Jump to content
Dogomania

Pudle i pudlowate w potrzebie proszą o pomoc !!!


Energy

Recommended Posts

O rany jak tu się wszystko zmienia! W tempie ekspresowym! Oczywiście też dorzucę coś do pudlowej skarpety.
Jakby ktoś robił allegro numerowi 6 to koniecznie wpiszcie w tytule wyżeł (bo on ma jednak znacznie więcej z wyżła niż z pudla).
Też się zastanawiałam nad wyciągnięciem któregoś z tych psów do dt (choćby płatnego), myślałam o tej suńce nr 8, jakby ją wyciągnąć i doprowadzić do porządku to taką młoda suńka szybko znalazłaby dom, a w schronie to nikt jej nie zauważy i będzie się robić coraz starsza i tracić szansę...
A o jakim domu tymczasowym w W-wie pisałyście?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Equus']O rany jak tu się wszystko zmienia! W tempie ekspresowym! Oczywiście też dorzucę coś do pudlowej skarpety.[/QUOTE]

Bardzo dziękuję:loveu::loveu::loveu:

[quote name='Equus']Też się zastanawiałam nad wyciągnięciem któregoś z tych psów do dt (choćby płatnego), myślałam o tej suńce nr 8, jakby ją wyciągnąć i doprowadzić do porządku to taką młoda suńka szybko znalazłaby dom, a w schronie to nikt jej nie zauważy i będzie się robić coraz starsza i tracić szansę...
A o jakim domu tymczasowym w W-wie pisałyście?[/QUOTE]

O dt, na który nieukrywam bardzo liczymy, więcej wie GPooLCLD, a najwięcej Coronaaj. Trzymaj kciuki żeby się udało:lol:
A na płatny to musimy zebrać deklaracje...
Wiesz myślałyśmy o Cekinku, bo maluch na dworze. Oba psiaki w Tychach siedzą na dworze:-(a duży jeszcze do tego płacze po właścicielu.
Ta suńka jest w pomieszczeniu to chociaż nie marznie, ale tez o niej myślimy, gdyby się udało wszystkie powyciągać...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Equus']Powrzucałam NASZE :) pudlowate na przygarnę psa jak gdzieś pasowały..[/QUOTE]
Dzięki, super:loveu::loveu::loveu:
[quote name='Equus']Energy, rozumiem, że Cekinek i "drugi tyski" są w gorszej sytuacji, tylko tak sobie pomyślałam, że ta suczka pewnie szybko by znalazłaby dom...[/QUOTE]

Equus ja bym je wszystkie chciała zabrać:placz::placz::placz:I jak tu wybrać, komu najpierw pomagać:roll:

Link to comment
Share on other sites

Equus ja też dziękuję:loveu::evil_lol:


A o tym DT to niech coronaaj napiszę (a może samo DT się nam tu odezwie) :p Cały czas mam nadzieję , że jeden pudliszonek tam szybko trafi!


Co prawda to prawda, ta suczka morelowa szybko znalazłaby dom, ale Cekinek mi cały czas po głowie chodzi , no i Atos - z kanapy trafił do zimnego boksu :shake: nie wyobrażam sobie co on musi czuć.

i jeszcze Jazon , on też nie ma za ciekawie .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GPooLCLD']Co prawda to prawda, ta suczka morelowa szybko znalazłaby dom, ale Cekinek mi cały czas po głowie chodzi , no i Atos - z kanapy trafił do zimnego boksu :shake: nie wyobrażam sobie co on musi czuć.

i jeszcze Jazon , on też nie ma za ciekawie .[/QUOTE]

To psie dziecko też nie powinno tam być, powinno ganiać za piłeczką, a nie płakać przy kratach.

Link to comment
Share on other sites

Trudno wybrać :shake:- a może wyciągąć te które mają szansę na szybką adopcję - jak szybko znajdą domki to nie będą blokowały DT i więcej psiaków się wyciągnie - kto to wie co lepsze.

Jeśli chodzi o[B] Tychy[/B] to [U][I]z Tych i z Tychów jest poprawnie w/g tyszan[/I][/U] .Ja jestem tyszanką od pół roku i pytałam wiele osób ale dalej nie daje mi to spokoju - trzeba do Miodka wysłać zapytanie ;).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='JOMA']Trudno wybrać :shake:- a może wyciągąć te które mają szansę na szybką adopcję - jak szybko znajdą domki to nie będą blokowały DT i więcej psiaków się wyciągnie - kto to wie co lepsze.

Jeśli chodzi o[B] Tychy[/B] to [U][I]z Tych i z Tychów jest poprawnie w/g tyszan[/I][/U] .Ja jestem tyszanką od pół roku i pytałam wiele osób ale dalej nie daje mi to spokoju - trzeba do Miodka wysłać zapytanie ;).[/QUOTE]


A Ty jak myślisz Atos czy Cekinek bardziej potrzebują pomocy?

Może gdzieś w pobliżu macie sprawdzone DT / hotel ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='JOMA']Trudno wybrać :shake:- a może wyciągąć te które mają szansę na szybką adopcję - jak szybko znajdą domki to nie będą blokowały DT i więcej psiaków się wyciągnie - kto to wie co lepsze.[/QUOTE]

Tak do końca to nie wiadomo, który jest najbardziej adopcyjny;)A i tak potrzebujemy na to funduszy:roll:

[quote name='JOMA']Jeśli chodzi o[B] Tychy[/B] to [U][I]z Tych i z Tychów jest poprawnie w/g tyszan[/I][/U] .Ja jestem tyszanką od pół roku i pytałam wiele osób ale dalej nie daje mi to spokoju - trzeba do Miodka wysłać zapytanie ;).[/QUOTE]

Obecnie obie wypowiedzi są poprawne, wcześniej podobno tylko z Tych:p

[quote name='GPooLCLD']A Ty jak myślisz Atos czy Cekinek bardziej potrzebują pomocy?

Może gdzieś w pobliżu macie sprawdzone DT / hotel ?[/QUOTE]

O i jeszcze jak długo Cekinek jest w schronie, znaleziony, odebrany?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='JOMA']Niestety ani [B]Atos[/B] ani [B]Cekinek nie są kastrowani.[/B]

Cekinek dopiero od kilku dni w boksie. Niestety w czasie 14-dniowej kwarantanny nikt się po niego nie zgłosił.[/QUOTE]

myślałam, że już w każdym schronisku kastruje się psy, przynajmniej te w typie.

Atos 2lata - kąsek dla pseudo ...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...