Jump to content
Dogomania

Gelacan Champion


JASMIN

Recommended Posts

Nasz pies w okresie szczenięcym dostawał Gelacan Baby, a potem Gelacan plus Darling- dodatek żywieniowy z hydrolizatem kolagenowym chroniący kości i stawy wzbogacony witaminą E i selenem :lol:
Gelacan Champion nie znam, możesz coś więcej o nim napisać?
Najlepiej takie decyzje podejmować w porozumieniu z hodowcą lub wetem bo jeśli twój pies jest na suchej karmie to chyba nie są mu potrzebne inne odżywki :roll: Ja swojemu gotowałam, a suchą dostawał dodatkowo.

Link to comment
Share on other sites

Ja chcę zwrócić uwagę na jeszcze jedną cechę tego preparatu : otóż ma on bardzo nieprzyjemny specyficzny zapach. Jak dodałam tego preparatu do żarcia moim psom to go zawsze nie tknęły! Także ponieważ jest to drogi produkt proponuję najpierw kupić najmniejsze z możliwych opakowań. Jeszcze jedna uwaga : zwróć uwagę na zawartość beta-karotenu jeżeli masz białego psa :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='JASMIN'] Ale z tym zapachem to mnie zmartwiłaś...
A gdzie Ty kupowałaś ten preparat? Bo ja w PL nigdzie nie znalazłam tylko w Czechach.[/quote]

W tych preparatach Gelakanu, które ja dawałam mojemu psu, nie było żadnego specyficznego zapachu...Poza tym ilości dodawane do jedzenia nie były wielkie więc nie było problemu z niejedzeniem, a dodatkowo mogę powiedzieć, że preparaty te są ekonomiczne. Fakt, nie są tanie, ale na długo starczają. Nie są powszechnie znane bo nie można ich kupić w zoologu ani u wetów, ale stosowałam bo bardzo polecała mi je hodowczyni. Ja zamawiałam u dystrybutora, bez problemów.:lol:

Link to comment
Share on other sites

Ja stosowałam ten preparat. Jest w dwóch wersjach : z b-karotenem dla psów "kolorowych" i black $ white dla białych i wilczastych (bez b-karotenu) . Preparat ten poprawia pigmentację włosa a także sierść jest po nim jakby bardziej lśniąca i sprężysta, ale nie rośnie szybciej. Efekt widać mniej-więcej po dwóch tygodniach. Poprawia się też wybarwienie oka i fafli. Oparty jest na miedzi, żelazie, cynku, algach i nie pamiętam na czym jeszcze (to było prawie rok temu). Specyficzny zapach to zapach właśnie jakby żelaza i glonów. Mieszałam z mielonym mięsem i psy jadły, aczkolwiek bez zachwytu.
Preparat ten można kupić w Warszawie, sprowadzaniem jego zajmuje się chyba jedna osoba w Polsce, wyślę Ci namiary na PW (i każdemu kto poprosi). Opakowanie wielkości dużego kubka kosztuje ok 60zł i starcza dla średniego psa na jakiś miesiąc.
A dlaczego chcesz ten preparat stosować?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gosiak']Ja stosowałam ten preparat. Jest w dwóch wersjach : z b-karotenem dla psów "kolorowych" i black $ white dla białych i wilczastych (bez b-karotenu) . Preparat ten poprawia pigmentację włosa a także sierść jest po nim jakby bardziej lśniąca i sprężysta, ale nie rośnie szybciej. Efekt widać mniej-więcej po dwóch tygodniach. Poprawia się też wybarwienie oka i fafli. Oparty jest na miedzi, żelazie, cynku, algach i nie pamiętam na czym jeszcze (to było prawie rok temu). Specyficzny zapach to zapach właśnie jakby żelaza i glonów. Mieszałam z mielonym mięsem i psy jadły, aczkolwiek bez zachwytu.
Preparat ten można kupić w Warszawie, sprowadzaniem jego zajmuje się chyba jedna osoba w Polsce, wyślę Ci namiary na PW (i każdemu kto poprosi). Opakowanie wielkości dużego kubka kosztuje ok 60zł i starcza dla średniego psa na jakiś miesiąc.
A dlaczego chcesz ten preparat stosować?[/quote]

Dzięki, zamówiłam już preparat. Mam nadziję, że będzie jadła jak jej coś tym "dosmaczę"...;) Chcę stosować ten preparat ponieważ słyszałam o jego dobrym wpływie na okrwę włosową oraz pigmentację... A jedna z moich suczek ma trochę za jasny nos szczególnie zimą, jeden hodowca miał taki sam problem i to pomogło...

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

witam mam pytanie czy ktos moze sprowadzal ten preparat z czech
ja znalazlam skle i tam cena to
elacan plus champion – černobílý 150g Značka: [URL="http://www.happyanimals.cz/znacka/orling"]Orling[/URL] Kategorie: [URL="http://www.happyanimals.cz/vitaminy-pro-psy/"]Vitamíny pro psy[/URL] Dostupnost: [URL="http://www.happyanimals.cz/mail?request=orling-gelacan-plus-champion-cernobily-150g&vid=3311539"]Poslat dotaz[/URL] Cena: [B]214 Kč[/B] s DPH (bez DPH: 203.81 Kč)
i o ile dobrze licze to okolo 30 zl tylko nie wiem jak wyglada przesylka a u nas 60............

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

JASMIN , mieszkasz w Bielsku, do Czech Masz niedaleko. Zaraz jak przejedziesz granicę jest sklep po lewej stronie i tam Gelacan Champion Kupisz za 238 koron to wychodzi około 34 złote. Opakowanie jest 150 g.
Preparat ten ma bardzo charakterystyczny zapach i pewnie smak, jedna moja suka jadła go z jedzeniem bez problemu a druga nawet z mięsem nie tknęła. Jest to taki zielony proszek, który dodaje się do jedzenia.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Odświeze temat ;)
Stosowałam ten preparat dla psów cz-b i sprawdzil się rewelacyjnie :D rude przebarwienia na siersci zniknely, a wlos nabral polysku i ogolnie wygladał super :)

Chyba kupie jeszcze jedno opakowanie po w pazdzierniku 2007 go stosowałam ;) a rudy sie zaczyna przebijac przez czarny, co nieciekawie wygląda ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Bardzo ale to Bardzo plecam ten produky(i wogule wszystkie inne produkty z tej firmy) sa one poprostu rewelacyjne moj pies mial tak chore stawy ze nie wiem co a tu prosze juz nic go nie boli.oczywiscie nie sa tanie ale sa warte swej ceny(jak sie nie myle to sa tam tez preparaty dla ludzi i koni)bardzo polecam

Link to comment
Share on other sites

jak kogos by to interesowało to tu znajduja sie namiary na jadynego w polsce przedstawiciela:


[B]ORLING POLSKA Cezary Kuliś
81-503 Gdynia, ul. Płocka 60

tel./fax 058 664 80 79
tel. kom. 0501 167 067
e-mail: [email][email protected][/email]
konto bankowe mBank: 13 1140 2004 0000 3102 3869 7583 [/B]

[B]jezeli nie wiecie jaki preparat jasy najlepszy dla waszego pupila to zadzwoncie a oni wam doradza ja tak zrobilam i jestem zachwycona


[/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...