Jump to content
Dogomania

Lhasa apso (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Dzidtka_Gl

Recommended Posts

[quote name='bognik']Oj, 12 łap to współczuję :evil_lol:
Aaa właśnie, jak sobie radzicie z tymi kulkami? Podobno są jakieś preparaty dzięki którym mniej śniegu się przyczepia :lol: [/quote]

Jak jest bardzo mokry śnieg to ubieram mojej dziewczyny w kubraczki ortalionowe. Wtedy jest naprawde wygoda

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='sylwia w-wa']Muszę jeszcze dodać że Egonik to syn Boni i Jowa :) żeby nie było wątpliwości:)[/quote]

No ja nie mam watpliwości :evil_lol: .
Poprawić to Wy się musicie, zdecydowanie, w szczególności w zakresie odzywania się :mad: .

Link to comment
Share on other sites

Troszkę z opóżnieniem ale pochwale sie że w zeszłym tygodniu w Trencinie Idrys wystawiany pierwszy raz w klasie pośredniej wygrał CAC , CACIB , BOB pokonując 15 innych lhasa:lol: :lol:
Na dokładkę na finałach zgarnął BOG III

[IMG]http://azurowa-amhara.strefa.pl/images/co_nowego/idrystrencin.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='EwikB']W Trencinie Idrys wystawiany pierwszy raz w klasie pośredniej wygrał CAC , CACIB , BOB pokonując 15 innych lhasa:lol: :lol:
Na dokładkę na finałach zgarnął BOG III
[/quote]

[COLOR=purple][B][I]Gratulacje Ewik!!![/I][/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bognik']Pozdrawiamy Jowusia, może jakieś zdjęcia tatusia by się znalazły? ;)

Idrys pięknie się prezentuje, cudny lhasak :loveu:[/quote]
Dzieki .Szkoda że nie zobaczymy sie w B-szczy

Fotek tatusia nie mam ale wstawię inne futerko ( póki mam aparat):evil_lol:
[IMG]http://img234.imageshack.us/img234/8866/hip9mzc1.jpg[/IMG]

[IMG]http://img124.imageshack.us/img124/9949/hip9mitf9.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Hipi, śliczna dziewczynka :loveu: :loveu: :loveu:

Do Bydgoszczy chciałam jechać ale się nie udało ...
Mam nadzieję że na majową znowu pojadę, myślę o Łodzi ale znając życie to nie pojadę bo za daleko ale szanse są też na Chojnice i Sopot, w wakacje wybrać się nad morze i przy okazji zaliczyć wystawę ;)

Muszę pomyśleć bo po głowie też chodzi mi Grudziądz, achh - ja chcę już być dorosła :)

Link to comment
Share on other sites

[B]EwikB - [/B]duża buźka od Egona:) i dalszych sukcesów życzymy!!!

[B]Bognik -[/B] dziekujemy:) Lhara Egonowi bardzo się podoba, nie ukrywam ze szuka dziewczyny:loveu: Na zdjęciach jest sunia mopsik która zupełnie nie jest nim zainteresowana co bardzo boli jego meskie ego:placz: ale chłopak nie daje za wygraną ostatnio nawet próbował zalecać się do suni rasy owczarek:cool1: Nie dało sie przetłumaczyć że to nie jego gabaryty:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sylwia w-wa']ostatnio nawet próbował zalecać się do suni rasy owczarek:cool1: Nie dało sie przetłumaczyć że to nie jego gabaryty:)[/quote]
Sylwia, ty rasistką jesteś:evil_lol: . Gabaryty nie grają roli, uczucie to uczucie:lol: .

Link to comment
Share on other sites

No niby, dorosły chce być dzieckiem i na odwrót :lol:


[quote name='sylwia w-wa']
[B]Bognik -[/B] dziekujemy:) Lhara Egonowi bardzo się podoba, nie ukrywam ze szuka dziewczyny:loveu:[/quote]
Egon mi się także bardzo podoba, ten kolor lhasa najbardziej lubię, taki jaki on ma - cudo :loveu: :loveu: :loveu:

Szkoda że Lhara nie ma jeszcze hodowlanki (a nawet jak będzie to szczeniaczków nie będzie ;/) :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:

Pozdrawiam ;)

Link to comment
Share on other sites

a w Rzeszowie?
nie bylam, przelzelalam w lozeczku z goraczką, a tyle co wiem to:
PSY:
młodzież : HEART BREAKER Lamco Laco - Zw. Mł
pośrednia : LUCKE Magnum Sal - CWC
otwarta: CARMEL Mały Budda - CWC, BOS
SUKI:
pośrednia : TILA SHUO IVEPET - CWC, BOB
otwarta : Lajla Magnum Sal - CWC
zdjec nie mam;(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Baha']a w Rzeszowie?
nie bylam, przelzelalam w lozeczku z goraczką, a tyle co wiem to:
PSY:
młodzież : HEART BREAKER Lamco Laco - Zw. Mł
pośrednia : LUCKE Magnum Sal - CWC
otwarta: CARMEL Mały Budda - CWC, BOS
SUKI:
pośrednia : TILA SHUO IVEPET - CWC, BOB
otwarta : Lajla Magnum Sal - CWC
zdjec nie mam;([/quote]

Poszłam na wystawę tez bardzo chora z gorączką , zreszta nadal leze w łóżku. Wystawiłam Lajle i szybciutko goniłam do domu.
Nasz fotograf czyli Baha:lol: tez chora jest więc fotek brak:(

Link to comment
Share on other sites

oto stawka na Bydgoszcz:
[COLOR=black][FONT=Arial]Lhasa Apso, pies, pośrednia - BELFEGOR Rawipon[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial]Lhasa Apso, pies, pośrednia - CZAKO Śnieżny Lew[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial]Lhasa Apso, pies, otwarta - AKIS Śnieżny Lew[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial]Lhasa Apso, pies, championów - Paber's TENDERLOVE [/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial]Lhasa Apso, suka, szczeniąt - WIND OF HOPE Azurowa Amhara FCI[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial]Lhasa Apso, suka, pośrednia - KOSHIKO Piaulau-Gou[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial]Lhasa Apso, suka, pośrednia - XANELLA Dar Tibetu[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial]Lhasa Apso, suka, otwarta - VALENTINE Dar Tibetu[/FONT][/COLOR]

[FONT=Arial]Prosimy o wyniki z wczoraj.[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...