Jump to content
Dogomania

moja "Stonka"


Dzidtka_Gl

Recommended Posts

mam nadzieję, że to imię się nie przyjmie ale na razie jakoś tak wyszło boSTONKA ;)

od wczoraj już ze mną [B]CELEBRATION Z CZAŃCA Sylena FCI[/B]

[img]http://www.zczanca.x.pl/stonkamala1.jpg[/img]

tu ziewała ale wygląda jakby się śmiała :D
[img]http://www.zczanca.x.pl/stonkanew.jpg[/img]

ojciec Int.Ch.,Multi Ch. SHARON VALLEY`S MR SANDMAN T-BO
matka Ch.Pl.,Mł.Ch.Pl. CHARMING Sylena FCI

Link to comment
Share on other sites

Co do forum to jest chyba tylko to które jeszcze żyje ;) Osobnego tak jak jest np. w mopsach nie znalazłam.

Jeżeli natomiast chodzi o uszy to generalnie powinny już stać po wymianie zębów ale nie u wszystkich tak się dzieje czego przykładem jest mój Fredziu. Po ząbkowaniu końcówki uszu pozostały klapnięte :( Obecnie jesteśmy w fazie ich "stawiania" przy pomocy plastra i kurzych łapek a właściwie galaretki z nich :D To dla Fredosława najprzyjemniejsza część "terapii" :evil_lol: zresztą nasz mops też ją lubi.

Link to comment
Share on other sites

Po umyciu wrzucam do garnka 10 kurzych łapek zalewam wodą, tak żeby były przykryte i gotuję ok godzinki. Po czym uciekam z kuchni :) Niestety zapach jest okropny :shake:
Jak trochę ostygną mój TZ (ja nie lubię takiej zabawy :)) obiera łapki z kości zostawiając tylko chrząstki. Wrzuca je do powstałej po ostygnięciu galaretki. Niektórzy dają razem z łapkami obcinając tylko pazury. Ja jakoś się boję, że pies się zakrztusi. Tym bardziej ze wyjmowałam już z pyska Fredkowi kawałek wędzonej kurzej łapki, nie mógł już pogryźć to chciał łykać :shake:
Podaje psom raz dziennie kilka łyżek razem z karmą/makaronem. Taka porcja starcza mi na około 3 dni.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...