej do hodowli już z 5 razy.[/quote]

Oj, prawdę piszesz Sylv:cool1:...w pełni sie z tym zgadzam

Link to comment
Share on other sites

[URL]http://www.allegro.pl/item222017727_super_przywieszka_lhasa_apso_do_komorki.html[/URL]

Powyżej link do Allegro ( ale nie psiaków bo to mnie interesuje co kto robi ) Ale do świetnej przywieszki z lhasa ( inne rasy też są ) Oczywiście dla tych, którzy lubią takie bibeloty. Ja uwielbiam;)

Link to comment
Share on other sites

Ja już dłużej nie mogę no! :angryy: Jakiś czas temu dostałam e-maila od jakiejś Żanety. Odkupiła sunię - Lamię Rawipon od kogoś. Widziałam ogłoszenie o jej sprzedaży na allegro. Dość długo było. Podobno wcześniejsza właścicielka ją 'wystawiła' ale sunia miesiąc już była u tej Żanety a aukcja nadal trwała ...
No nic, pisała mi, że przecież nie chce jej sprzedać. Zamierzała jeździć na wystawy. Pytała mi się co i jak. W ogóle nie wiedziała na początku z jakiej hodowli Lamia jest. Po podanych mi rodzicach doszłam do tego. Napisałam o tym do Pani Iwony.

Jakis czas temu widzę u ów dziewczyny opis, że Lamia urodziła szczeniaki. Spytałam o co chodzi. Okazało się, że jak odkupiła sunię to ta była już w ciąży ale oni o tym nie wiedzieli. Podobno jak zaczęła rodzić to dopiero się zoorientowali :roll: No nic, coś mi nie pasowało ale jednak jej uwierzyłam.

Dzisiaj wchodzę na allegro i co widzę? Zdjęcie tej biednej suńki i jakieś kundelkowate szczeniaczki i oczywiście informacja. że na sprzedaż szczeniaki [B]lhasa apso[/B] :mad: :mad: :mad:
Po prostu brak mi słów :shake:
Co to się dzieje :roll: Coraz więcej takich ogłoszeń widzę ale piszę tu o tym, bo z tą dziewczyną pisałam na początku e-maile a potem przez gg.
I ona chce tu jeszcze na wystawy jeździć :mad:
Strasznie mi żal suńki. Pierwsza cieczka i już szczeniaki, coś mi się wydaje że to u nich się stało, znaleźli się następni pseudohodowcy, którzy chcą zarobić na psach ... :angryy: :angryy: :angryy:

Pisałam dzisiaj do dziewczyny. Jak potwierdziła, że to jej aukcja a ja spytałam, czemu wystawia psiaki jako lhasa apso to od razu 'uciekła' :mad:

Link to comment
Share on other sites

To jest żałosne...:angryy: :angryy: :angryy: Znaleźli się "hodowcy"... Takim to dobrze, inni muszą jeździć na wystawy, zdobywać tytuły, oceny, i dopiero potem mogą myśleć o szczeniętach...:roll: Żeby te szczenięta były faktycznie rasy LHASA APSO, a tacy... Suńkę pokryją nie wiadomo czym i potem na allegro "Śliczne szczenięta rasy "Lhasa Apso":mad: . To powinno być w pewnym stopniu karane!:angryy: Tylko chcą na zwierzętach zarabiać!!!:angryy: :mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Apso']W Legnicy jak zwykle stawka bardzo skromna....razem 3 lhasaki - moja Nelka i dwa lhasa w rękach jednej osoby....ale wiadomo, że może być nawet tylko jeden pies i "wyjść" z niczym z ringu, jak coś jest "nie tak";)
Pies klasa szczeniąt - [B]LORD OF THE RING z Czańca [/B]- ocena :niewiem:
Suka klasa młodzieży - [B]LIBRABIS Rawipon[/B] - ocena :niewiem:
...no i [B]Nelka[/B], o której sukcesach juz pisałam...
Pani z dwoma lhasa wypytywała mnie o niektóre sprawy dotyczące pielęgnacji włosa , jednak po ocenie od razu opuściła wystawę, tak , że nawet jej suka nie stawała do porównania o BOBa z moją Nelką:razz:

W Sopocie będzie trochę lhasaczków, tak więc będziemy czekać na relacje:lol:...



Oj, prawdę piszesz Sylv:cool1:...w pełni sie z tym zgadzam[/quote]

Bożenko gratulacje Xanelka jest super :)a co do reszty dotyczącej tego co napisałam to nie da się nie denerwować. Choć tak jak Ewa napisała że ma swoje życie psiaki i to prawda ale czasem człowiek już nie wytrzymuje jak słyszy o głupotach jakie ktoś wymysla. Chyba rzeczywiście nie ma innego zajęcia tylko wymyslanie niestworzonyh rzeczy Dlatego Sylwio Ewo i Bożenko ja jestem zbyt nerwowy człowiek i i dlatego się czasem denerwuje i wkurzam:) jak cos takiego słysze.Agatko czekamy na fotki maluszków:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='misiaczek']Dzięki za linka...i ja skorzystam :).Szkoda,że buldożków francuskich nie ma (rasa popularna) a jest japan chin (rasa niepopularna ;)).
Ale napiszę do gościa,może ma gdzieś w skarpecie :evil_lol:.[/quote]

Jola ale magnesiki na lodówkę są. Przynajmniej kiedyś były :cool3::cool3::cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bognik']
Strasznie mi żal suńki. Pierwsza cieczka i już szczeniaki, coś mi się wydaje że to u nich się stało, znaleźli się następni pseudohodowcy, którzy chcą zarobić na psach ... :angryy: :angryy: :angryy:
[/quote]
Faktycznie żal suczki.Miała mała pecha. Myślę, że każdy hodowca sprzedając szczenię chcialby, żeby miało ono dobry dom i odpowiedzialnych właścicieli. Niestety ludzie sa tylko ludźmi i nigdy nie wiadomo na kogo się trafi :shake: .
Nie wiem, czy to skrajny dyletantyzm, czy faktycznie wielka chęć zysku powodują, że ludzie dopuszczają do rozrodu tak młode zwierzęta. Czy tak trudno jest pojąć, że ciąża i odchowanie miotu to wielkie obciążenie dla suki i przy młodym organizmie, który jeszcze sam nie zakończył kształtowania może to odbić się poważnie na zdrowiu :shake: .
W sumie, zrobienie uprawnień hodowlanych nie stanowi aż tak wielkiego problemu, fakt to trochę kosztuje, no i trzeba poddać się regulaminowi hodowlanemu. Chociaż to też temat rzeka: gani się pseudohodowców, przymyka oczy na to co robią niektórzy hodowcy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sylv']Faktycznie żal suczki.Miała mała pecha. Myślę, że każdy hodowca sprzedając szczenię chcialby, żeby miało ono dobry dom i odpowiedzialnych właścicieli. Niestety ludzie sa tylko ludźmi i nigdy nie wiadomo na kogo się trafi :shake: .
Nie wiem, czy to skrajny dyletantyzm, czy faktycznie wielka chęć zysku powodują, że ludzie dopuszczają do rozrodu tak młode zwierzęta. Czy tak trudno jest pojąć, że ciąża i odchowanie miotu to wielkie obciążenie dla suki i przy młodym organizmie, który jeszcze sam nie zakończył kształtowania może to odbić się poważnie na zdrowiu :shake: .
W sumie, zrobienie uprawnień hodowlanych nie stanowi aż tak wielkiego problemu, fakt to trochę kosztuje, no i trzeba poddać się regulaminowi hodowlanemu. Chociaż to też temat rzeka: gani się pseudohodowców, przymyka oczy na to co robią niektórzy hodowcy.[/quote]


Na fotkach widać, że to kundelki.
Nie mogłam się opanować i napisałam do tej osoby, czy nie wstyd jej sprzedawać kundelków jako lhasa apso , oszukiwać ludzi i żal tylko tej suńi, że taka niedopilnowana......i oto odpowiedź tej osoby, która w emeilu podała swoje nazwisko [B]Ż....C......[/B] .....[B]a co mozesz niby wiedziec.....[/B]
a w drugim napisała tak [B]...niech pani przesle zdjecia swoich KUNDLÓW....[/B]ot i wszystko na ten temat [B]ZERO KULTURY....PROSTACTWO:angryy:[/B]

Link to comment
Share on other sites

Bożenko,
raczej niczego innego nie należało się spodziewać.
Porządny człowiek, któremu przypadkowo suczka zaszła w ciążę i urodziły się kundelki, raczej odda szczenięta w dobre ręce a nie będzie usiłował robić na tym interesu.
Nie ma co roztrząsać sprawy, szkoda tylko suczki. Oby dalej wiodło jej się lepiej.

Link to comment
Share on other sites

:lol: Witam Wszystkich!
W koncu po dłuzszym czasie udało mi się zalogować na forum.Jestem szczęsliwą włascicielką suczki Kookai Piaulau-Gou.Jest to miotowa siostra Kiary.Niestety nie potrafię zamieszczać zdjęć ,więc proszę Bożenkę żeby zrobila to dla mnie. Myslę ,że większość osob zna mnie ponieważ lhasa mam już od dłuzszego czasu.
Ewa-dzięki za link do przywieszki wczoraj sobie zamówiłam z lhasa oraz chow chowem-poniewż jestem włascicielką równiez takiej suczki.
Agata-gratulacje dla Ciebie i Kiarci jestem bardzo ciekawa jak wyglądają maluchy?
Serdecznie pozdrawiam
Gośka i futrzaki

Link to comment
Share on other sites

[quote name='koko']:lol: Witam Wszystkich!
W koncu po dłuzszym czasie udało mi się zalogować na forum.Jestem szczęsliwą włascicielką suczki Kookai Piaulau-Gou.Jest to miotowa siostra Kiary.Niestety nie potrafię zamieszczać zdjęć ,więc proszę Bożenkę żeby zrobila to dla mnie. Myslę ,że większość osob zna mnie ponieważ lhasa mam już od dłuzszego czasu.
Ewa-dzięki za link do przywieszki wczoraj sobie zamówiłam z lhasa oraz chow chowem-poniewż jestem włascicielką równiez takiej suczki.
Agata-gratulacje dla Ciebie i Kiarci jestem bardzo ciekawa jak wyglądają maluchy?
Serdecznie pozdrawiam
Gośka i futrzaki[/quote]

Cieszę się, że dołączyłaś do nas :lol: :lol:
Zaraz wstawię fotki Koko...ślicznej "Małej Czarnej" jak nazywaliśmy ją, kiedy jeszcze była w naszym domu :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sylv']Bożenko,
raczej niczego innego nie należało się spodziewać.
Porządny człowiek, któremu przypadkowo suczka zaszła w ciążę i urodziły się kundelki, raczej odda szczenięta w dobre ręce a nie będzie usiłował robić na tym interesu.
Nie ma co roztrząsać sprawy, szkoda tylko suczki. Oby dalej wiodło jej się lepiej.[/quote]

Masz rację....żal suczki i szkoda nerwów:razz:

Link to comment
Share on other sites

Ochh, Pani Bożeno - wczoraj taka wściekła pisałam o tej suni Weronice ...

Dzisiaj 'słynna' Żaneta napisała, że to nie u niej sunia zaszła w ciążę (coś trudno mi w to uwierzyć :roll: ) i napisała 'nara' po czym zostałam zablokowana. A taka milutka była, o wszystko się wypytywała i udawała zatroskaną właścicielkę :angryy: :angryy: :angryy:
Ja nie mogę znieść takich 'ludzi' :shake: :shake: :shake:

[B]koko [/B]- witamy i czekamy na fotki ;)

Link to comment
Share on other sites

[B][SIZE=3]Małgosiu, WITAJ[/SIZE][/B]:multi:
Bardzo się cieszę, ze w końcu się tu odezwałaś;)
Dziękuję tobie za miłe słowa, fotki wstawię jeszcze dzisiaj;)
I pamiętaj, że zawsze możesz je przyjechac zobaczyć osobiście !

Link to comment
Share on other sites

:multi: Serdeczne dzięki za miłe powitanie.

Dzięki Bożenka za umieszczenie fotek.
Agata napewno skorzystam z zaproszenia.
Ja Koko będę kryła dopiero na wiosnę jak zrobimy championat.
W ostatnim czasie mialam trochę zawirowań więc wszystko mi się przedłużylo.Na razie Koko zgłoszona jest do Włoclawka .Czy ktoś jeszcze się tam wybiera?
Pozdrawiam
Gośka

Link to comment
Share on other sites

Teraz ja wstawię maluszki, zdjęcia robione w kilku różnych dniach. Dzis maleństwa mają tydzień.

[URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/d06f436db6c9d451.html"][IMG]http://images23.fotosik.pl/52/d06f436db6c9d451med.jpg[/IMG][/URL]

[URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/11ca26d23ea6953a.html"][IMG]http://images24.fotosik.pl/52/11ca26d23ea6953amed.jpg[/IMG][/URL]

[URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/42a64151ffacdb12.html"][IMG]http://images23.fotosik.pl/52/42a64151ffacdb12med.jpg[/IMG][/URL]

[URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/3bc7a2a2555f3b02.html"][IMG]http://images30.fotosik.pl/52/3bc7a2a2555f3b02med.jpg[/IMG][/URL]

[URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/3ad15b29ce92e32b.html"][IMG]http://images27.fotosik.pl/52/3ad15b29ce92e32bmed.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...