Jump to content
Dogomania

Lhasa apso (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Dzidtka_Gl

Recommended Posts

  • Replies 5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='olam']a jak nie być anonimowum? strony nie posiadam, bo i psa na dzień dzisiejszy nie mam.Obserwuję to forum od pewnego czasu, bo strasznie podobaja mi się te Wasze lhasaczki.

We wszystkim węszy Pani podstęp?moze to jest Pani problemem?

pozdrawiam
Ola[/quote]

Olu!
Witaj na naszym lhasakowym forum:lol:.......są tutaj też "nie wietrzący we wszystkim podstępów" lhasakomaniacy:multi:
..a oto kolejna fotka :loveu::loveu:

[IMG]http://img176.imageshack.us/img176/2218/klif29pd.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Swego czasu korespondowałam z Pania o suczkę, ale to juz nieważne.
Zdjęcia też nie miałam zadnego konkretnego na mysli, chodzi mi tylko czy zdjęcia, które robi Pani (ktos inny) swojemu psu w stawce, to mozna publikować, czy równiez trzeba pytac o zgodę współwystawców?
To są poprostu detale. Pani daje zdjęcie, gdzie Pani pies wyszedł korzystniej, a ktos inny da swoje gdzie jego pies wyszedł dobrze, a Pani np.źle stoi czy coś innego.W czym jest problem? Jednego dnia pies wyglada dobrze , innego xle, tak samo jak i człowiek.Czy to jest powód do kłótni?
Nie moge tego zrozumieć takie piękne psy... a własciciele, no cóz.Czy nie macie gorszych problemów?To jest hobby, a nie walka na śmierć i zycie, zawsze jeden bedzie lepszy a drugoi gorszy.Miejsce pierwsze jest jedno , a reszta nie ma znaczenia.A pies jest psem i powinien byc dalej kochanym chociaz nie bedzie międzynarodowym czampionem.

Dalej mnie ta rasa korci, ale im dalej czytam....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olam']Zdjęcia też nie miałam zadnego konkretnego na mysli, chodzi mi tylko czy zdjęcia, które robi Pani (ktos inny) swojemu psu w stawce, to mozna publikować, czy równiez trzeba pytac o zgodę współwystawców?
To są poprostu detale. Pani daje zdjęcie, gdzie Pani pies wyszedł korzystniej, a ktos inny da swoje gdzie jego pies wyszedł dobrze, a Pani np.źle stoi czy coś innego.W czym jest problem? Jednego dnia pies wyglada dobrze , innego xle, tak samo jak i człowiek.Czy to jest powód do kłótni?[/quote]

ale tu nie chodzi o takie zdjęcie w grupie gdzie dany pies wyszedł dobrze a inny nie, chodzi o nieudane zdjęcie młodego psa z klasy pośredniej, samego, dane na stronie tylko i wyłącznie po to by pokazać jaki on jest brzydki, oczywiście że osoby które się znaja i psa widziały to oglądając to zdjęcie usmiechną sie i pomyślą żle o właścicielu strony jednak dla laika, osoby nie bedącej w rasie to antyreklama hodowcy mojego psa, mojego psa, moja, szczeniat po nim itd

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olam']
Nie moge tego zrozumieć takie piękne psy... a własciciele, no cóz.Czy nie macie gorszych problemów?To jest hobby, a nie walka na śmierć i zycie, zawsze jeden bedzie lepszy a drugoi gorszy.Miejsce pierwsze jest jedno , a reszta nie ma znaczenia.A pies jest psem i powinien byc dalej kochanym chociaz nie bedzie międzynarodowym czampionem.[/quote]
Ładna wypowiedź :lol: .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olam']
Dalej mnie ta rasa korci, ale im dalej czytam....[/quote]
Nie zrażaj się do lhasaków i tego forum tylko dla tego, że ktoś ma problemy i nie może tego przenieśc np. na PW. :lol:
Jeszcze moja Lhara :eviltong: :
[URL="http://img173.imageshack.us/my.php?image=obraz02710jl.jpg"][IMG]http://img173.imageshack.us/img173/2880/obraz02710jl.th.jpg[/IMG][/URL]

Ludzie - na forum powinna byc miła atmosfera, a nie jakaś walka ... !!!

Pozdrawiam

P.S. [COLOR=#ff0000][COLOR=black][COLOR=black][B]karolayna[/B][/COLOR] - śliczny psiaczek[/COLOR] :)[/COLOR]
[COLOR=#ff0000] [COLOR=black][B]Apso[/B] - jakie malusie, schrupac tylko[/COLOR] :evil_lol: [/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dzidtka']petami nazywam psy, które mi sie nie podobają[/quote]

zdjecie zostało zrobione na wystawie nie ma zadnego obrazliwego tekstu natomiast moze dziwc wstret włascicileki do własnego psa to zdjecie nie jest retuszowane na wystawie byłem w rzeszowie takze jedynie co utkwiło mi w pamioeci ze włascicielka tego psa októrym piszemy gwizdała i krzyczała podczas porównania powyzszy tekst jej do innych psów sam mówi za siebie :):):)

Link to comment
Share on other sites

ale tak wogóle kuzyn lasaka jak jest mały jest zarabisty ...Bognik twoja mała super podziwiam tweój talent jezeli chodzi o dbałośc o włos cos niesamowitego u tak młodej osoby :):):):) brawo!!! wiecej tajich osób jak ty i inne dziewczeta i nie mamy co sie martwic o przyszłośc lasa:):):)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dzidtka']nie gwizdała ani nie krzyczała tylko kiedy wygrał rase KLASKAŁA, bo pies wyglądał duuuzo lepiej i wygrał porównania :) i to Cie boli... cóż...[/quote]
z tego co pamietam nie stawał ze mna imoimi psami a wygladał jak wygladsa zdjecie jest zdjeciem:):):)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magnum sal'] Bognik twoja mała super podziwiam tweój talent jezeli chodzi o dbałośc o włos cos niesamowitego u tak młodej osoby :):):):) brawo!!! wiecej tajich osób jak ty i inne dziewczeta i nie mamy co sie martwic o przyszłośc lasa:):):)[/quote]
Dziękuję Panu bardzo, w przyszłości to mam zamiar miec więcej lhasa (teraz to nie mogę za bardzo :/).
To prawda że jak się kupi jednego lhasaka, to chce się więcej - to najlepsza rasa pod słońcem (oczywiście moim skromnym zdaniem :evil_lol: ).

Mój tata był wielkim przeciwnikiem tego, żeby pies był w domu - teraz to się zmieniło, by chyba bez Lhary życ nie mógł :lol:

Link to comment
Share on other sites

super bardzo sie ciesze bedziemy ci pomagać jak tylko mozemy masz sporo zyczliwych Ci ludzi zresztą krąg zyczliwych ludzi nie jest taki mały i wieze ze bedzie coraz wiekszy :):):) oprócz tego super zdjęcia zaraz cus umieszcze :):):)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...