Jump to content
Dogomania

Borynio juz w nowym Domku :)


nincia

Recommended Posts

anita! wszystkie powinny byc pozbawione, zebyscie mniej roboty mialy :)

No wlasnie, co z ta babka. Bo jezeli ona nie zaakceptuje psiaka to faciowi moze w pewnym momencie postawic ultimatum: zajmujesz sie bardziej nim niz mna! wybieraj, albo on albo ja!
No i co facio zrobi? przeciez pies nie bedzie mu sluzyl: pral, prasowal, gotowal....

nincia. Kiedy bedziesz sie slyszala z tym faciem? Dobrze by bylo gdybys SAMA Ty pogadala z ta babka. Poznala ja i wyczula co chce, tzn czy chce.
Bo facet to moze powiedziec Ci to, co chcesz uslyszec a prawda moze byc inna...

Ale tak wlasciciwie toc zemu ona nie chce psiaka, czy jak to jest?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 612
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Madallena kobieta chce psa ale nie chce Borysa chce owczarkowatego takiego jakiego mieli wczesniej....a z nia niestety nie porozmawiam bo ona nie chce rozmawiac a temu facetwoi szczerze nie uwierze jak mi powie ze zona sie przekonala....bo po tym jak sie zachowala nie zchodzac nawet do nas to przepraszam ale kultura juz tego wymaga ze nawet jak masz niechcianego goscia to nalezey go przywitac....

Link to comment
Share on other sites

Borys musi mieć dom, w którym będzie chciany i kochany nie tylko przez jedną stronę, on już odrzucenie w swoim życiu przeszedł - starczy mu i to stukrotnie. Szukajmy mu domu gdzie powitają go z otwartym sercem. Poszło dziś 50 zł ze Skarpety kudłaczy tak jak obiecałam. Borysek nadal zbiera na kastrację..

Dorobimy ogłoszeń z nowymi fotkami - rzuci wszystkich na kolana :)

Link to comment
Share on other sites

szczerze..to zadziwil mnie szydłowiecki wet :)
potraktował Borysa chyba ulgowo...do tego te paszteciki i 3 kg karmy w prezencie:)

NIE JEST aż tak źle w tym naszym mieście :)
nadzieja powraca

kastracje Borysowaty ma umówioną:P
on już jest domowy kanapowiec pełną gębą.
właśnie rozmawiałma z happy_mamas:)
1. borys został dziś sam w domu, jak nie przegryziesciany to bedzie ok...a juz próbował:P
2. uciekinier z niego straszny - wyrwał sie happy-mamas na spacerze, była mala pogoń, ale wrócił ..uffffff
3. do łóżka sie ładuje, ale jak mu sie powie NIE WOLNO-to kąłdzie tylko łapkie przednie i główkę NA MIZIANIE...
4. mamcia mówi, ze ma "syf" w chacie...bo Borys butów nie chce wycierać i ich nie ściąga jak z dworu przymaszeruje..nerwy jej puszczają:/ napiszcie coś miłego - MUSIMY SIĘ PRZYPUCOWAC u happy-mamas...
mamcia, nincia Ci napewno podłogę wypucuje..no problem...okna umyje...tylko trzymaj Borysowatego i nie wkurzaj sie na niego, ze w buciorach do łóżka sie pakuje...on w sumie i tak większość czasu przesiedzi na balkonie...nie wiadomo jak on sobie go otwiera(!!!) Borys jest jak BOND - James BOND :P

hihihi
niedługo bedziemy mieli w domu Boryske:P

Link to comment
Share on other sites

Sluchaj jak trzeba to ja cale mieszkanie wysprzatma twojej Mamci wiesz o tym :-) zeby tylko sie nie denerwowala na Borysowatego....
Bylam u niego po 12-tej i powiem ci ze nic nie spsocil...grzecznie spal na dywanie...nic nie pogryzl....odgrzalam mu zupke zjadl wyszedl ze mna kasia i sabcia na spacer :-) Ku mojemu zdziwieniu bardzo grzecznie zachwouje sie w domu beda sam...:-D

Link to comment
Share on other sites

hm hm--tu na bazar !!! można coś znależć nie tylko na bazarek,ja jestem z tych co ,,wszystko sie przyda,, dopiero jak złapę wenę do zman to coś wyrzucę i ewentualnie jakaś motywacja/i tu mnie macie?!/Już rozmawiałam z dziewczynami ze tylko przeprowadzka mnie uratuje /jak jeden TIR zaginie po drodze!!/

Link to comment
Share on other sites

BORYSEK -TO TAKI DUZY KLUSEK,JAK SIE BAWI TO CAŁYM CIAŁEM,SKACZE WYSOKO DO ZABAWEK,JEST STRASZNA PRZYLEPĄ ,DOMAGA SIE MIŁOSCI ŁAPA I PATRZY PROSTO W OCZY ZZA TEJ SWOJEJ GRZYWKI,JEST JESZCZE NIEUFNY,ALE DO NOWYCH RZECZY JAK POZNA,A UCZY GO NINCI Sabunia/13lat/,pojmuje w mig--np chodzenie po schodach opanował w 1 dzień

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...