Jump to content
Dogomania

Tybetkowa kawiarenka


violcia2

Recommended Posts

Brawo Asiu . Agnieszka też pomaga w schronisku , Mrówa o czym wie tutaj niewielu jest tez bardzo zaangażowana , dała dom tymczasowy chyba juz dla setek piesków . Tak tez zreszta sie poznałyśmy , udało mi się znalezć 3 domki dla jej podopiecznych . Znajomość internetowa przerodziła się w realną przyjaźń . Chyba byłyśmy sobie pisane bo po bliższym poznaniu okazało sie ze wkrótce bedziemy mieszkały w tej samej miejscowości . Tyle jest ludzi na dogo a ja trafiłam własnie na nią - to musi być przeznaczenie hihi .
I jak tu nie wierzyć ze zwierzęta łączą ludzi ?
O matko zabrzmiało to jakbyśmy były w związki hi hi

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 174
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

grrrr tyle sie napisalam i znowu postu nie ma wrrrr

oficjalnie przyznaje sie ze kocham Ulke! przykro mi Ulka nie masz wyboru, musisz sie pogodzic z ta miloscia :]
ehhh jestes kochana babka, a takich rzadko sie spotyka i nawet nie wiesz jak sie ciesze z klusek! moze w tygodniu spacerek jakos?

a co do adopcji..ehhh w domku to ja pod setke mialam a rozwozic do nowych domow to juz pod kilkaset (blizej do tysiaca niz dalej;)) zawiozlam... lezka w oku sie kreci..
ja zawsze mowie, ze nie ma nic wspanialszego niz pies, ktory sie bal a teraz sie usmiecha do czlowieka pelna geba :)

Link to comment
Share on other sites

zaczynam powoli myśleć o ogloszeniach dla Fibusiowych dzieci i przy okazji wertowania stron z ogłoszeniami natknęłam się na takie . Ktoś wie moze co to za psiak ? Ogłoszenie co najmniej dziwne , jakby ktoś przepuscił przez elektronicznego tłumacza zagraniczny tekst .
[url]http://www.ojej.pl/702210/Aleksandr%C3%B3w%20Kujawski-Terier-tybeta%C5%84ski-na-sprzeda%C5%BC.html[/url]

Link to comment
Share on other sites

Teraz zupełnie z innej beczki
[FONT=Arial][SIZE=2]Kochane dziewczyny , to prośba naszej koleżanki , wdowy po naszym młodym koledze motocykliście . Jeśli jeszcze się nie rozliczyłyście i nie macie pomysłu na ten 1 % podatku to bardzo proszę o wsparcie dla małego Kamilka. Znamy tego dzielnego malca i i jego zdeterminowanych rodziców - teraz ze wszystkimi trudnosciami została tylko jego mama . Mariusz , jego ojciec , był naszym kolegą , motocyklistą z którym spędzalismy nasz wolny czas , Czas ktory czasami udało mu sie wykraść miedzy pracą a szpitalem .Mariusz zaczął budowe domu , do tej pory mieszkal z tesciami , niestety rak zabrał jego i jego marzenia . Karolina została sama - na szczęscie nie brak jej jeszcze sił . Walczy o swoje jedyne dziecko . Pomóżmy , nas to nic nie kosztuje .
Oto prośba Karoliny do nas , ja pozwole sobie ją rozeslać dalej


[/SIZE][/FONT]
[IMG]http://i50.tinypic.com/5maio0.jpg[/IMG]

Kolejny już rok zwracam się z uprzejmą prośbą o przekazanie 1% podatku na rzecz mojego synka Kamila. Kamil urodził się ze złożoną wadą serca pod postacią Tetralogii Fallota z atrezją zastawki tętnicy płucnej. W wyniku trzech operacji ma dużą skoliozę boczną kręgosłupa i wymaga rehabilitacji.


Dane fundacji:


Fundacja Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”
ul. Łomiańska 5
01-685 Warszawa
KRS: 0000037904


W części "Informacje uzupełniające" należy wpisać: 1% podatku dla Kamila Piekuty


Z góry dziękuję za pomoc.


Serdecznie pozdrawiam,

Karolina Piekuta

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='rodzice']dziewczyny ja umieszcze mój przepis tutaj
[url]http://www.dogomania.pl/threads/178038-PRZEPISY-NA-DANIA-WEGETARIAA-SKIE-KARMIMY-GA-ODN*****-do-30-04[/url]
niech psy tez na tym skorzystają[/QUOTE]
A na której to jest stronie dokładnie ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...