Jump to content
Dogomania

Lhasa apso (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Dzidtka_Gl

Recommended Posts

  • Replies 5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zdjęcia Pilarki w towarzystwie dużych i małych SUPER :cool2:
Napisz proszę jak tam charakterek panienki? Jestem pewna, że już zakochani w niej jesteście po uszy :ylsuper: :ylsuper: :ylsuper: :ylsuper: :ylsuper:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bognik']Ooo, to w Poznaniu na pewno się spotkamy bo na wcześniejsze wystawy to nie mam szans ... :shake:
[/quote]
No, mam nadzieję, że rzeczywiście wszystkie osoby deklarujące swój przyjazd pojawią się i uda mi się was wszystkich poznać:cool2:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AgataM']Napisz proszę jak tam charakterek panienki? Jestem pewna, że już zakochani w niej jesteście po uszy :ylsuper: :ylsuper: :ylsuper: :ylsuper: :ylsuper:[/quote]

Nie tylko my jestesmy zakochani w Pilci ale i cala nasza rodzina, znajomi i sasiedzi :P kto ją zobaczy od razu się w niej zakoch.uje :loveu:
Charatkerek ma wymarzony, jest bardzo pojętna, komende siad i lezec nauczyla się w kilka minut :P tak samo jak chodzenie na smyczce czy ringówce :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Apso'][SIZE=3]CUDO fotka :lol: :lol: :lol:...a Pilarka śliczniutka :loveu:[/SIZE][/quote]

Mi ta fotka strasznie sie podoba i potem jeszcze jedna , z łapkami czarnuszka ( jest na stronie Pilarki )

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AgataM']No, mam nadzieję, że rzeczywiście wszystkie osoby deklarujące swój przyjazd pojawią się i uda mi się was wszystkich poznać:cool2:[/quote]
No na Światówce też miałyśmy się poznać :razz:

Co do łamania serc przez lhasa - w maju był u mnie znajomy. On to tylko duże psy widzi u siebie w domu (miał onka, teraz ma owczarka kaukaskiego) ale sam powiedział, że Lhara to jedyny mały pies który podbił jego serce. Mówił, że ma to coś w sobie i jest taka urocza :evil_lol:

No widać, że nawet miłośnicy olbrzymów mogą mieć lhasaka :lol:

Tydzień temu znajoma widząc Lharę postanowiła sprawić sobie lhasaka :cool3:
Zobaczymy co z tego wyjdzie, nigdy psa nie miała ale w Lharci to się zakochała (nie ona jedna i nie ostatnia myślę :diabloti: :loveu: ).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bognik']
No widać, że nawet miłośnicy olbrzymów mogą mieć lhasaka :lol:

w Lharci to się zakochała (nie ona jedna i nie ostatnia myślę :diabloti: :loveu: ).[/quote]

Z tym sie zgodzę w zupełności. Ja sama lubię duze futerka;) Ale lhasa to jest zupełnie inna historia i do tego zarażliwa hihi:evil_lol: :evil_lol:

A tak wogóle tu u nas nie ma ciepłej wody, a za oknem delikatnie mówiąc leje jak z cebra wrr

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=3]Moje "bliźnięta" w poniedziałek skończą 6 tygodni :loveu:

Sunia [B]MAHIDIKA Piaulau-Gou[/B] - pozostaje w hodowli

[IMG]http://img413.imageshack.us/img413/3936/mahidikacj1.jpg[/IMG]


Piesek [B]MUSASHI Piaulau-Gou

[IMG]http://img297.imageshack.us/img297/9644/musashibj2.jpg[/IMG]

[/B]Niestety, ale zrobić w miarę dobrą fotkę energicznym szczeniakom, graniczy z cudem :evil_lol:[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Apso'][SIZE=3]Moje "bliźnięta" w poniedziałek skończą 6 tygodni :loveu:[/SIZE]

[SIZE=3]Sunia [B]MAHIDIKA Piaulau-Gou[/B] - pozostaje w hodowli[/SIZE]

[SIZE=3][IMG]http://img413.imageshack.us/img413/3936/mahidikacj1.jpg[/IMG][/SIZE]


[SIZE=3]Piesek [B]MUSASHI Piaulau-Gou [/B][/SIZE]

[B][SIZE=3][IMG]http://img297.imageshack.us/img297/9644/musashibj2.jpg[/IMG][/SIZE][/B]

[SIZE=3]Niestety, ale zrobić w miarę dobrą fotkę energicznym szczeniakom, graniczy z cudem :evil_lol:[/SIZE][/quote]

Bożenko piekne te Twoje bliźniaczki poprostu cudne :) niech zdrowo rosną

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Apso']
[B][SIZE=3][/SIZE][/B]

[SIZE=3]Niestety, ale zrobić w miarę dobrą fotkę energicznym szczeniakom, graniczy z cudem :evil_lol:[/SIZE][/quote]

Maluszki przesłodkie, a co do fotek to zgadzam sie, żywe sreberka:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sylv']Bardzo fajne czarnuszki-maluszki :lol: . Niech się dobrze miewają.[/quote]
Dziękuję :lol:

[quote name='EwikB']Maluszki przesłodkie, a co do fotek to zgadzam sie, żywe sreberka:evil_lol:[/quote]
Dziękuję :lol:

Napiszcie dziewczyny, jak było w Chojnicach ???

Mam nadzieję, że pogoda była lepsza niż u nas

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Apso']Dziękuję :lol:

Napiszcie dziewczyny, jak było w Chojnicach ???

Mam nadzieję, że pogoda była lepsza niż u nas[/quote]

Pogoda całkiem fajna, rano trochę wiało, potem, słoneczko.
[B]Jowek[/B] , tak jak w zeszłym tygodniu , tylko że u innego śedziego wygrywa [B]CWC, Najlepszego Psa i BOB-a[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='EwikB']Pogoda całkiem fajna, rano trochę wiało, potem, słoneczko.
[B]Jowek[/B] , tak jak w zeszłym tygodniu , tylko że u innego śedziego wygrywa [B]CWC, Najlepszego Psa i BOB-a[/B][/quote]

GRATULUJĘ :lol:
U nas było zimno i padał (nadal pada) deszcz :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Codik&Toffik']

W Będzinie:

[U][B]Codik[/B][/U]: [B][U]1/4[/U][/B], [B]Zw. Młodzieży + BOB JUNIOR[/B] :loveu:
[U][B]Toffik[/B][/U]: [B]V1, CWC & BOS[/B] :loveu:[/quote]

Gratulacje :lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...