Jump to content
Dogomania

Bernardyny Krótkowłose, Boston Terrier +przyjaciele i różności:)


panienkabubu

Recommended Posts

[quote name='eria']może popiołem wysypać podwórko ? :cool3: błota nie będzie :cool3:[/QUOTE]
popiołem? O Boże, to już zrobią mi się nowofundlandy :cool3:
Na podwórku jest OK, bo mamy beton :cool3: Głównie chodzi mi o działeczkę Bena, gdzie jest trawka i.. ziemia :mdleje:
I tam po deszczu jest po prostu takie błoto, że psy uciaprane do uszu :(

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 12.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='eria']no to jedynie żwirem jakimś wysypać tą działeczkę , w miejscach gdzie ziemia, trawę oszczedzić :evil_lol:[/quote]
żwirem? :hmmmm:
to ja bym z 20 ton potrzebowała na cały obiekt :lol:

a psy bawiłyby się w survivors spacerując tam :evil_lol:


ps. zaraz jedziemy do weterynarza na oficjalne ważenie :mdleje: OBU suk :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panienkabubu']A co jak wygrasz? :lol:

Jakieś inne propozycje???? :loveu:[/QUOTE]
O żeby Wam ułatwić to jeszcze pokażę Halszkę :lol:

[IMG]http://i213.photobucket.com/albums/cc210/benulek/07-12-0211-39-52_0130.jpg[/IMG]

[IMG]http://i213.photobucket.com/albums/cc210/benulek/07-12-0211-39-58_0131.jpg[/IMG]

I dumny Benio :loveu:

[IMG]http://i213.photobucket.com/albums/cc210/benulek/07-12-0211-40-17_0134.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

eria - dziękuję :loveu:

AneQ - jestem Kasia :) dzięki :)

Junka - taki typ :evil_lol:

anetta - na szczęście nie!! :mdleje:
Halszka 72 kg, prawie 73 :mdleje:
Frania schudła po jazdach żołądkowych (pisałam, że nie chciała jeść? :cool3:) do 41 kg, ale już walczymy, dzisiaj tak zjadła, że aż się wzruszyłam, jak to pięknie patrzeć, jak psiak je :loveu::loveu:

We wtorek będzie nowa karma, świeża piękna pachnąca, to będzie się zajadać :loveu:
Się zastanawiam - ile kosztuje taka puszka, która pomieści 15kg karmy?
Może ktoś nam sprezentuje na mikołajki? :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Swoją drogą dostałam właśnie SMSa, że Mari jutro jedzie na jakąś wystawę, ale nie wiem czy bierze Tassu :hmmmm: Nie odpisała, a ja teraz siedzę i myślę, chyba go nie bierze, bo pisała, że u nich wystawy dla szczeniąt są od 7 miesiąca życia, a szczeniaki mają niecałe pół roku...:hmmmm:

A wiecie co będzie 13 grudnia????????????????????

Link to comment
Share on other sites

Brawo dziewczyny :multi: :evil_lol: Na szczęście moje przepowiednie się nie sprawdziły :lol:

Wiadro? To zależy gdzie, w sklepie int. widziałam po 50, a na bazarku już od 20 :cool3: Ale jak już jest takie na bazarku to sępy się rzucają :evil_lol::evil_lol: I niestety ja odpadam w przedbiegach...
Czytałam że lepsze jest plastikowe, metalowe rdzewieje.

No to zostaje Ci myśleć intensywnie nad tą wystawą :evil_lol: Albo olać sprawe, dowiesz się PO :evil_lol:



A co będzie??? :cool3:

Link to comment
Share on other sites

No bo ja zaczynam coraz bardziej intensywniej myśleć o wiaderku jakimś szczelnym, bo zauważyłam, że za każdym razem jak kończę drugi 15 kilowy worek to Frania ma jazdy. Ostatnio też miała jak kończyła, teraz też kończy. Zastanawiam się, czy po prostu karma nie jest zwietrzała, bo źle uszczelniam otwarty worek i dlatego takie problemy. A jak napoczynam karmę, to jest pachnąca i mięciutka. Może dlatego :hmmmm:

A o wystawie dowiem się jutro :lol: Także muszę szybko iść spać, żeby mieć szybciej sobotę :loveu:

A 13 grudnia szczeniaki mają [B][COLOR=red]PÓŁ ROKU[/COLOR][/B] :loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Bardzo możliwe że to od tego. Ja nie mam takich problemów :p
Nie wiem czy patrzyłaś już na allegro? Minęła godzina więc zapewne tak :evil_lol: I zauwazyłaś że nie ma samych wiader;)
Chyba że kupisz wiadro z przeznaczeniem na coś innego :evil_lol: Takie są :evil_lol:


Ahaaaaaaaaa :PROXY5:

Link to comment
Share on other sites

Hej Kasiu :loveu: Ależ mnie tu dawno nie było :shake: Ile zdjęć :loveu: Halszka jaka pełna :mdleje: My przy mikołajkowej wizycie u weta chcieliśmy rolfka zważyć, ale okazało się że ta waga jest o 4 razy za mała :lol: Ale właśnie w lecznicy czekają na taką mega wagę, więc za dwa tygodnie jadąc na kontrolę zważymy rofcia :cool3:
W związku z tym że zbliża się pół roku życia szczeniorów, to może jakieś fotki nowe brzdąców? :loveu:

Link to comment
Share on other sites

:shake: nie zgadłam ani wagi Halszki ani Frani :shake::shake::shake::placz:
takie wiadro mi by się też przydało....

Kasia jak Wy szukacie !!!
zobacz
[URL="http://www.allegro.pl/search.php?string=pojemnik+na+karm%C4%99"]http://www.allegro.pl/search.php?string=pojemnik+na+karm%C4%99[/URL]

[URL]http://www.allegro.pl/item279467819_acana_pojemnik_na_karme_plastikowy_18_kg.html[/URL]
ten z Acany jest fajny -na 18 kg

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anetta']Bardzo możliwe że to od tego. Ja nie mam takich problemów :p
Nie wiem czy patrzyłaś już na allegro? Minęła godzina więc zapewne tak :evil_lol: I zauwazyłaś że nie ma samych wiader;)
Chyba że kupisz wiadro z przeznaczeniem na coś innego :evil_lol: Takie są :evil_lol:


Ahaaaaaaaaa :PROXY5:[/quote]

Patrzyłam na Allegro - są wszystkie, ale nie z karmy, z jakiej potrzebuję, ale to chyba bez różnicy :lol: Napisałam do Pana, od którego kupuję karmę, ma mi załatwic coś :)

[quote name='marymek']Hej Kasiu :loveu: Ależ mnie tu dawno nie było :shake: Ile zdjęć :loveu: Halszka jaka pełna :mdleje: My przy mikołajkowej wizycie u weta chcieliśmy rolfka zważyć, ale okazało się że ta waga jest o 4 razy za mała :lol: Ale właśnie w lecznicy czekają na taką mega wagę, więc za dwa tygodnie jadąc na kontrolę zważymy rofcia :cool3:
W związku z tym że zbliża się pół roku życia szczeniorów, to może jakieś fotki nowe brzdąców? :loveu:[/quote]

O cześć Marysiu :loveu:

Czy mówiłam Wam o sytuacji u weterynarza wczoraj?
Wchodzę do weta a on do mnie: "co ona znowu w ciąży?" :mdleje: na co ja, że NIE, że nie jest w ciąży, po prostu macierzyństwo jej służy :evil_lol: i że trochę przytyła. A on "trochę? ekhm.. ODCHUDZIĆ". No cóż, może ma racje :roll:

Zdjęcia brzdąców, bardzo chętnie sama bym zobaczyła :p

[quote name='eria']:shake: nie zgadłam ani wagi Halszki ani Frani :shake::shake::shake::placz:[/quote]
Aniu, może to i lepiej :multi:

[quote name='eria']
takie wiadro mi by się też przydało....

Kasia jak Wy szukacie !!!
zobacz
[URL]http://www.allegro.pl/search.php?string=pojemnik+na+karm%C4%99[/URL]

[URL]http://www.allegro.pl/item279467819_acana_pojemnik_na_karme_plastikowy_18_kg.html[/URL]
ten z Acany jest fajny -na 18 kg[/quote]

Tak, znalazłam te pojemniki :)
I z chęcią bym jakiś zakupiła, ale ja nie z tej karmy potrzebuję :evil_lol:
Ale może ten Pan, od którego kupuję karmę, coś zdziała w tym kierunku :)
Myślałam, że to z 50zł kosztuje, ale widzę, że nie, chociaż jakdoliczyć koszty przesyłki, to chyba jednak tak :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='eria']a jakie to ma znaczenie, jaki napis jest na wiaderku ??? co z tego ze karmisz psy inną karmą ;)[/QUOTE]
Tzn dla mnie to nie ma żadnego znaczenia, no i masz rację - to nie jest istotne, ale wiem, że niektóre karmy np. jak mają 15 kg to jest więcej tej karmy niż innej, bo to zależy od wielkości granulków hehe
Dla mnie to bez różnicy, zobaczymy co mój Pan sprzedawca wymyśli, to będziemy kupować :lol:

Link to comment
Share on other sites

No więc właśnie :cool3: Poczekam na ofertę "mojego Pana" :lol: i wtedy zadecyduję, bo karma i tak nie wcześniej niż we wtorek do mnie dotrze :lol:

Jesu taka piękna pogoda, z psami bym wyszła, a ja taka chora :( Już od poprzedniej soboty mnie męczy :( i biedaki muszą placu strzec :lol: i taki mają żywot dziś hehe

Link to comment
Share on other sites

Taaaa :evil_lol: Ja też właśnie od psów wróciłam, wyczesałam Bena, tak, że aż bielą bije po oczach :lol: Potem tak się bawiły, że aż mnie wmurowało... I Halszka WARKNĘŁA!!! O matko :mdleje: Halszka i warczenie :evil_lol: Warknęła na Franię jak jej na łeb skoczyła :mdleje: jak żałuję że nie miałam aparatu :lol: Może jutro się uda:lol:


Potrzebuję łańcuszek zaciskowy rozmiar 80cm :p dla Bena :p

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...