Jump to content
Dogomania

Rankig Agilitowy w Oddziale ZKwP


CHI

Recommended Posts

Kochani - zapomniałam dodać, że liczyłam z tego co mam w książeczkach - czyli zerówki liczymy jak są wpisane....
Np z MPR mam tylko wpisane dla Blondyna egzaminy = mało punktów, a Funia na MPR "zapunktowała" ;-)
No i punktacja jest podwójna za ocenę i za lokatę - to wydawało mi się logiczne... Bo nie zawsze pies z czystym przebiegiem "łapie się na pudło" i odwrotnie... nie zawsze "I na pudle" ma ocenę doskonałą...


Co "do wysyłania gdzieś"...
Jest to moja "radosna twórczość" wykonana dla mojego Oddziału - Jeleniej Góry....
Jeśli chcecie ją wykorzystać dla swoich Oddziałów czy Klubów - to nie widzę przciwskazań:lol:, ew. było by mi miło gdyby był dopisek - punktacja wymyślona przez Hodowlę MERUTUM FCI...
Pozdrawiam
CHI & BBB
a i moje wyszły (na podstawie książeczek):
FUNIA - LA0 - 44 pkt
BLONDYN - LA1 i LA2 - 207 pkt

Link to comment
Share on other sites

[quote name='FRODKA']Ale to jest naprawdę dobrze wymyślone, chociaż nie mam po co wysyłac do mojego oddziału bo Lori jako jedyna biegająca w 2009 i tak jest najlepsza .W przyszłym roku już może będzie więcej agilitowców :lol:[/QUOTE]

FRODKA to bawimy się tutaj...
Poproszę chętnych o podanie wyników punktowych w/ wzoru oddzielnie klasa 0 i "reszta świata"
Klasa - imię psa - rasa - punkty - no i oddział :razz:
LA0 - Funia - bull terrier - 44 - Jelenia Góra

LA1, LA2 - Blondyn - bokser -207 - Jelenia Góra

Jak mi się uda to umieszczę w pierwszym poście:razz:
W końcu dlaczego się nie pobawić w zestawienia ;-)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...