Jump to content
Dogomania

Ial # 1/2006


Mokka

Recommended Posts

[quote name='ARTEMIS1']Magda prosze o wybaczenie i czekam na lanie na zawodach :mad:
wiem ze sie zglaszalas bo jeszcze rozmawialasmy i przyznaje si ebez bicia ze zapomnialam wpisac juz poprawiam
przepraszam raz jeszcze[/quote]

Nie ma sprawy, odejmiesz nam od czasu po 3 sekundy i jesteśmy kwita:cool3:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 309
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Aniu w L zaawansowanych mialam pies Fredek a przewodnik Rafał (bez nazwiska)

aha
i jak rozkładają się M w IALu bo tam część będzie MINI a część MIDI?
część wpisałam bazując na poprzednich IALach

jakiego wzrostu jest Daisy, Funt i "mordka z Cavano" ;-)?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sajko']Rany, ale mamy konkurencji:crazyeye: jedziemy baty zebrać, tyle kilosów żeby wszyscy byli szybsi od nas:shake:[/QUOTE]

[B]Sajko,[/B]

Nie krygujcie sie tak :eviltong: I tak wiadomo, ze wszystkim dokopiecie :mad:
I pomyslec, ze Wy tak jak my, tez jestescie w MINI :Help_2:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PARSONRK']Funt ma 35,5 cm w kłębie. - A po co to ?[/quote]

do określenia Waszej kategorii w IAL (tam są 4 kategorie wzrostowe nie 3) ale już Was określiłam "na oko" i jak widzę nie pomyliłam się :) jesteście w Mini

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sajko']Rany, ale mamy konkurencji:crazyeye: jedziemy baty zebrać, tyle kilosów żeby wszyscy byli szybsi od nas:shake:[/quote]
A co my mamy powiedzieć. :sad: Ja się tak nie bawię, dlaczego nikt się nie zgłosił do "emek" dla początkujących? :placz: A z kim my się teraz mamy bawić? :mad: I same mamy złapać dętkę? To będzie dopiero obciach. :lying:

Link to comment
Share on other sites

Aniu nie wiem czy nie dałam "ciała"...
Zgłosiłam Ja Panterę (=Fufaka) do L- maxi ze względu na wzrost >50 cm ale jakie my zaawansowane.. raptem 2 starty w zawodach...
a nie bardzo wiem jak się to w IAL liczy - czy możecie mnie uświadomić (i ew. poprawić) bo w regulaminie jakoś nie mogę się doczytać (chyba mam ostatnio problemy z "czytaniem ze zrozumieniem...")
i do zobaczenia pojutrze - bo juto już nie mam dojścia do kompa...

Link to comment
Share on other sites

w IAL liczy się przebiegniecie toru ;) tylko
z tym ,że jest to tez tor zaawansowany czyli z hustawka, kolem, slalomem...
CHI
jezeli nie czujecie sie pewnie to pewnie Ania zgodzi sie na przejscie do "zerowki", ale tak jak napisalam - te torki roznia sie tylko tymi przeszkodami (no i zaawansowani pobiegna 3 razy a poczatkujacy 2 razy)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AniaP']A co my mamy powiedzieć. :sad: Ja się tak nie bawię, dlaczego nikt się nie zgłosił do "emek" dla początkujących? :placz: A z kim my się teraz mamy bawić? :mad: I same mamy złapać dętkę? To będzie dopiero obciach. :lying:[/quote]

jak to z kim sie bawić - z całą resztą :multi:
dlaczego patrzysz przez pryzmat wzrostu swojego psa przeciez psiakow pokonujacych dany torek bedzie duuzo wiecej
w zaufaniu powiem Ci ;) , że podzial na wzrost jest tylko po to aby wiecej nagrod rozdac:loveu:
popatrz na to z tej strony - bylebys skonczyla i masz [B]I miejsce:thumbs: [/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mokka']Czy mi się dobrze wydaje, że Chi ze swoją suczką startowała już w PP?
No to nie wypada już do zerówek się cafać ;)[/quote]

No to się nie cofamy...

"My wystartowali od PP" ;) bo nie wiedziałam, że można inaczej;)
i akurat tak wyszło, że PP było blisko..
Chuśtawkę to akurat my kochamy - tylko jacy my zaawansowani...
Stąd moje zaskoczenie...
Co prawda Fufu głownie ćwiczy wyskakiwanie i wskakiwanie do kojca (a ja głoopia miałam problem jak zrobić dzielone zamknięcie żeby szczeniaki nie wyszły a Fufu weszła - kojec ma jakieś 60 cm...) ale co tam chodzi głównie o zabawę, no i chciałabym o kilku rzeczach z Wami porozmawiać...
(OlaAB - to tak a'propos rzucania czegoś na innym temacie - tylko prosze przypmnij mi bo moge byc zakręcona jak świński ogon...:placz: )

Link to comment
Share on other sites

[quote name='CHI']no i chciałabym o kilku rzeczach z Wami porozmawiać...
(OlaAB - to tak a'propos rzucania czegoś na innym temacie - tylko prosze przypmnij mi bo moge byc zakręcona jak świński ogon...:placz: )[/quote]


:crazyeye: :crazyeye:
ale o co chodzi?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='OlaAB']:crazyeye: :crazyeye:
ale o co chodzi?[/quote]
w "temacie obozów sportowych" w związku z Viz i priv...
mam temat, ale to na miejscu na spokojnie...
tylko trzeba mi przypomnieć, bo pamieć już nie ta:oops:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...