Jump to content
Dogomania

Mloda Sunia Pitbulla w schronie w Rybniku! Red Nose? Poszla do domu...


Kana

Recommended Posts

Takowa suńka znalazla się w schronisku w Rybniku :

[IMG]http://www.schroniskorybnik.za.pl/index_pliki/image6211.jpg[/IMG]

Numerek: 70
Rasa: Pitbull
Wiek: ok. 1,5-2 lat
Płeć: suczka
Wielkość: średnia
Zachowanie: Sunia jest trochę przestraszona. W stosunku do ludzi trochę nieufna ale łagodna.
Dla kogo: Dla odpowiedzialnej osoby, która da jej dużo miłości. Dla miłośnika rasy!

[IMG]http://www.schroniskorybnik.za.pl/index_pliki/image6191.jpg[/IMG]

Czy są na forum jacyś wolontariusze schroniska którzy udzielą mi więcej informacji na temat suni?
Żebyśmy mogli pomóc w adopcji jednocześnie ją skontrolować by sunia nie wpadla w niepowolane ręce.
Czy tam się sterylizuje sunie?

Link to comment
Share on other sites

kana nie sterylizuje sie w Rybniku psów , niestety , a wolontariuszka napewno jest SS Magda_Z
schronisko w Rybcu to zamkniete grono i gdybym tam pojechała to i tak nic sie nie dowiem , fot zrobić nie moge ...aha ...jest tam jeszcze mały ASTowaty biały z łatką , szczeniak ok 4 miesięczny , był w gazecie w ogłoszeniu schroniska

Link to comment
Share on other sites

no tak
na sterylizacje nie ma co liczyc, psa wydaja pierwszemu lepszemu...
Ja byłam ostatnio w schronisku w wakacje. Magda_z jezdzi tylko robic zdjecia i tylko tym ktorym jej dadza zrobic. czyli psom ktore sa nowe.

a skad to zdjecie suni? ze strony schroniska napewno nie. sama tez nie widzialam takiego psa.
Jedyna osoba z ktora sie da cos zalatwic jest kierownik. Z pracownikami nie ma co zalatwiac, bo jak nie wiedza to mowia ze psa nie ma.
Najpredzej info by bylo za tydzien w sobote.
Chyba ze ktos wygadany by zadzwonil do schroniska i rozmawial z kierownikiem.

Link to comment
Share on other sites

dokładnie ...ze zdjęciami to też jest tak , że jak ostatnio zawoziłam rzeczy do schroniska to owszem mogłam poogladać psy , ale broń boshe fote cyknać ...nawet nie dało sie podstępem że pies taki jakiego chcieli znajomi i że chciałam im pokazać aby przyjechali , nie ma bata nie ma fot ....czułam sie jak za żelazną kurtyną


a tego szczeniora o którym napisałam moja mama wypatrzyła gdzieś w lokalnej gazecie ale nie wiem w jakiej


Jedynie co mogę obiecać to że jak pojade z wykładziną do schroniska to zapytam czy są i żeby pokazali TTB , ale co z tego wyjdzie nie wiem ...

Kiedyś benia_b dogadała sie z kier. brała jakiegoś psiaczka z Rybca

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kana']Zdjęcie jest ze strony schroniska :

[url]http://www.schroniskorybnik.za.pl/index_pliki/Page784.htm#200[/url]

Bardzo bym chciala jej pomóc... jedyne co mogę zrobić to wziąć ją na DT ale tak daleko to się zapewne nie uda :([/QUOTE]

Dlaczego nie? Jesli schron w ogole ja wyda to odleglosc nie powinna juz byc problemem. Piekna sunka...

Link to comment
Share on other sites

wątpie żeby sunia jeszcze była... ponieważ aktualne psiaki do adopcji sa na forum schroniska... musze powiedziec Madzi zeby uaktualnila tamte miniaturki...
[URL="http://www.schroniskorybnik**********/psy-do-adopcji,1/?sid=6d81b6475d982363064ee2c40c4d498f"]
[/URL]

Link to comment
Share on other sites

wydaje mi sie ze wszystko da sie zalatwic ale to juz by trzeba bylo z kierownikiem rozmawiac... my tutaj jako wolontariusze nic nie zdzialamy... pewnie o suni bedzie wiedziala wiecej magda_z ale teraz do piatku bedzie w Bielsku...

Link to comment
Share on other sites

Byłam dziś w schronisku w Rybniku ok 12 ( zawoziłam wykładziny dywanowe , które pozwoliła mi dyrektorka zabrać do schroniska z przedszkola) rozmawiałam z pracownikiem . Powiedzial , ze nie ma w schronisku żadnego psa w typie asta czy pita , mówił że były 2 ale 1 zaadoptowany a 2 poszedł do właścicieli .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...