Jump to content
Dogomania

Pies w telewizji.


Sallcia

Recommended Posts

Cześć :)
Założyłam nowy temat, byśmy mogli/ły porozmawiać sobie o naszych ulubionych programach telewizyjnych o psach :cool3:
Moim ulubionym programem jest ' ja albo mój pies'
Jeżeli ktoś tego nie widział to program ten przedstawia ludzi, którzy maja problemy ze swoimi pupilkami. Są rozpieszczone, agresywne, siusiają w domu, śpią z właścicielami, kradną jdzenie, są agresywni dla nieznajomych etc.
Osobiście najbardziej lubię odcinek z wystawowymi pudelkami, które na wszystkich się rzucają, a rodziców mają championów.. naprawde, fajne rady, czasami można zastosowac je do swojego życia i .. działają!

Nie pogardze też programami o psach pomocnikach, ale te mnie troszke wzruszają [ tak to już mam :roll: ]

a jak to jest u was? ;)

Link to comment
Share on other sites

Ja też często oględam programy o psach razem z moim Maxem bo jego też iteresują pobratymcy po drugiej stronie ekranu;) ( a tak nawiasem mówiąc z niewiadonych przyczyn uwielbiał też oglądać BrzydUlę:lol:;)). Czasem oglądamy Ja albo moj pies albo policje dla zwierząt i porzewodnik po rasach psów na Animal planet;);)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...