Jump to content
Dogomania

Lhasa apso (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Dzidtka_Gl

Recommended Posts

[quote name='Apso']

[IMG]http://img309.imageshack.us/img309/760/hpim43476jb.jpg[/IMG][/quote]

Miałam przyjemnośc ogladać ją na zywo - przepiekna sunia - elegancka, pełna gracji, swietny włos, wielkość, a to jej spojrzenie mhh.Szkoda tylko że tam mało jej dzieciaków trafiło na ringi.
Przymierzałam sie do użycia jej syna w hodowli, niestety nie zdazyłam :-(
a moze udałoby sie odnalezc któregoś z braci , kojarzę ze było kilka piesków w miocie " D"

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='EwikB'][FONT=Arial][SIZE=2]Niedawno skończyłam czytać.Atmosfera naprawde robi sie coraz mniej ciekawa.Wyzwiska,obelgi, zastraszanie ,aż sie boje co będzie dalej....[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]Nie chcę rozdmuchiwać sprawy, ale Ania dlaczego wogóle napisałaś o tym na forum, trzeba było bezpośrednio do Roberta.Wiele osób nie wiedziało do tej pory o zdjeciu na stronie.[/SIZE][/FONT][/quote]

rozmawiałaś kiedyś ze ścianą? ja nie ale myslę, że efekt byłby ten sam, tak jak zresztą teraz
o zdjęciu wszyscy wiedzieli, najpierw zostało wysłane w lutym w zeszłym roku gdzie się da łącznie z Francją, teraz znów było wysyłane ze zdjęciem Marco a teraz dał po raz drugi na strone, juz kiedyś było teraz znowu, już pisałam że mnie się nie da szantażować tym zdjęciem no ale cos musze zrobić, nie zrobiłabys nic ???
ja rozumiem, że Wam to jest na rękę no ale teraz nie będzie zupełnie inaczej tylko gorzej, bo chyba jasne że ja tego tak nie zostawie
możecie mi wypominać różne rzeczy sprzed kilku lat (każdy ma stos takich na sumieniu) ale sama dobrze wiesz, że jak się mnie nie rusza nie gryze
od Markety się odczepił, teraz znowu ja, nie wiesz kiedy Ty albo ktos inny...

a to fotka ciemno srebrnej Greci
[IMG]http://img213.imageshack.us/img213/7281/greta24mg.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dzidtka']rozmawiałaś kiedyś ze ścianą? ja nie ale myslę, że efekt byłby ten sam, tak jak zresztą teraz
o zdjęciu wszyscy wiedzieli, najpierw zostało wysłane w lutym w zeszłym roku gdzie się da łącznie z Francją, teraz znów było wysyłane ze zdjęciem Marco a teraz dał po raz drugi na strone, juz kiedyś było teraz znowu, już pisałam że mnie się nie da szantażować tym zdjęciem no ale cos musze zrobić, nie zrobiłabys nic ???
ja rozumiem, że Wam to jest na rękę no ale teraz nie będzie zupełnie inaczej tylko gorzej, bo chyba jasne że ja tego tak nie zostawie
możecie mi wypominać różne rzeczy sprzed kilku lat (każdy ma stos takich na sumieniu) ale sama dobrze wiesz, że jak się mnie nie rusza nie gryze
od Markety się odczepił, teraz znowu ja, nie wiesz kiedy Ty albo ktos inny...

a to fotka ciemno srebrnej Greci
[IMG]http://img213.imageshack.us/img213/7281/greta24mg.jpg[/IMG][/quote]

To zdicczenie przechodzi apogeum obrazasz wszystkich hodowców wyzywaswz od petów inne psa a pózniej chcesz obrócic kota ogonem obrazasz przede wszystkim mnie i moje psy o do tego nie dopuszcze jestes kłamca co obrzuca błotem innych ja ani razu nie wyp[owiadałem sie o twoich psach na forum jestem zbyt kulturalnym człowiekiem by ponizac sie do tak niskiego poziomu czytajac ewy post wszystko widac jak sie zachowujesz to jest bulwersujace prosimy cie wszyscy i to spora część hodowców bys nie wulgaryzowała na forum to jest język nam całkowicie obcy narazie cie o to prosimy moze w końcu coś do twojej młodej główki dotrze popatrz jak tu jest miła atmosfera jak nie obrazasz innych

Link to comment
Share on other sites

[quote name='EwikB']Miałam przyjemnośc ogladać ją na zywo - przepiekna sunia - elegancka, pełna gracji, swietny włos, wielkość, a to jej spojrzenie mhh.Szkoda tylko że tam mało jej dzieciaków trafiło na ringi.
Przymierzałam sie do użycia jej syna w hodowli, niestety nie zdazyłam :-(
a moze udałoby sie odnalezc któregoś z braci , kojarzę ze było kilka piesków w miocie " D"[/quote]

w miocie D był tylko jeden pies i jest to właśnie DALAJ LAMA MAg Fen czyli Dyzio ---> więcej szczegółow na mojej stronie [url]www.afghan.republika.pl[/url] ;)

Link to comment
Share on other sites

[url]http://img139.imageshack.us/img139/1313/minidj713du.jpg[/url]

Ta Wasza wojna to już przesada naprawde nie wiem o co tyle szumu.
Ja poprosiłam o zdjęcie i też mam, i niech reszta też zobaczy.
Nie rozumiem tej Waszej zajadłości, jednym piesek będzie się podobał innym nie i tyle !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ja osobiście widziałam ładniejsze psy, ale o wiele brzydsze też !!!! To kwestia osobistego gustu i wyboru.
Dobrze Wam radze zawieszenia broni !!!! W koncu wszyscy się od Was odwrócą, bo nikt nie będzie chciał mieć w swoim towarzystwie osób PLUJĄCYCH JADEM !!!!
Zaprzestańcie tej wzajemnej nienawiści i Anty REKLAMIE, bo jest to co najmniej niesmaczne i w złym guście....
Radze abyście przestali odpisywać ( WOGULE) na swoje posty, nie obrażali się wzajemnie, zerwali jakikolwiek kontakt i przestali się obgadywać w towarzystwie !!!
Bo zostaniecie sami !!!

Pozdrawiam NINA

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magnum sal'][IMG]http://upload.miau.pl/1/70425.jpg[/IMG]


a to jest szczeniaczek po Patince Dory i moim Anakinie szczeniaczek wyjezdza do Wielikiej Brytani[/quote]

Tak to prawda wyjeżdża chociaż bedzie u mnie pół roku bo ma kwarantanne. Nowi właściciele tego pieska wybrali sobie dla niego imię MESI :lol:

Link to comment
Share on other sites

Do tego czasu bedzę go przyzwyczajała do wystawiania. Będzie więc pokazywany w klasie BABY i w klasie szczeniąt dopóki bedzie u mnie. Do Anglii wyjedzie w styczniu 2007.
Będzie go ciężko oddać:(:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sylv']Teraz będę brzydka, ten obrazek zna każdy hodowca, ale kto ma takie zdjęcia?

[IMG]http://www.album.com.pl/zKyZm68ZzB/210031.jpg[/IMG][/quote]

Już tęsknię za tym widokiem ...:loveu:...i smrodkiem.:angryy:..hihihihi

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dora32']Do tego czasu bedzę go przyzwyczajała do wystawiania. Będzie więc pokazywany w klasie BABY i w klasie szczeniąt dopóki bedzie u mnie. Do Anglii wyjedzie w styczniu 2007.
Będzie go ciężko oddać:(:-([/quote]

Dorcia bedzie ciezko ,ja próbuje zawsze sobie wmówić ze to nie sa moje pieski tylko innych państwa i ja sie niemi opiekuje ale jak przychodzi do oddania to sama widziałaś ze becze:placz: .
natomiast po jakims czasie jak sa u innych ludzi bardzo sie ciesze ze maja nowe domki a ja nowych znajomych do zobaczenia juz za kilka tygodni:):):)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Apso']Już tęsknię za tym widokiem ...:loveu:...i smrodkiem.:angryy:..hihihihi[/quote]

Bożenka tesknij tesknij :):):) jak popatrze pod nogi jak zaczeły chodzic to mop nie wydostaje mi sie z rąk:):):)a dzisiaj w nocy był meksyk ..warczenia gonitwy tylko małe nie wiedza ze pan chce spać :):):)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kasia_frodo']w miocie D był tylko jeden pies i jest to właśnie DALAJ LAMA MAg Fen czyli Dyzio ---> więcej szczegółow na mojej stronie [URL="http://www.afghan.republika.pl"]www.afghan.republika.pl[/URL] ;)[/quote]
Tak to prawda, ale Ewa miała na myśli zapewne dzieci Dharmy...wtedy były dwie sunie i trzy pieski..........tylko jeden z n ich był wystawiany Ch.Pl., Mł.Ch.Pl., Mł.Zw.Kl., Zw.Pl.Mł DON RODRIGO Piaulau-Gou...niestety też za Tęczowym Mostem:placz:....Pozostali chłopcy są w poznaniu, ale niestety nie mam kontaktu.
Swojego czasu Magda, własnie hodowla Mag-Fen widziała jednego z nich na ulicy i była nim zachwycona. Wiem, że to był jeden z moich chłopaków, bo podeszła do tej osoby i rozmawiała...tyle wiem...czyli - niewiele.:p

Link to comment
Share on other sites

Ta cała awantura to o tę fotkę????
Zdjęcie z wystawy, jeśli się nie mylę, pies jak pies, co z nim nie tak?włosa nie ma do ziemi? przecież urośnie.Kurcze o tego pieska te wszystkie niecenzuralne epitety, wyzywanie innych psów od petów.Naprawdę myslałam ze to jakaś poczwara, tragedia, masakra, a to normalny pies.Sa psy ładne i ładniejsze, piękne i piekniejsze.Jednemu podobaja się ogórki, a drugiemu ogrodnika córki.Dziewczyny opamietajcie się, bo spadnie Wam sprzedaż tych pieknych psów,tracicie na tych awanturkach potencjalnych kupców.
Ja osobiście chciałam zakupić lhasaczkę na koniec grudnia, poczatek stycznia, cały czas obserwuje ten wątek i odechciewa się.Chciałam psa na wystawy, więc pewnie przyszłoby mi się z Wami tam spotykać, a z niektórymi to byłby chyba horror, zwłaszcza jak mój pies by nie daj Boże cos wygrał

pozdrawiam
Ola

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olam']Ta cała awantura to o tę fotkę????
Zdjęcie z wystawy, jeśli się nie mylę, pies jak pies, co z nim nie tak?włosa nie ma do ziemi? przecież urośnie.Kurcze o tego pieska te wszystkie niecenzuralne epitety, wyzywanie innych psów od petów.Naprawdę myslałam ze to jakaś poczwara, tragedia, masakra, a to normalny pies.Sa psy ładne i ładniejsze, piękne i piekniejsze.Jednemu podobaja się ogórki, a drugiemu ogrodnika córki.Dziewczyny opamietajcie się, bo spadnie Wam sprzedaż tych pieknych psów,tracicie na tych awanturkach potencjalnych kupców.
Ja osobiście chciałam zakupić lhasaczkę na koniec grudnia, poczatek stycznia, cały czas obserwuje ten wątek i odechciewa się.Chciałam psa na wystawy, więc pewnie przyszłoby mi się z Wami tam spotykać, a z niektórymi to byłby chyba horror, zwłaszcza jak mój pies by nie daj Boże cos wygrał

pozdrawiam
Ola[/quote]

Uwierz Olu, że większośc z nas nie PLUJE JADEM :lol:, jak ktoś trafnie napisał...
Zachęcam do kupna lhasa i odważnej rywalizacji na ringach.....to naprawdę może być fajna przygoda :multi:

Link to comment
Share on other sites

nie jest zle :):) spotykamy sie na wystwach jedni sie luba bardziej inni mniej ale takie jest zycie .Na wystawach rozmawiamy ze soba w kazdym razie wiekszość pomagamy sobie to ze zdazaja sie sciecia no cóz tak bywa choc ostatniemi czasmi spora cześć kobiet majacych lasa jest w jakis sposób teroryzowana ja z racji ze jestem facetem na taki stan rzeczy sie nie zgodze .co do zakupu Lasa namawiam oczywiscie zawsze kazdy bedzie polecał hodowle zaprzyjaznione :):):) lub swoje

Link to comment
Share on other sites

[quote name='EmiTofik']Panie Robercie, ja też chcę taką współwłasność:cool3:[/quote]


Panie Robercie wie Pan że ja też jeszcze chce psiaka na współwłaśność z Panem:evil_lol: . Ale wie Pan , że jestem bardzo wybredna :evil_lol: i chce tylko szczeniaka po Marco i Emi:evil_lol: tylko że tym razem jednego rudego:evil_lol: albo moze jakimś trafem wyjdzie coś biało czarnego:lol: . Co do charakteru to chce kopie Lajli i Liwki- one są niesamowite:lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...