Jump to content
Dogomania

Troszkę o kochanej Messy


tuska1990

Recommended Posts

Witam serdecznie wszystkich retriveromaniaków i nie tylko :) Chciałam Wam przedstawić swoją Goldenkę Messy! Urodziła się 7 października i jest już ze mną od 14 grudnia, ale długo nie mogłam zabrać się za założenie wątku.
Nie umiem jeszcze dodawać zdjęć, choć na dogo jestem od jakiegoś czasu, ale mam nadzieję, że szybko się nauczę :) Na razie więc tylko się witamy z Wami :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 54
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witamy, witamy i łapką machamy :)

Z niecierpliwością czekam na zdjęcia Messy a i sama się muszę zmotywować i galerię założyć...
Ewa napisała mi w innym wątku jak wstawić zdjęcia. Mam nadzieję, że się nie obrazi jak ją tu zacytuję :)

"Wgrywasz zdjęcia z komputera na jakiś serwer, np. [url]http://tinypic.com/[/url] . Wchodzisz na stronę główną, klikasz "przeglądaj", wybierasz zdjęcie. Potem przy rozmiarze wybierasz "Message Board".Następnie klikasz "prześlij na serwer". Kiedy zdjęcie już się prześle, zostanie wyświetlone, a obok niego pokażą sie kody. Kopiujesz "kod IMG forów i paneli dyskusyjnych", wklejasz do odpowiedzi,wysyłasz post"

Mi to bardzo pomogło i mam nadzieję, że tobie też pomoże :)

Jakby co podziękowania kierować do Ewy ;):)

Link to comment
Share on other sites

No i super! działa! Dzięki wielkie dla Ewy i dla Ciebie Egeri że zechciałaś podać mi info dalej ! :)
Musze się wam od razu pochwalić, że mała zna już komendy: siad, leżeć, daj łapkę i fe. Niestety jeśli chodzi o tą ostatnią to nie zawsze działa ... zależy od tego co akurat ma w pysku, ale i tak już jestem z niej dumna :)

Egeri koniecznie zakładaj galerie! Ja wcześniej jakoś nie łaziłam po galeriach, ale teraz już się wkręcę i dlatego sama założyłam :D

Link to comment
Share on other sites

Oczywiście, że cię za to potepiamy i spalamy na stosie takich jak ty:diabloti: Oczywiście żart :)

Wydawało mi się, że ona jest z rodowodem, bo taka sliczna... przepraszam jeśli cie uraziłam z ta metryczką :oops:
Każdy pies jest kochamy i jeżeli juz jest to trzeba ją kochać.

Moje zdanie jest nieodddmiene w kwesti rozmnażania psów bez rodowodów , ale jeżeli już takie pieski się urodzą to trzeba im znaleźć dom. I cieszę sie, że ona trafiła właśnie do ciebie, bo widać, że masz dobre serce i bedzie jej u ciebie super :)

Link to comment
Share on other sites

Egeri, moje zdanie jest takie samo w tej kwestii i chwilami czuję się trochę głupio, że przez długi czas pomagałam szukać domów dla biednych piesków bez szans, a sama mam golda, ale przez 12 lat czekałam na psa, a jeszcze mieszkam z rodzicami i jak w końcu się zgodzili, to powiedzieli, że jak już mam mieć tego psiaka goldena od właśnie tych znajomych. Szczerze mówiąc bałam się już kombinować, bo nie wiedziałam czy się nie rozmyślą! Moja mama jak była młoda to zabrała szczeniaka ze schronu i jej umarł, dlatego stwierdziła, że nie chce ryzykować po raz drugi,a starszego nie chciała, bo jak mówi "to już pies z przeszłością". Trochę ją rozumiem, chociaż wiem, że jak tylko będę na swoim to załatwię Messy jakąś biedną koleżankę jak tylko będzie mnie na to stać ;) No ale to dopiero za 2-3 lata ...

Witamy Minerve i dziękujemy za przybycie! ;)

PS. Wasze pociechy śpią z Wami w łóżku? Bo ja Messy do tego przyzwyczaiłam, a są tak różne poglądy na ten temat, że nie wiem czy to dobrze, czy źle.

Na koniec 5tygodniowa Messy jeszcze u znajomych( no niestety nie mam jej samej, tylko jak jest ze mną).
[IMG]http://i50.tinypic.com/v4p2eb.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

No Eger to oczywiscie, że w łóżku śpi. Też go przyzwyczaiłam, ale zazwyczaj jest mu gorąco i złazi jak zasnę, a potem zanim sie obudzę to znowu włazi ;) Ja tam lubię mieć futrzaste cielsko w łozku :) Przynajmniej cieplutko teraz w zimie jak sie taki w nogach połozy. Chociaż moje zwariowane psisko jeszcze w hodowli matce zawsze przy głowie spało i teraz u mnie w łózku to też się zawsze gdzieś przy głowie mi się połozy ( a czasami na głowie ;) ) Bywa to czasami irytujące, ale mój pies to jest moja miłosć i jemu wszystko wolno ;) No prawie wszytko...

Messy jak sie ciebie fajniutko trzyma, ślicznotka mała... Aż się nie chce wierzyć, ze z takiej kuleczki wyrasta później potężna goldenka...

PS . Superowe masz loczki :) Ja niestety mam proste druty...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Minerva']
Ale ja mówię serio, nie lubię kłaków w łóżku ;)[/QUOTE]

Taaa...mnie tez czasmi irytuje jak mi wielkie kłaczaste coś rano przekopuje łóżko]:mad:
Ale przynajmniej do szkoły się nie spóźniam :lol: Mój pies to bezobsługowy budzik, nie musisz nastawiać, zmieniac baterii on i tak zawsze wie kiedy ma mnie obudzić. Jedna jego wada to taka, że nie ma guziczka ON/OFF i w weekendy budzi o tej samej godzinie co w tygodniu...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='egeri']Taaa...mnie tez czasmi irytuje jak mi wielkie kłaczaste coś rano przekopuje łóżko]:mad:
Ale przynajmniej do szkoły się nie spóźniam :lol: Mój pies to bezobsługowy budzik, nie musisz nastawiać, zmieniac baterii on i tak zawsze wie kiedy ma mnie obudzić. Jedna jego wada to taka, że nie ma guziczka ON/OFF i w weekendy budzi o tej samej godzinie co w tygodniu...[/QUOTE]
Heh. Mnie moje też budzi, ale tupaniem pazurków o parkiet :D jak również waleniem ogonem o drzwi przy których ma posłanie :cool3: :cool3: :cool3:
<<>><<>><<>><<>>
Kiedy możemy liczyć na jakieś fotki :p?

Link to comment
Share on other sites

Ja na początku nie mogłam się przyzwyczaić jak Messy o 6 rano mnie budziła i nie dawałam rady wstawać, a teraz po prostu wstaje, wychodzę i idę spać dalej. Ale mam taki problem, że Massy sygnalizuje jak chce kupę ale jak siku to nic, po prostu sika i już. No i nie tylko po spaniu, jedzeniu itd tylko czasem w najzwyczajniejszych momentach. Ech muszę poszukać jak ją tego oduczyć. A fotki może dziś wrzucę, bo koleżanka jakieś tam robiła. Ja niestety nie mam aparatu :(

Link to comment
Share on other sites

Akurat byłam u koleżanki która tez ma psiaka, fajnie razem wyglądały bo Coffee jest czarniutka, a Messy jasna, ale niestety Messy jest tylko na 3 zdjęciach... :( Ale zamierzam kupić aparat niedługo więc mam nadzieję pojawią się też ładne zdjęcia a nie tylko byle jakie.
[IMG]http://i46.tinypic.com/2a50rn.jpg[/IMG]
[IMG]http://i48.tinypic.com/yic5y.jpg[/IMG]
[IMG]http://i49.tinypic.com/x6e9lw.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Mi też czesto takie poucinane wychodza jak wklejam na dogo...
Z tym siusianiem ' bez zapowiedzi' też miałam problem z Egerem przez jakiś czas, ale potem samo minęło ;)
Fajnie że malutką socjalizujesz z innymi psiakami, bo to bardzo ważne.

[url]http://i48.tinypic.com/yic5y.jpg[/url]
Messy jeszcze ' nie owłosiona' i bez piór na ogonie ;)

Rośnie baba jak na drożdzach:)

[url]http://i49.tinypic.com/x6e9lw.jpg[/url]
Kanapowiec!!! ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...